automat

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

kleVr
*
Příspěvky: 40
Registrován: 17 lis 2005, 16:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kleVr »

vili píše:jasně, pořeš to a uvidíš, tržní hodnotu neřeš a užívej si super káry chlape! Jinak kapalina v atp od roku 97 je co 90000km, dneska jsem byl v servisu hyundai, na tu moji 95 je v man. knížce psané co 30000km ale prý vzhledem v kvalitě dnešních kapalin mi řekli, že to mám nechat až na 60000km takže hotove vyřízené. čus :wink:
Tak mi to vyměnili (BTW: Za litr té sračky chtěli asi 600Kč) a nic jsem nepoznal. Prej byl ten olej ve slušným stavu, tak nevím. No, teď je to v klidu. Na dalších 160.000 to snad vystačí :-) :-) :-)
Sonata 1999, 160k
Reklama
 

Uživatelský avatar
daf7
*
Příspěvky: 48
Registrován: 21 čer 2006, 16:03
Bydliště: ostravsko-karvinský uhelný revír

Příspěvek od daf7 »

vili píše:jak doléval? jestli utíká tak je něco špatně né, pokud se nemýlím, ser na manuál zajed do hyundai servisu jako já včera a řekl jsem že za 8000km musím vyměnit olej, tak kolik budou chtít s jejich materiálem? a technik se koukl do kompu na poslední výměnu a řekl mi že byla ve 156000km, a já na to že v manuálu (knížce aby bylo jasno) je předepsáno co 30000 a on že né žebych byl asi jediný v zemi co by to tak často měnil, že co 30000km to mají jen man. převodovky u automatu co 90000km takže až při 250000km tak my řekni naco potřebuješ nějakou knížku která ti je na hovno! komu mám ted věřit? budu tam muset zajet znova, vzít i chytrou knížku a radši taky i bejzbolovku at se dovím kde je teda pravda. čus bus chlapi.
vili kam jezdis do servisu?? Ja jsem s Lantrou jezdil do GMP Mix,ale ten jejich pristup je priserny. Ale jiny v Ostrave bohuzel neznam.
† Lantra 1992
† Lantra 1997 2.0 GLS - R.I.P.
* Sonata 2003
vili
*
Příspěvky: 38
Registrován: 31 kvě 2006, 21:21
Bydliště: ostrava-poruba

Příspěvek od vili »

No normálně do mariánek, vždycky mám bejzbolku v ruce a vše je v pohodě, nemám s nima problém, já už nikde jinde nejezdím, bo tam kde sem všude byl KALAMITA a morybundus. Máš s něma špatné zkušenosti? čus
sonata 2.0 16v lpg automat
Uživatelský avatar
daf7
*
Příspěvky: 48
Registrován: 21 čer 2006, 16:03
Bydliště: ostravsko-karvinský uhelný revír

Příspěvek od daf7 »

vili píše:No normálně do mariánek, vždycky mám bejzbolku v ruce a vše je v pohodě, nemám s nima problém, já už nikde jinde nejezdím, bo tam kde sem všude byl KALAMITA a morybundus. Máš s něma špatné zkušenosti? čus
jo to mam..
1) s tou cernou cuzou co tam sedi na prijmu... tvari se vzdycky jako bych ji vyrusoval od masturbace, kdyz prijdu a chci si dat neco spravit
2) ta cuza vetsinou ma plno kecu, je neochotna....
3) jedine plus je,kdyz je pritomen sef-jmenuje se Bortel..ten je fakt dobry... kdyz mi ta cubka nevystavila ani zakazkovy listz a ja cekal na orpavu 14 dni a furt se nic nedelo, tak jsem tam zajel a nahodou tam Bortel byl, tak ji zdupal az zacala koktat...

Vlastne kdyz tak uvazuju, pokud by tam nebyla tak je to celkem ok az na nejake excesy, pri nekvalitni oprave... proste je to hlavne o personalu...

Kdysi jsem servisoval v Brne na Hercikove a bylo to k neporovnani...proste uplne jiny-lidsky pristup. V mariankach si hrajou na extra firmu,ale jsou drazi a praci co mi napr. odvedli na spojce byla katastrofa...2x jsem to reklamoval, nez to bylo ok
† Lantra 1992
† Lantra 1997 2.0 GLS - R.I.P.
* Sonata 2003
vili
*
Příspěvky: 38
Registrován: 31 kvě 2006, 21:21
Bydliště: ostrava-poruba

Příspěvek od vili »

Nojo! ale já ji hned, když jsem tam přišel poprvé tak jsem ji tam ohnul přes pult a pak jsem hned mněl privilegia, víš 8) Né fakt jsem tam spokojený ale že jsou drazí, vtom se stebou shodnu, tak nevím kam chodíš s autem teda? Klidně budu jezdit do jiného depa, když to bude ověrené. :?
sonata 2.0 16v lpg automat
Odpovědět

Zpět na „SONATA“