Doporučuji Rádijko Hyundai

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Radio

Příspěvek od ivan »

Taky po něm už koukám :!: :!:
Přemýšlí o tom,že předělám muziku v autě když mi Hundajka,tak pěkně
slouží!! :!: :!:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja uz k hudbe zacinam byt skepticky, kdyz jsem mel subwoofer, zesik a vsechno kolem, hralo to supr, krasa, ale jak jsem to vypnul, tak v aute zaclo vsechno vrzat a skripat-a vrze dodnes, sloupky, clonitka atd. , tak to slo pryc...vratil jsem se ke 4 prumernym repro a radiu.Mozna me ta muze zase nekdy popadne, ale uz to budu muset vymyslet jinak..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Mitch

Přelaďování stanic

Příspěvek od Mitch »

Ahoj všichni.

Taky jsem o tomhle rádiu uvažoval, ale nakonec jsem do Ely koupil to bez karty (1033?) a flashku zvlášť :) Akorát mi trochu zamotal hlavu návod, který je fakt minimalistický. A možná i kvůli tomu to mám blbě nastavené. Přijde mi, že ve městě (Pha/Brno), kde by měl být signál rádia jak víno to moc dobře nehraje a na dálnici mi to dost často přeladí stanici na jinou a pak zase zpátky (i víckrát během dejme tomu půl hodiny).

Nevíte jestli je to špatným nastavením funkcí nebo jsem chytil špatný kus? Jinak USB hraje v pohodě, akorát mě zklamalo že se dá posouvat jen +- jeden song.

Předem díky.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Autorádio

Příspěvek od ivan »

No,tak už mám taky rádijko Hyundai,není to zrovna ten typ s usb-čkem a flashešem,ale to nevadí!! :)
Dostal jsem ho k vánocům a jsem s ním dost spokojenej 8)
Podsvícení má modré a svítí super,zamozřejmě i hraje,všechno funguje jak má!
Akorát mi štve,že to podsvícení mi nesvítí stejně jako na autě,takže až se
oteplí budu dělat pokusy s podsvícením,protože to co tam mám ted mi vůbec nevyhovuje! :cry:
Obrázek
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Gratulace! :shock: Tak ať ti to zpívá. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
black_sheep

Re: Autorádio

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:No,tak už mám taky rádijko Hyundai,není to zrovna ten typ s usb-čkem a flashešem,ale to nevadí!! :)
Dostal jsem ho k vánocům a jsem s ním dost spokojenej 8)
Podsvícení má modré a svítí super,zamozřejmě i hraje,všechno funguje jak má!
Akorát mi štve,že to podsvícení mi nesvítí stejně jako na autě,takže až se
oteplí budu dělat pokusy s podsvícením,protože to co tam mám ted mi vůbec nevyhovuje! :cry:
Obrázek
tobe se taky nelibi co puvodni podsviceni? ja jen ze romcisovi taky ne, pritom je to moc pekny to bily podsviceni..
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio

Příspěvek od Vita »

ivan píše:No,tak už mám taky rádijko Hyundai,není to zrovna ten typ s usb-čkem a flashešem,ale to nevadí!! :)
Dostal jsem ho k vánocům a jsem s ním dost spokojenej 8)
Podsvícení má modré a svítí super,zamozřejmě i hraje,všechno funguje jak má!
Akorát mi štve,že to podsvícení mi nesvítí stejně jako na autě,takže až se
oteplí budu dělat pokusy s podsvícením,protože to co tam mám ted mi vůbec nevyhovuje! :cry:
Obrázek

Ahoj ... Uplne super Volba ...
Presne tohle radio jsem ted o vikendu namontoval do sve Lantry a je to perfektni ...
I podsviceni me vyhovuje, protoze mam vse do modra ... :lol:
Fakt Ivane dobra volba...
Ja jsem taky premyslel nad tim usb, ale jednodussi je si udelat jedno CD s MP3 a ne mit jednu Flash zablokovanou jen pro mp3 v aute ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Záleží asi kdo má jaké požadavky. Já měl to rádio S USB od Hyundai při koupi v autě a spokojenost byla pouze do té doby než jsem měl možnost vyzkoušet Pioneer. Dnes vim že nic jiného než Pioneer by jsem si nekoupil. Něl jsem Pioneer DEH-3500MP a během těch 2 roků max spokojenost. Většinou se za kvalitu platí, ale Pioneer se dá sehnat za rozumnou cenu vzhledem k jeho kvalitám a a vlastnostem. Co by jsem si ale nekoupil nikdy tak to bude Sony, tyhle rádia mě odrazují.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Franta »

To Mitch : jestli múžeš, skus se podívat na kvalitu kontaktú - anténní prut se šroubem anténniho kloubu - aby byl čistý a nezarezlý. Anténní prut by neměl být popraskaný. Anténní kloub a koaxiál - středový vodič kvalitně připojený na středový šroub ANT kloubu, nezaoxydované kabelové očko. Opředení koaxiálu kvalitně spojené s karosérií (kostrou) vozidla, obvykle tam bývá kabelové očko s ostrýma špičkama na okraji (někdy bývá zoxidované). Doufám, že není koaxiál cestou k přijímači poškozený, zmáčknutý anebo přerušený. Připojeni k přijímači - aby byl kvalitní kontakt středového vodiče i plechového stínění konektoru. A nezapomenout na připojení kostry přijímače co nejkraším spojem na kostru vozidla. Nižší citlivost přijímače múžeš nahradit vyšším ziskem antény - zjednodušeně řečeno delší prut na anténnim kloubu - má to smysl do délky 1,3 - 1,5m. Múže být ještě problém v tom, že netěsní anténní kloub na karosérii a dostává se určité malé množství vody přes kloub do koaxiálu, který oxiduje a tím vznikají ztráty. Někdy pomúže nahradit starý koax novým, rozebrat kloub, vyčistit styčné plochy mezi plechem kastle a gumovou izolací kloubu, trochu to namazat kvalitní vazelínou a znovu utáhnout. Pokud by ti ani toto nepomáhalo, je ještě možnost použít anténní předzesilovač. Jo ještě taková maličkost - nalaď si nějakou slabou stanici a skus odšroubovat anténní prut, pokud bude stanice dál hrát v nezměněné kvalitě, znamená to že rádio stanici přijímá ale z nějakého jiného zdroje - například karosérie...a je nutné skontrolovat to co jsem už napsal.
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Franta »

Ještě jedna myšlenka, prutová anténa má tzv. kruhovou přijímací charakteristiku - pokud je svislá (kolmá). Když ji dáme ze šikma, vypadá to elegantně - dynamicky, ale charakteristika se změní z kruhové na tvar vajíčka ve směru jízdy vozidla, takže pokud vozidlo pojede směrem k vysílači, bude příjem kvalitnější, v opačném směru budeme stanici ztrácet.
U blízkých stanic to tak moc nevadí. Takže někdy je vhodné dát anténě menší sklon (když pojedeme nějakou delší trasu a budeme stanice postupne chytat z rúzných směrú) a bude to O.K.
Zephyr
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2006, 13:06

Příspěvek od Zephyr »

Kluci to myslite vazne s tim radiem? :?
Ja do vas nechci rypat,ale kvalita techhle znacek je dost nizka.
Hyundai - Sencor - Roadstar = vsechno uplne stejne radia montovane v jedne fabrice akorat s jinym potiskem.
Par mi jich proslo rukama. Roadstar jsem mel, Hyundai jsem zapojoval znamemu do feldy stejne jako Sencor.Vsechny ty rdia vypadaji na chlup stejne.I ovladani a funkce jsou stejne.Po asi 1/2 roce jsem dosel k zaveru ze nema cenu setrit a radsi koupit kvalitu.Samozrejmne nejde jen o radio.Kdybych nechal ty puvodni tkanicky co vedly k reprakum a nevimenil i repra, tak bych byl tam kde predtim :-/
Je to nekonecnej proces.Ale vazne bych vas chtel varovat pred koupi neceho. ceho by jste pak litovali.
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

to samý jsme si myslel že blaupunkt je dobrá značka a jsem taky z toho zklamán. Píště si připlatím. Sice hraje o 300% líp než to co jsem tam měl před tím, ale furt to není ono.
A roadstar stím mám jenom negativní zkušenosti, už co setýče kvality hudby tak kvality rádia samotnýho. Vypínalo se, nereagovalo, leckdy reagovalo na něco jinýho než mělo prostě problémy.
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

JJ, kdyz uz, tak uz...je sice hezky, ze to ma more funkci, USB, atd..ale zvuk nikde a vydrz nikde..staci toho vic pripojit a uz to jde do...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Strejcek
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 úno 2006, 18:30
Bydliště: Litoměřicko

Re: Přelaďování stanic

Příspěvek od Strejcek »

Mitch píše:Ahoj všichni.

Taky jsem o tomhle rádiu uvažoval, ale nakonec jsem do Ely koupil to bez karty (1033?) a flashku zvlášť :) Akorát mi trochu zamotal hlavu návod, který je fakt minimalistický. A možná i kvůli tomu to mám blbě nastavené. Přijde mi, že ve městě (Pha/Brno), kde by měl být signál rádia jak víno to moc dobře nehraje a na dálnici mi to dost často přeladí stanici na jinou a pak zase zpátky (i víckrát během dejme tomu půl hodiny).

Nevíte jestli je to špatným nastavením funkcí nebo jsem chytil špatný kus? Jinak USB hraje v pohodě, akorát mě zklamalo že se dá posouvat jen +- jeden song.

Předem díky.
Ahojky neodolal jsem a pořidíl jsem si v akci CRM1053SU a přesně jak řikaš jsem z toho jejich návodu tumpachový. Nemohu nastavit dopravní zpravodajství (ne že bych ho nutně potřeboval .. většinou raději poslouchám svou hudbu než radia). A další drobností. Nesehnal jsi někde slušnější návod? Ja prolezl net a hledal ho v angličtině, ale nějak jsem nepochodil.
Elantra 2.0 CRDi 16V 2001
dříve - Forman - LPG
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no ja se ted rozhoduju do ceho pujdu, pac se mi vysralo JVC - prestalo hrat cedecka!! JVC uz nikdy vic, na dirach preskakuje, stalo me pred necelejma dvema rokama 5500tis a nema nic, MP3 necte, vubec.. casto vypadava, no nahouby.. takze premejslim co koupit, jestli hyundai nebo blaupunkta? jaky mate zkusenosti? diky :wink:
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“