Stahování oken zadních dveří

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
sixfooter
Příspěvky: 5
Registrován: 06 kvě 2010, 12:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Stahování oken zadních dveří

Příspěvek od sixfooter »

Zdarec santíci. Nenašel jsem nikde na fóru nic ke el.stahování oken na zadních dveřích. Jde o to, že pravé zadní jen pocukkne o 5mm dolů nebo nahorů #-o a levé zadní nereaguje vůbec #-o . Máte někdo zkušenost, jak opravit el. stahování oken. Jakoby el.posuny /serva/ zarezly či co... ](*,) Nejlépe, kdyby někdo z vás věděl o nějakém úskalí této opravy než se do ní pustím.

10.5.2010 - Tak jsem zatím "otevřel" vnitřek zadních dveří a hle, motorky stahování oken jsou v pořádku, z čehož mám sice radost, leč zjistil jsem, že okno nesjíždí, protože se někde "kousne" na liště nebo zůstane po cca 1cm stahování okna jakoby zaklíněný nebo vzpříčený mechanismus stahovacího kříže. Spíše po onom 1cm někde klade vééélký odpor a motorek s tím prostě dál nehne. Nesetkal se už někdo z vás s něčím podobným???? Co to může být za závadu (podivnou)...??
Sixfooter
Santa Fe 2.0 CRDi 4x4 92kw manual 2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
sixfooter
Příspěvky: 5
Registrován: 06 kvě 2010, 12:11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování oken zadních dveří

Příspěvek od sixfooter »

Tož vážení, okna jsem opravil. Podržte se, závada spočívala v tom, že obě zadní okna byla (asi po montáži fólií) špatně usazena mimo vodící lyžiny uvnitř dveří. :!: Musím říci, že toto je dost velký šlendrián !! Nikdy by mě nenapadlo, že firmy mohou odvést tak nezodpovědnou a špatnou práci ( i když jsem se již setkal s ledasčím, ale toto??!!).
Sixfooter
Santa Fe 2.0 CRDi 4x4 92kw manual 2003
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Stahování oken zadních dveří

Příspěvek od Slavek8 »

taky se mi to podarilo dat mimo listu kdyz sem menil dvere, jde to hodne jednoduse az sem se sam divil ale vcas sem to predelal potreboval sem dat okno trochu dolu abych ho dotah k vodici liste a ono to neslo :lol: :lol: koukam a z jedne strany sem to mel vedle, sice to bylo v liste ele mio gumu
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“