Trochu jsem si hrál....fotostory likvidace Testarossy :-)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
daf7
*
Příspěvky: 48
Registrován: 21 čer 2006, 16:03
Bydliště: ostravsko-karvinský uhelný revír

Příspěvek od daf7 »

Tiburon_FX píše:cože? to stálo 500? aha tak proto vždycky když sem napsal ježíškovy že chci digihru elektronika, tak sem dostal uhlí a vyklíčený brambory, teď už to chápu tati :lol:

heheh, tak to jsme na tom byli obcas podobne:-) no ta hra pak behem tri az ctyr let slevnila tusim az na 100Kc...ale to pak uz prisel prevrat a digi hry sly k ledu a nastoupilo IQ151 a jeho nadupanejsi nastupci ZX Spectrum a Atari
† Lantra 1992
† Lantra 1997 2.0 GLS - R.I.P.
* Sonata 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jo to byly časy, já měl prd, ale měl sem kámoše co měl Atari 800 XL, a jezdil sem k němu pařit Pit Stop a Strip Poker, jinej kámoš co měl ZX Spectrum, u toho sem zas pařil Bruce Leeho, to byla bomba, pak si jeden borec koupil C64, a nikdo nechápal....no a vrchol byla Amiga 500, tam už chodily pařby jako Lotus Esprit, Jaguar nebo Crazy Cars...sakra to je nostalgie :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ty jojo ja pamatuju lotuse pro PCcko to byla parba :) nedavno jsem vytahoval stary hry jako tom & jerry, alcatraz, ugh, stunts, bodyblows, wolfenstein 3D, DN1+2, hot rod, lemmings, ty jojo vsecko to na "novym" kompu bezi bez problemu a sound blaster zvuku :)
Uživatelský avatar
daf7
*
Příspěvky: 48
Registrován: 21 čer 2006, 16:03
Bydliště: ostravsko-karvinský uhelný revír

Příspěvek od daf7 »

black_sheep píše:ty jojo ja pamatuju lotuse pro PCcko to byla parba :) nedavno jsem vytahoval stary hry jako tom & jerry, alcatraz, ugh, stunts, bodyblows, wolfenstein 3D, DN1+2, hot rod, lemmings, ty jojo vsecko to na "novym" kompu bezi bez problemu a sound blaster zvuku :)

tobe jedou Lemmings na PC pod XP??? mne teda ne...
† Lantra 1992
† Lantra 1997 2.0 GLS - R.I.P.
* Sonata 2003
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jj - mod kompatability s 95 nebo DOS a jedes :wink: :lol:
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

tos se dovidam ze su asi z bohate rodiny protoze ja sem mej vajicko,segra chobotnice a tetrisa sem mel taky :D stejne byli nejlepsi zelvy a nupaga di zajac :) ostatne jak ste rikali uz prede mnou,nic chlapi jdu ted na zkousku do kfc tak drzte palce at me vezmou sia 16v
Jiřa
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

neboj jirko, drzim i ty na nohach, to by bylo aby te nevzali, ale hlavne jim nesmis ty jidla moc tuningovat, pac lidi jsou uz zvykly na seriovky :lol:
Uživatelský avatar
Kostejec
*
Příspěvky: 28
Registrován: 27 kvě 2006, 02:21
Bydliště: Choustníkovo Hradiště

Příspěvek od Kostejec »

Jo není nad spravedlnost, která jako vždy vyhraje(i když po této sobotě nevím nevím)
Hyundai Accent1,3
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“