Dálkový ovladač

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od Hardcam »

Uz jsme to tu psali 2x, pod volantem, tedy za krycim platem, ktery se nachazi pod volantem. Musis strcit hlavu k pedalum a otocoit smerem vzhuru, tam uz bys mohl neco videt.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Julec
Příspěvky: 5
Registrován: 02 dub 2010, 14:05

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od Julec »

Ak ešte stále hľadáte prídavné diaľkové na centrál tak tu máte dosť slušnú ponuku, všetko takmer neustále skladom, v prípade výpadku zásob dodanie do cca 1 týždňa.
http://www.12volt.sk/autoelektro/centra ... l?cat=1624
Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od miooo »

Julec píše:Ak ešte stále hľadáte prídavné diaľkové na centrál tak tu máte dosť slušnú ponuku, všetko takmer neustále skladom, v prípade výpadku zásob dodanie do cca 1 týždňa.
http://www.12volt.sk/autoelektro/centra ... l?cat=1624
a to postaci len nakofigurovat podla navodu alebo treba menit aj tu kabelaz :?:
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od ANJA »

Julec píše:Ak ešte stále hľadáte prídavné diaľkové na centrál tak tu máte dosť slušnú ponuku, všetko takmer neustále skladom, v prípade výpadku zásob dodanie do cca 1 týždňa.
http://www.12volt.sk/autoelektro/centra ... l?cat=1624
Díky za tip, právě jsem si objednala a po zkušenostech se servisáky - s některými - v okolí si to raději zapojím sama, snad to ještě zvládnu, jaksi taksi původně jsem elektroslaboproudařka :D
Naposledy upravil(a) ANJA dne 03 kvě 2010, 18:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
miooo
Moderátor
Příspěvky: 908
Registrován: 24 zář 2009, 12:27
Bydliště: Malá Hradná SK-taká malá dedinka pri BN

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od miooo »

ANJA píše:
Julec píše:Ak ešte stále hľadáte prídavné diaľkové na centrál tak tu máte dosť slušnú ponuku, všetko takmer neustále skladom, v prípade výpadku zásob dodanie do cca 1 týždňa.
http://www.12volt.sk/autoelektro/centra ... l?cat=1624
Díky za tip, právě jsem si objednala a po zkušenostech se servisáky v okolí si to raději zapojím sama, snad to ještě zvládnu, jaksi taksi původně jsem elektroslaboproudařka :D
potom daj vediet co vsetko tam treba robit...
SANTA FE 2,7 V6 rv.2001+LPG GASTECH 600S
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od ANJA »

Ahojky určitě se ozvu! Dnes vyšiluju - minulý týden oprava brzd a dnes znovu!!!!! Téměř jsem si rozbila h... Jana
bendo
*
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2010, 19:06
Bydliště: jezbořice u pardubic

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od bendo »

no já byl na rozvodech v servisu,všechno jsem měl nakoupený,pumpu atd,pak volali že musej objednat napínák kladek,tak to tam stálo 3dny,přijel jsem domů a ráno pískal klínák jako blázen,tak tam volám a že prý si to sedne,druhej den zase pískal tak tam koukám a šrouby u altíku uplně povolený,i napínák,div že jsem je nestratil,já fakt neznám servis kde by něco udělali normálně v pohodě,já dělám kuch.linky a nedokázal bych něco ošulit,tak mě to štve že to všude odflakujou,nebo tam volám a měsíc dopředu prosím jestli už budou mít na auto čas,je to síla,no trochu jsem se rozepsal.jo a ještě jsem měnil ty stabilizátory tyčky a bouchá to stejně.ahoj
bendo
*
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2010, 19:06
Bydliště: jezbořice u pardubic

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od bendo »

jo ANJO,jakej ten ovladač jsi prosim tě objednávala a jak to výjde cenově?dik Martin
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od ANJA »

bendo píše:jo ANJO,jakej ten ovladač jsi prosim tě objednávala a jak to výjde cenově?dik Martin
Zdravím, omlouvám se, že odepisuju až teď - moje nervy a Santa už fakt nejdou dohromady. ](*,)
Chlapi krucinál neznáte na Moravě FAKT dobrého servisáka, který umí Santu opravit? Po výměně spojky se auto začíná poroučet do .... Nejdříve váha vzduchu, špatně se vyřazují některé rychlosti,pak mi začly pískat brzdy - oprava - nechci radši komentovat, teď mi je dávají dopořádku v Araveru. Něco mi tak divně tudutudu poklepává od motoru po přejetí nerovností, jinak klid. Zítra to dávám zkouknout, jestli to jsou stabilizátory nebo "něco jen blbě přimontované".
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V Araveru jsou fajn chlapi, ale mají hodně práce, tak musím čekat.
Jo objednala jsem si dálkové ovládání RC 202 4TK, zatím nedorazilo, je to trošku problémek z Košic, na moravu to musí poslat poštou, jejich UPC k nám nezajíždí, tak zatím čekám. Cena 29 Euro. JAna
Uživatelský avatar
vitak
**
Příspěvky: 148
Registrován: 03 lis 2008, 23:12

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od vitak »

Jo, taky mám zásadu, že co zvládnu, udělám si na autě sám. Neříkám, že se mě vždycky všechno podaří na první pokus, ale aspoň vím, co jsem dělal a co mě při opravě potkalo za problémy, takže se můžu připravit na příště. Většinou se po návštěvě servisu brzo něco dalšího vysype, pokud nemůžeš být u opravy přítomen (třeba za sklem kanceláře), nikdy nevíš, co se s autem dělo.
Santa Fe 2.0 CRDi, 4x4, r.2004
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od ANJA »

vitak píše:Jo, taky mám zásadu, že co zvládnu, udělám si na autě sám. Neříkám, že se mě vždycky všechno podaří na první pokus, ale aspoň vím, co jsem dělal a co mě při opravě potkalo za problémy, takže se můžu připravit na příště. Většinou se po návštěvě servisu brzo něco dalšího vysype, pokud nemůžeš být u opravy přítomen (třeba za sklem kanceláře), nikdy nevíš, co se s autem dělo.
Tak to závidím, protože já naberu benzín, plyn, dofouknu gumy, zkontroluju olej, brzdovku, vodu v chladiči, pojistky. Jinak nic - jsem ženská a jaksi taksi se musím spoléhat na servis. Sice prolézám webovky o autě, snažím se najít to, co je po.. a pak dát opravit. Taky celkem vyhledávám prodejce náhradních dílů na Sanťu - byla jsem hodně spokojena s www.mjauto.cz z Brna. Teď mají akci na brzdy a vše okolo nich. Pneu jsem si taky našla na webu, ale toť je asi vše. Holt, moje oblíbené: KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ..... Ovšem u mě total v opačném případě. Zdravím Jana
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od ANJA »

bendo píše:jo ANJO,jakej ten ovladač jsi prosim tě objednávala a jak to výjde cenově?dik Martin
Tak opět po delší době - a prd!!! Nic z Košic nedorazilo, žádný dálkáč, prostě po telefonu mi slibovali, že to pošlou poštou, do týdne to prý mám doma a vyprdli se na mě. Holt kluci slovenský z východu nemaj dobré mravy - neslibuju zákazníkovi, co nedodržím. :mrgreen:
Uživatelský avatar
STR88
*
Příspěvky: 67
Registrován: 19 dub 2010, 14:11
Bydliště: Praha

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od STR88 »

Ahojte, taky jsem si objednal ten klic, a uz cekam dva tydny a porad nic,. Je nekdo tady z Vas , kdo si to objednal a uz mu prisel, jak dlouho to asi trva? A to je dorucovaci adresa na Slovensku :roll:
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od ANJA »

Hm, tak to se asi načekáš ](*,) já to objednávala v květnu, emailem, na druhý den jsem měla telefon, že do týdne to mám doma :lol: No asi po dovči si koupím, co dávají do Octávií, něco kolem 800,- Kč a bude. Hlavně klid, holt když se daří, tak se daří :oops:
Uživatelský avatar
Kytka
Příspěvky: 7
Registrován: 14 zář 2009, 15:46
Bydliště: Plzeň

Re: Dálkový ovladač

Příspěvek od Kytka »

Já jsem montoval do jednoho Santy dálkové ovládání + 2x vystřelovací klíč RC 202 KEY - 890 Kč
a do druhého Keetec TS 13 KEY s vystřelovacími klíči - 1849 Kč. Obojí běhá na 100%.
Nejvíc práce je najít dráty na které to připojit. Jediné minus, že přestane fungovat původní alarm.
Možná po delším hledání by se našel spouštěcí drát alarmu.
Při montáži Ketec TS 13 to nevadí (obsahuje vlastní alarm s volitelnými čidli). Vystřelovací klíče jsou super.
Použil jsem chip po rozřírnutí plastu i část klíče na odemykání z původního (po opracování pilníkem).
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“