Air bag

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
dcpaja
*
Příspěvky: 14
Registrován: 19 led 2009, 10:00

Air bag

Příspěvek od dcpaja »

Ahoj všem. Svítí mi kontrolka airbagu. V servise mi řekli, že je to problém s pružinou na airbagu u řidiče. Oprava cca 4 tis. kč.Nedá se to vyřešit někde jinde a levněji?
díky za radu
Reklama
 

Fidži
*
Příspěvky: 47
Registrován: 22 říj 2008, 21:42

Re: Air bag

Příspěvek od Fidži »

koukám, že odpověď nikdo neví, ale taky mi to zajímá, protože se mi taky rosvítila. už jsem projel všechny konektory a pojistky a nic.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Air bag

Příspěvek od mirpie »

dcpaja píše:Ahoj všem. Svítí mi kontrolka airbagu. V servise mi řekli, že je to problém s pružinou na airbagu u řidiče. Oprava cca 4 tis. kč.Nedá se to vyřešit někde jinde a levněji?
díky za radu
vzít multimetr, proměřit tu svoji a zajet na vrakáč a měřit a hledat podobné hodnoty, mohl ses zeptat, jestli jednotka airbagů řve velkej nebo malej odpor. Nebo poptat tady na foru, jestli nědo nemá santu na díly. Někdo ty pružiny opravuje, ale výrobce to zakazuje, mění se to jen kus za kus, což se nedivim. Já tu svou jen proměřil a byla ok, tak jsem ji tam nechal, i když byla po aktivaci.
Popř. zjistit, jeslti by nepasovala hodinovka z jiného :hyu: , pak by se to lépe shánělo.

Více info o airbagu na foru, použijte tlačítko hledat a nehledte na modely, princip je všude stejnej.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“