problemy s vykonem

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
black_sheep

problemy s vykonem

Příspěvek od black_sheep »

Zdravicko, tak jsem vymenil rozdelovac, mam tam dva mesice stary origo kabely, chystam se vymenit svicky pac se mi nezdaj, ikdyz jsou tam od podzimu, pac mam problemy s vykonem.. :( opet..

opet je to neco v zapalovani, rekl bych, je to po diagnostice a rikal ze zapalovani je naky v prd.. haze to jiskru, ale divne :( mozna jestli CPS zanesenej? kdo vi.. kazdopadne to obcas pocukne a hlavne netahne, v nizkejch otackach uz vubec, driv kde jsem jel do mirnyho kopce 80 na petku, tj neco nad 2tis otacek a dal jsem plnej tak to zrychlovalo, ted se to dusi skoro bych rekl.. :(

no prisel jsem na to, ze v absolutni tme, obcas mezi kabelem od svicky a tim plechem co kreje svicky nebo ventilovym vikem preskoci mala jiskricka, je to normalni? kdyz to bezi na volnobeh tak ne, ale jak trosku posimram plynovy lanko tak skacou, malicko.. jak rikam, kable jsou novy, jen ty svicky opet budu davat novy.. nakej dalsi napad cim by to mohlo bejt? diky, jsem z toho docela nasr..
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

urcite to normalni neni. Pokud to jiskri je to spatne. Covece ja uz fakt nevim, to je furt neco ja uz bych to poslal s takovouhle do sveta a poridil bud jiny SC nebo jiny auto. Mas to zapotrebi?
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no leda jiny scoupícko, v nemecku by bylo na vyber, ale problem je co pak s tim co mam? pac jsem v nem utopil silene moc penez a prehazovat zase dily z tohodle na tamto se mi opravdu nechce, to by stalo vic nez doladit problemy na tomhle.. :lol: pac ma podvozek jako novej, novy brzdy, tlumice, sportovni pruziny, novej lak je na ceste, vyvareny vsecko, motor az na zapalovani slape jak hodinky, novej vejfuk komplet vc. kata, pekny lity kola, novy gumy letni i zimni... prakticky uz jen vymenim baterii preventivne pac je tam stara a slabsi nez by mela bejt, pretesnim gufera na ventilech tesneni pod viko vent. a pod hlavu (zatim okay, preventivne), necham nastrikat podvozek gumoasfaltem a opravim par detailu z dilu od dogina a jeste jednoho kamose :) jiny auto nak nechci, vyjma tech vecnejch problemu se zapalovanim to je okay, ale za to snad to auto nemuze ze se odsravaj dily.. :cry: kazdopadne ted teda nevim co s tim :) rikas ze to normalni neni? :( takze zapalovaci kabely naky divny? opet? :shock:
Uživatelský avatar
Karel Blažek
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 led 2006, 15:43
Bydliště: Prachaticko

problémy s výkonem

Příspěvek od Karel Blažek »

Já jsem tu na Hyundai klubu dlouho nebyl,protože jsem řešil opravu autika po bouračce,ale pokud budeš kupovat kabely,tak já jsem si je nechal dělat v Blatné, http://www.tesla-blatna.cz/cs/ ,vyšly na zlomek ceny a jsou prostě SUPER.Jinak jsem rád,že jsem opět mezi vámi.
Accent 1,3LS 62Kw 12V,maximální spokojenost.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Proskakování jisker mimo spalovací prostor je jasný problém a řekl bych i příčina tvých starostí. Za mlada, když jsme jezdili na fichtlech, jsme měli takovej fórek, udělat tužkou čárku na svíčku a bylo po ježdění (slabá jiskra). Koukni, kde ti to probíjí a pokud to odstraníš, nebudeš muset ani měnit svíce, protože tobě se "ztrácí" napětí jinde a není směřováno na patřičné místo..... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

black: co se tyce kabelu, ja kupoval obyc. starline v auto kelly, uz tam nejakou dobu jsou a jede to bez nejmensich potizi. Asi za 400
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ty jo hosi ale ja kupoval v origo servise za 1800,- kabely a sli mi az snad z koree! uz asi 1000tou sadu kabelu, vyzkousel jsem celej sortiment kelly, vsech kramu v okoli a zadny nebyli zrovna dobry :(
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:ty jo hosi ale ja kupoval v origo servise za 1800,- kabely a sli mi az snad z koree! uz asi 1000tou sadu kabelu, vyzkousel jsem celej sortiment kelly, vsech kramu v okoli a zadny nebyli zrovna dobry :(
Jo ,ale Moje si nevyzkoušel,beru sebou jednu sadu,ty problémovej chlape!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

ivan píše:...ty problémovej chlape!! :lol: :lol: :wink:
No to říká ten pravej... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

a co mas za sadu? :)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hanz píše:
ivan píše:...ty problémovej chlape!! :lol: :lol: :wink:
No to říká ten pravej... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No jo no!!! :cry: :oops:
Blacku uvidíš sám!!! :D :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ty jo tak to jsem zvedavej privezes za kabel :lol: :wink: zejtra si skocim pro svice, pokud to stihnu jeste a najdu PIN karty :lol:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“