Svítí oko

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Svítí oko

Příspěvek od black_sheep »

ja jsem vecnej student takze beru za 500 :lol: plna nadrz? to leda kdyz cestuju nekam dal, coz je jednou do roka :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí oko

Příspěvek od Limitz »

no jelikož tankuju když mám půl nebo něco přes půl nádrže, tak mě to do plné vyjde tak na 500-700kč :-) a na plnou se líp dívá :-D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Davidos
***
Příspěvky: 667
Registrován: 28 čer 2010, 20:07
Bydliště: Česká Lípa

Re: Svítí oko

Příspěvek od Davidos »

To já taky jedu hned když se rozsvítilo trvale :D ..jen si tak ted počítám spotřebu :-) zrovna dnes jsem jel dálku a svítil jsem tak 20km než benzínka...jedna tedy byla blíž,ale zrovna doplňovali béňo :D
Hyundai i30 combi 2gen. 1.6 mpi r.v.2015
Škoda Octavia combi 1.9 tdi r.v. 2000
Hyundai Lantra 1.6 16V r.v. 1999
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Svítí oko

Příspěvek od black_sheep »

Limitz píše:no jelikož tankuju když mám půl nebo něco přes půl nádrže, tak mě to do plné vyjde tak na 500-700kč :-) a na plnou se líp dívá :-D
auto tezsi, min jede a vic zere :lol: a drazdi to spoluobcany tmavsi pleti s vrtaky :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí oko

Příspěvek od Limitz »

black_sheep píše:auto tezsi, min jede a vic zere :lol: a drazdi to spoluobcany tmavsi pleti s vrtaky :lol:
zase takový rozdíl v tom není :-D a bohužel Lantra má tu nevýhodu že ukazatel paliva funguje neustále :-D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Svítí oko

Příspěvek od black_sheep »

Limitz píše:
black_sheep píše:auto tezsi, min jede a vic zere :lol: a drazdi to spoluobcany tmavsi pleti s vrtaky :lol:
zase takový rozdíl v tom není :-D a bohužel Lantra má tu nevýhodu že ukazatel paliva funguje neustále :-D
ano, vsude ve svete vyhodu, jen v CR je to nevyhoda :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí oko

Příspěvek od Limitz »

jj :-) na jednu stranu je dobré kouknout na ručičku přes okno a vědět jestli můžu někam daleko jet :-D ale zase na druhou stranu se na ni může podívat každý :-D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Damian
**
Příspěvky: 136
Registrován: 02 kvě 2010, 22:45
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí oko

Příspěvek od Damian »

Aha....takže to že mi tlapka palivoměru po vypnutí klíčku "naspadne" je u Lantry normální....ok....

Jinak nevím jak je to s kontrolkou, protože ta mi mrcha už svítí pořád. Ale pokud jde o tlapku, když mi její hrot ukáže na začátek té červené linky ukazující rezervu, mám k dispozici ještě cca 50-60km dojezdu po Praze. Takže hladovému oku asi vypíchnu očíčko (vyndám žárovku) a bude klid.
Jo a pokud jedu mimo město, stačí mi rezerva na 80km určitě - vyzkoušeno). Ale ona stačí jen malá odchylka na plováku (hnutá tyčka na které plovák "sedí") a je všechno jinak.
Kolik na rezervu natvrdo najedu ještě vyzkoušeno nemám, zatím se mi nestalo že by šťáva došla...i když na výpary už jsem asi jel.
Lantra 1,8GT 93kW, rok 94
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“