Kvalita Benzínu - zkušenosti

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
vyc81
Příspěvky: 9
Registrován: 04 dub 2010, 19:56
Bydliště: Mutěnice

Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od vyc81 »

Kdo je dle vás lepší?
- Nejde mi ani tak o oktany spíš o udržování palivového systému v ideálním stavu.
Mam 3 tipy:
- Benzina
- OMV
- Shell

- ještě nějaký tip? Outsideři jako Unicorn mě opravdu nezajímají (to tankuje jen debil!!!)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od Hardcam »

Co se benzinu tyce
OMV
Shell
Benzina

Co se nafty tyce
Benzina
OMV
Shell
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
vyc81
Příspěvky: 9
Registrován: 04 dub 2010, 19:56
Bydliště: Mutěnice

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od vyc81 »

Upřesnění jde o Natural 95 ,(příp.OMV carera95)
Tedy spozoroval někdo rozdíl u OMV mezi nat95 a car95
jo a nerad bych zapoměl na: - Agip ?
pokud mi jěkdo vypíše něco jako ceny z jednoho okresu příp nějaký rozumný odkaz budu potěšen.
Předpoklad: s tím nej bude i nejnižší spotřeba (i když v litrech a asi ne v kč což mi neva!)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od pepan »

:shock: :roll: :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od Josef »

vyc81 píše: ... pokud mi jěkdo vypíše něco jako ceny z jednoho okresu příp nějaký rozumný odkaz budu potěšen. ...
http://www.globalassistance.cz/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od Hardcam »

S timhle tady asi moc nepochodis, je totady zmineno snad milionkrat, kazdej druhej den se tu paliva, jejich druhy, kvalita a ceny resi. Je to zabehlej kolovrat, kterej souvisle resime uz od pocatku fora, vyhledej, pridej se.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od Borek »

vyc81 píše: ještě nějaký tip? Outsideři jako Unicorn mě opravdu nezajímají (to tankuje jen debil!!!)
To je sice hezký,ale i ten debil,který podle tebe netankuje "značkově kvalitní palivo ](*,) :D "si umí naťukat do vyhledávání stejná vlákna s desítkami stránek o kvalitě,firmách.....tady na foru a nezakládá další stejné vlákno. [-X
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
vyc81
Příspěvky: 9
Registrován: 04 dub 2010, 19:56
Bydliště: Mutěnice

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od vyc81 »

Borek píše:
vyc81 píše: ještě nějaký tip? Outsideři jako Unicorn mě opravdu nezajímají (to tankuje jen debil!!!)
To je sice hezký,ale i ten debil,který podle tebe netankuje "značkově kvalitní palivo ](*,) :D "si umí naťukat do vyhledávání stejná vlákna s desítkami stránek o kvalitě,firmách.....tady na foru a nezakládá další stejné vlákno. [-X

pravda máš recht (a stim levným benzínem jen bacha aby neprodělal)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od mirpie »

než to tu celé zamknete nebo přesunete, za což jsem pro, tak jen zmíním, že nekvalitní benzin, pokud byl prokázán nezávislou laboratoří, pořád neudělá takovou paseku, jako nekvalitní nafta u common railu. Benzinový motor ti pár krát škubne, škytne, rozsvítí se ti check, ale jedeš. A zrovna já jsem u Unicornu tankoval x krát, a problém jsem nikdy neměl, naopak jednou mi auto nechtělo jet na benál natankovaný kdesi při cestě se zástávkou na benzině......Celoplošně to takhle říci nejde. Ano, natankuješ někde na konkrétním místě, je něco špatně, pak je na místě na něho ukázat prstem (tedy až co vyloučíš, že problém není v příčině některé součásti tvého vozu, ale v důsledku natankování onoho paliva) a říct, na tuhle pumpu pozor. To je stejný jako když se někdo nestará o své auto, nechá to dojezdit do stavu vraku, pak to od něj někdo koupí a řekne, že auto od téhle automobilky nikdy víc...Vždy je to o konkrétních lidech na konkrétním místě.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Re: Kvalita Benzínu - zkušenosti

Příspěvek od antek »

mirpie píše:než to tu celé zamknete nebo přesunete, za což jsem pro, tak jen zmíním, že nekvalitní benzin, pokud byl prokázán nezávislou laboratoří, pořád neudělá takovou paseku, jako nekvalitní nafta u common railu. Benzinový motor ti pár krát škubne, škytne, rozsvítí se ti check, ale jedeš. A zrovna já jsem u Unicornu tankoval x krát, a problém jsem nikdy neměl, naopak jednou mi auto nechtělo jet na benál natankovaný kdesi při cestě se zástávkou na benzině......Celoplošně to takhle říci nejde. Ano, natankuješ někde na konkrétním místě, je něco špatně, pak je na místě na něho ukázat prstem (tedy až co vyloučíš, že problém není v příčině některé součásti tvého vozu, ale v důsledku natankování onoho paliva) a říct, na tuhle pumpu pozor. To je stejný jako když se někdo nestará o své auto, nechá to dojezdit do stavu vraku, pak to od něj někdo koupí a řekne, že auto od téhle automobilky nikdy víc...Vždy je to o konkrétních lidech na konkrétním místě.
Hezky pěkně
Accent LC CF1 1.3 2006
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“