Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

hlasujte pro...

Smazat téma nadobro
9
41%
Přesunout do hádek
9
41%
Zamknout téma a nechat na památku
4
18%
Zachovat téma
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hujer »

Tak sem si tech 20 stranek procetl!Ja fakt nechapu co resite!Proste sraz ktery byl poradan pod hlavickou organizace ma nejaky rad a organizatori se snazi udelat program pro vsechny!Program ktery zaujme a neni to jen o tom sedet nekde na letisti u sudu a tocici se svine na rozni!Jezdit sprinty po letisti sem tam a nechat vyhravat decibely!Ted to neni konkretni narazka na tebe Pepane,ale na vsechny kteri nejsou spokojeni s programem takovy jaky byl!Meli by spis vsichni podekovat za obetavost toho kdo to poradal!A jestli to stalo pro nekoho uplne za hovno,tak to stalo!Clovek se kazdemu nezavdeci!Take se dokazu bavit,jak tady popisuju,momentalne,ale davam prednost rodine!Rad nekdy prijedu na sraz takovy jak si ho predstavuje Pepan,ale i dorazim na takovej jako treba porada Rade!A jeste k tomu seznamovani!Mame vsichni hubu a kdyz nekam dorazim kde uz jsou dalsi ucastnici,tak je NA ME at je du pozdravit a predstavit se!To za me nikdo neudela!Kdyz to neumim tak zustanu radeji doma na prdely!Co se tyce jeste startovneho a nebo poplatek za navstevu srazu,nebo jak to nazvat presne nevim!Ja sem pro at si organizator urci cenu!Ma stim naklady a v dnesni dobe nikdo nedela nic za darmo!Protoze ty prachy co ho to stoji mu muzou napriklad chybet v rod. rozpoctu!Kdo nechce platit,tak at sedi doma na prdely!Tod muj nazor na celou tuto anabazi!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

:mrgreen:
narážka nenarážka..davide tady nikdo neřeší prachy za sraz,ale konkrétní přístup.to tady bylo několikrát řešeno..to se mě a né jenom mě nelíbí
o tom seznamování taky padla řeč..můžou být aktivity u kterých se poznáme..
pamatuju si na bola jak dojel na moravu a zůstal raděj venku a byvali sme se na parkovišti a pak jel domů znechucenej..
proč?
zeptej se ho..možná ti poví to samý co já...
já sem pokaždý organizátorům poděkoval..at to bylo tak nebo tak...
to se zase optej davida plevy :wink:
no už tady bylo řešeno mockrát jak by to šlo.ted záleží na nás a na hccz esli si z teho něco vezme a přitáhne další lidi,nebo pojede v zajetých suchých kolejích :wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Vubec nejlepsi komentar je od toho, kdo tam nebyl a jeste prijde s krizkem po funuse...
A kdyby jsi Hujere tu diskusi alespon pochopil, kdyz uz tady pouzivas tak sofistikovane vyrazy jako je anabaze, ale bohuzel ani to ne.
Nebyl jsi tam, tak laskave nepopisuj, kdo tam za kym mel chodit. Ja zase nebudu komentovat Tvoji otresnou cestinu, protoze nevim, zda za to muze dyslexie nebo to tak proste chces.

Nechces nahodou vytvorit formular, do ktereho se budou zapisovat casy prijezdu a podle toho se castnici budou predstavovat. Bude to sice komedie, ale ty budes spokojeny, ze se vsichni predstavuji dle nejakeho radu??? Promin, tohle je hrozna hloupost, predstavujeme se podle toho, jak nam umozni situace, ne podle radu. Nebo uz i tohle je ve Stanovach?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hujer »

Hardcam píše:Vubec nejlepsi komentar je od toho, kdo tam nebyl a jeste prijde s krizkem po funuse...
A kdyby jsi Hujere tu diskusi alespon pochopil, kdyz uz tady pouzivas tak sofistikovane vyrazy jako je anabaze, ale bohuzel ani to ne.
Nebyl jsi tam, tak laskave nepopisuj, kdo tam za kym mel chodit. Ja zase nebudu komentovat Tvoji otresnou cestinu, protoze nevim, zda za to muze dyslexie nebo to tak proste chces.

Nechces nahodou vytvorit formular, do ktereho se budou zapisovat casy prijezdu a podle toho se castnici budou predstavovat. Bude to sice komedie, ale ty budes spokojeny, ze se vsichni predstavuji dle nejakeho radu??? Promin, tohle je hrozna hloupost, predstavujeme se podle toho, jak nam umozni situace, ne podle radu. Nebo uz i tohle je ve Stanovach?
Muj pravopis stoji za hovno vim!Cestina me nikdy nesla!Spokojenej!Me zivi ruce!A k tomu co jsem psal:To si nepochopil teda i ty!Ja reagoval i na moravu 2009 na ktere jsem byl,napriklad a o ktere tu padla take rec!!A i na dalsich srazech!Nezlob se,ale kdyz nekam vlezu tak pozdravim a predstavim se!To je zakladni slusne chovani!To za me nikdo nebude delat!A je jedno,jestli prijdu v 6 a nebo 8 hodin!Tak at si potom nekdo nestezuje!Stanovy me nezajimaj nejsem v HCCZ!Pro upresneni!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

jenže my přišli pozdravili...a?
nic
:roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

né jako fšichni ,ale většina ani nemrkla
ale vo to nejde
nebudem se chytat za slova ok? :mrgreen:
seš dobrej chlap a pokecal sem si stebou dobře,,budu rád když tě uvidím
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hujer »

Pepo konkretne na 2009 jsme prohodili slovo skrz auto,to vis.Ze se delaj hloucky za to nikdo nemuze,to se bude dit at budes delat sebevic!Ze sem se ten rok nevenoval tolik lidem kolem sebe,je pravda,mel jsem tam rodinu a ta je pro me vic!Ja az to decka dovolej,budu zas jezdit na srazy,ted to bohuzel neslo!Jinak jsem jeden sraz poradal a lidi me pomluvili,tak vim ze se na vsechno priste vys....!Proto me namichnou keci,ze se to melo udelat jinak!Ver,ze az udelas sraz a pak na foru budou lidi slintat ze to stalo za hovno tak budes taky nasranej!Budou lidi co se te budou zastavat a ti co te budou pomlouvat!Jinak sem na srazu 2010 nebyl a take jsem nekomentoval co se tam delo!Jen napriklad to ze ma nekdo zaplatit 200,- a byl tam pul srazu!Na to sem rek svuj nazor!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Hujer: pokud to bylo k Morave, tak se omlouvam, ale chtelo by to vzhledem k tematu specifikovat. Ja Tvoji cestinu beru, vim, ze se zivis rukama, bylo to jen prirovnani za to, ze ty neresis cestinu a ja zase povinnost behat za starsima a uklanet se. Je tady pouze jeden clovek, co si stezoval, ze jsem ho neprisel pozdravit (Stepan to neni, tam nam to bohuzel casove vubec nevyslo, protoze jsme se nesutale mijeli). S kym to slo a koho jsem potkal, s tim jsem se pozdravil, bez ohledu na to, kdo je starsi, kdo tam byl driv, kdo ma vetsi auto, kdo mel veceri nebo vetsi pocet luzek v chatce. Je to snad uplne jedno, tam si mame byt vsichni rovni, coz bohuzel nejsme.
Jako pepan, jsi fajn chlap a nema smysl resit blbosti, kdo koho driv...o tohle prece nejde.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hujer »

Hardcam píše:Hujer: pokud to bylo k Morave, tak se omlouvam, ale chtelo by to vzhledem k tematu specifikovat. Ja Tvoji cestinu beru, vim, ze se zivis rukama, bylo to jen prirovnani za to, ze ty neresis cestinu a ja zase povinnost behat za starsima a uklanet se. Je tady pouze jeden clovek, co si stezoval, ze jsem ho neprisel pozdravit (Stepan to neni, tam nam to bohuzel casove vubec nevyslo, protoze jsme se nesutale mijeli). S kym to slo a koho jsem potkal, s tim jsem se pozdravil, bez ohledu na to, kdo je starsi, kdo tam byl driv, kdo ma vetsi auto, kdo mel veceri nebo vetsi pocet luzek v chatce. Je to snad uplne jedno, tam si mame byt vsichni rovni, coz bohuzel nejsme.
Jako pepan, jsi fajn chlap a nema smysl resit blbosti, kdo koho driv...o tohle prece nejde.
To sem neupresnil.To je pravda,bral jsem to jako samozdrejmost k danemu tematu kde se zabruslilo i na dalsi srazy.Jen jeste k 2009 kdyz v patek k veceru dorazil zpet autobus s lidma po pul deni exkurzy,tak kazdej mel starost si dojit na dlabanec,ten nebyl moznej behem programu a dojit si na wc atd.Ano bylo to mozna sobecke pro nove navstevniky srazu co dorazili,ale to mohli pochopit ze clovek po pul dni s prazdnym zaludkem se nejde hnes seznamovat.To byl pruser,ale to neslo jinak zkloubit.Nikdo nechce aby se nekdo nekomu klanel!To je hovadina.Ja sem jen pridal svuj nazor na to JAK SI SRAZ PORADTEL UDELA,TAKOVEJ JE!a HLAVNE SEM SE ZASTAL PORADATELE.Nic jinyho v tom nehledejme!Nejhorsi na tom je ze tu mlatime do klavesnice,lepsi si to ric u piva!Jinak muj zazitek z moravy 2006 u ohne kdyz jsem daval napit Hovorisovi a on to nejak nepobral ze ja mu davam od sebe napit,ze to nejde kdyz sem prijel 2,7 coupatkem a on jen ponikem me fakt pobavil a poslal jsem ho do pr... ze na srazu jsme si snad vsichni rovni! :-)Hele Harde posledni dobou jsme se hodnekrat schodli v nazoru,ale jak uz to tak nekdy bejva si vjedem do valsu! :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

právě to si říct u píva..jenže když sem to na moravě chtěl..byl sem slušně poslán doprdele..skoro slušně
právě že mě serou,že se tam dělaj rozdíli..
je mě jasný,že se nikdy všem nezavděčíš,ale já nepomlouvám,jen poberte mojí a jiných kritiku...ta má něco do sebe..
akce sem dělal,trakže vím jaký sou stím problémy apak to nemusí klapnout,ale brát to jako ponaučení
jak sem psal..když tady 6lidí z 20něco napíšou,tak je stejně nikdo neposlechne a je to dál to samy :roll:

jináč až nám odrstou děcka tak si popijeme a pokecáme..a souhlas..rodina je nejvíc :!: ..už sa těším
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

ZBYTEK DISKUSE PRESUNUT DO HADEK
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

:wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

:mrgreen:
a je to.. :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Srazy“