Centrální zamykání na dálku

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Uživatelský avatar
íčkař39
*
Příspěvky: 47
Registrován: 17 úno 2010, 15:04
Bydliště: Chomutov

Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od íčkař39 »

Ahoj lidi. Tak jsem ráno auto otevřel norm. dálka - centrál, ..potom ho chci zavřít a ani jeden z klíčů na dálku nereagoval. Manuálně bez problémů. Sednu do auta a jedu do servisu (mám to co by kamenem dohodil), zaparkuju, vytáhnu klíček a dálka opět makala. Když už jsem tam byl, tak jsem se tedy zmínil a oni ochotně bez keců řekli, že to projistotu napíchnou na počítač. - Tam bylo vše v pohodě, tam jsem si rovnou nechal aktivovat to zamikání při 40km rychlosti.
...Prej to mohlo být tím, že v noci byla průtrž mračen a hodně pršelo. :-k
Tak snad to byla jediná malá a krátkodobá vadička.. Zdravím :hyu: :D
Hyundai i20 1.2 Clasic+
Reklama
 

Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od koloman.brutus »

No cudne to je. A ked bude svietit slnko tak co sa moze pokazit? :lol:

Ak to je koli tomu, ze prsalo tak to moze byt z vlhkosti a to znamena, ze auto niekde dobre netesni. Pri jazde to vyschlo. To by si ale ani neotvoril. No cudne. Najblizsiu burku to skus otestovat znovu.
Ja osobne si myslim, ze to bolo rusene nejakym inym signalom. Tak ako niekedy chytis 2 radia na jednu frekvenciu. Kratkodobe rusenie.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
Uživatelský avatar
íčkař39
*
Příspěvky: 47
Registrován: 17 úno 2010, 15:04
Bydliště: Chomutov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od íčkař39 »

..Jo jo, o tom rušení např. mobilem nebo něčím podobným vlastně taky mluvili,..kdo ví.
Jinak v autě je sucho, těsní dobře, vlastně se uvnitř téměř nepotí,..když venku lije. Známej, kterej má Mazdu 2 říkal, že musí mít téměř pořád puštěnou klimošku, jinak se mu rosí okna,.. to u mně není.
..Možná lítaly vzduchem nějaký ty vlny, který to zrovna rušily.. :lol:
Naposledy upravil(a) íčkař39 dne 09 čer 2010, 12:27, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i20 1.2 Clasic+
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od pivis »

Měl jsem něco podobného krátce po koupi.Rozdíl pouze v tom že při jízdě na krátké vzdálenosti vše fungovalo.Při jízdě kolem 100 km a více jsem vylezl z auta auto zamknul ale odemknout už nešlo.Ručně ano,ale za zvuku alarmu ](*,) .Dálka vůbec nefungovala.Musel jsem čekat vždy asi 15 minut pak vše OK.Po reklamaci v servisu vyměnili řídící jednotku alarmu a problém vyřešen. :mrgreen:
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
Uživatelský avatar
íčkař39
*
Příspěvky: 47
Registrován: 17 úno 2010, 15:04
Bydliště: Chomutov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od íčkař39 »

..Mě ten centrál v počítači pro jistotu přehráli a řekli, že kdyby se to nějak opakovalo, tak vyměněj celej modul a finíto.. :|
Hyundai i20 1.2 Clasic+
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od koloman.brutus »

V kazdom aute sa rosi. Tak proste funguje fyzika. Mne na i20. Bratove BMW a aj firemna nova Octavia. Nie je to o tesneni ale o zrazani sa vody, ktoru do auta prinesies. Dychas a pod.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
Uživatelský avatar
íčkař39
*
Příspěvky: 47
Registrován: 17 úno 2010, 15:04
Bydliště: Chomutov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od íčkař39 »

No to je jasný, ale určitě si už jezdil s vícero autama jako já a rozdíl v mlžení tam určitě je.
Mně se i 20 mlží minimálně oproti jiným autům, které jsem mněl před tím, proto vylučuju možnost, že by mi tam zatékalo.
To jsem tím chtě jen říct.. 8)
Hyundai i20 1.2 Clasic+
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od koloman.brutus »

Ak je nahly dazd tak som rozdiel nezbadal respektive takto. V kazdom aute hociktorej znacky (v ktorej som sedel) som zazil uplne zarosenie. Samozrejme ak sa mu to v tej Mazde 2 robi aj pri prehanke tak to nie je v poriadku.

Osobne som to zazil 2x na i20 ked som mal fukar pusteny na plne pecky a stiahnute zadne okna. Raz sme isli z kupaliska a druhykrat prisla nahla burka. Auto teple, vonku zima a na oknach rosa :lol:

Ale uz viem, co si chcel povedat :)
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
Uživatelský avatar
íčkař39
*
Příspěvky: 47
Registrován: 17 úno 2010, 15:04
Bydliště: Chomutov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od íčkař39 »

....Tak je po velkém dešti a centrál na dálku opět nereaguje. Teď alespoň vím, že to má nejspíš spojitost s deštěm. Nejspíš po nastartování a krátké jízdě to zas bude fachčit ...nechám to až na 1 garančku, není to pro mne podstatná vada, ale je to zvláštní. :-k :roll:

....No jak jsem si myslel, stačilá kraťoučká jízda a vše zase fachčí jak má.. :D
Hyundai i20 1.2 Clasic+
Uživatelský avatar
íčkař39
*
Příspěvky: 47
Registrován: 17 úno 2010, 15:04
Bydliště: Chomutov

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od íčkař39 »

...Ale už mi to docela začíná lézt na nervy. jednou ta dálka funguje a hned zase ne.
Zjistil jsem, že stačí zapnout a vypnout zapalování a zase jde. Už se to ale začíná dít ob jízdu, takže jdu do servisu a na garančku čekat nebudu. Jeden od nás co má stejnýho :hyu: má stejnej problém s dálkou.
A co vy???...
Hyundai i20 1.2 Clasic+
Uživatelský avatar
MiLo_CzE
*
Příspěvky: 64
Registrován: 20 dub 2009, 07:22
Bydliště: Chodov, karlovy Vary

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od MiLo_CzE »

Nemam problem , at jedu 150km/h nebo 90km/h, at prsi, pada snih, sviti slunce vzdycky sem auto bez problemu odemkl i zamkl na dalku.
i20 1.6 CRDi 94KW, Diamond Black, Style Edition.
Od 11 září 2009, najeto 38000 km
jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od jirikstbk »

Taky nemám problém. :-)
Syn nechal klíčky v zapalování aby hrálo rádio. Naklonil se pro něco do auta, při tom zavadil o kolíbku pro uzamčení, okna vpředu vyjely nahoru a auto bylo vzorně uzamčené až na to, že klíče byly v zapalování. =D>

No nic, no. Zavolal kamarádovi, ten sedl do svého auta, mě vyzvedl v práci, já doma našel rezervní a za 2 hodiny od uzamčení mohl odjet. :D/ Brnkačka. :-#
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
Libornet
*
Příspěvky: 63
Registrován: 03 čer 2011, 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od Libornet »

íčkař39 píše:...Ale už mi to docela začíná lézt na nervy. jednou ta dálka funguje a hned zase ne.
Zjistil jsem, že stačí zapnout a vypnout zapalování a zase jde. Už se to ale začíná dít ob jízdu, takže jdu do servisu a na garančku čekat nebudu. Jeden od nás co má stejnýho :hyu: má stejnej problém s dálkou.
A co vy???...
Ahoj Íčkaři.
Mám ten samý problém. ](*,) Vystoupíme z auta, zavřeme dveře a dálkové zamykání nefunguje. Stačí zase vlézt do auta, otočit klíčkem v zapalování (bez startování) a vše je OK, auto jde dálkou zamknout. Nevím, jestli to je nějakým nevhodnou posloupností při vypínání motoru a otevírání dveří, nicméně, přítelkyni, která s :hyu: I20 vozí děcko do školky se toto nikdy nestalo.
Každopádně, jestli na něco přijdeš, nebo ti to v servise opraví, napiš..
Naposledy upravil(a) Libornet dne 06 čer 2011, 14:57, celkem upraveno 1 x.
Škoda Felicia 1.3 BMM hatchback - červená romantická
* Hyundai i20 1.2 Kappa Comfort - SLEEK SILVER MET. ESP+TCS - Made in India
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od amaize »

mno,já si myslím,že to už íčkař má opraveno dávno,jelikož je to skoro rok co to tu psal, ale fakt mohl napsat jak to dopadlo,že jo :-
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
Libornet
*
Příspěvky: 63
Registrován: 03 čer 2011, 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání na dálku

Příspěvek od Libornet »

Jj, sorry, nevšiml jsem si, kdy byl příspěvek napsaný. Ta odpověď by mě docela zajímala, čím to bylo a jestli mu to opravili v rámci záruky, nebo se spokojili s konstatováním, že se to holt někdy může stát (třeba vlivem rušení, počasí, nebo nevímcoještě..). Lepší být na případný servis připravený.. 8)
Škoda Felicia 1.3 BMM hatchback - červená romantická
* Hyundai i20 1.2 Kappa Comfort - SLEEK SILVER MET. ESP+TCS - Made in India
Odpovědět

Zpět na „i20 Elektronika“