Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od zdenek76 »

taky gratulace, na počítač se vyprdni, možná tam i je, ale upřímně, nazvat palubním počítačem displej, který ukazuje dojezd, průměrnou rychlost a průměrnou spotřebu mi přišlo u Hyu vždy k pousmání
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Gandalf »

Sakra tohle auto se mi líbí, motorizace a navíc krásná modrá :D
Bohužel mám velikou nedůvěru k ojetinám, takže něco podobného bych kupoval asi jen od člověka, kterého znám a mám k němu důvěru a tak pravděpodobnost koupě je blízká nule... :(

V každém případě gratulace a přání spokojeného užívání bez větších poruch a problémů... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Vilda »

Znám dost lidí, kteří maji auto z AAček a dobrý .... a taky znám lidi, který koupili káru třeba v Autoštěpánek a nejradši by to tam jeli zapálit. spaly vzal bych si sebou nějakýho fachmana, kterej se vyzná v autech, aby Coupé pořádně prohlídnul a projel .. v pražských ááčkách maji i rampu, kde si můžeš prohlídnout auto ze spodu ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Hardcam »

Uz jsme si trochu psali, palubni pocitac tam je. Nevim, co by si zdenek predstavoval, tyto funkce bohate staci. Ja myslel, ze auto se kupuje pro pohodli a pozitek z jizdy, ne pro sledovani udaju... :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
spaly
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2008, 22:49

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od spaly »

Tak k tomu benzinu z klimybyl to jen muj pocit jak tam lili benzin z kanistru....auto jede dobre akorat me stvou tri veci....at uz jedu jakkoliv takdocela dost smrdi obcas spojka...mam uz 4 auto a nikdy se mi tohle nedelo....2 pri vypnuti radia trosku sumi 3 kdyz jedu po dalnici nebo 130+ tak mi prijde jako by od nekdu tahlo ale to je jen mozna tim ze jsem sundaval tu gumu a spatne ji tam dal zpatky i kdyz si mylsim ze jsem ji tam dal dobre ....mozna ze to tak je u vsech
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od zdenek76 »

Hardcam píše:Uz jsme si trochu psali, palubni pocitac tam je. Nevim, co by si zdenek predstavoval, tyto funkce bohate staci. Ja myslel, ze auto se kupuje pro pohodli a pozitek z jizdy, ne pro sledovani udaju... :roll:
možná mám zkreslený pohled, protože první palubní počítač v autě, co jsem měl, uměl samo věci jako spotřeba, dojezd, rychlost, ale taky hlásil kde je prasklá žárovka, jestli někde nedochází provozní kapalina, jak jsou na tom brzdové destičky. Pak když jsem sedl do Santíka, kde to neumělo ani aktuální spotřebu, tak jsem se musel fakt pousmát, že palubák ala Hyu neumí ani věci jako palubák evropských automobilek před 15 lety.

Ale jako samo není to směrodatný údaj, nicméně potěší, když vím hned, že mi nesvítí brzdové světlo či blinkr a ne až v momentě kdy za to dostanu flastr nebo to do mě někdo nekouří.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Hardcam »

Na takove blbosti se spolehat nechce, staci jednou za cas otevrit kapotu a vetsina nadobe je pruhlednych:/
desticky, pokud mas elektrony, jsou videt...pak Ti nekde odejde cidlo, ty se spolehnes na PC a zadres motor. Teda ty treba ne, ale spousta Cechu a Americanu ano.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
spaly
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2008, 22:49

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od spaly »

no mi to prijde jainak jako dobry udaj proste kontolorni stejne tam mam porad dojezd
ale obcas si to zmacnknout a vedet za kolik jezdim to by mi nevadilo mylsim ze je to uplne jednoduche...
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od zdenek76 »

heh, zrovna dneska si jedu z práce a počítač na mě píská, že dochází kapalina v ostřikovačích. Tak třeba zrovna na tohle je to dobrý, protože množství si nemám jak jinak zkontrolovat neb na mě čumí jen nalévací otvor. Takže to člověk zpravidla zjistí až v momentě, kdy mu kapalina dojde a to jsou pak ti nešťastníci, co kupují litr kapaliny za půlsta na benzince :?
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Hardcam »

Mam v kufru 10 litru, dolevam pravidelne, protoze chci mit plno. V tom by mi pocitac praci neusnadnil, nikdy jsem snad prazdnou nemel...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od black_sheep »

neobhajuj to hardcame, proste to hyundai nedela a chybi to. mit to, tak ti nic nebrani v tom, si bokem pocitat spotrebu a hlidat si vsecko sam, pro sichr. ale nemusis treba tak casto ale jen obcas pro kontrolu kontrolnich systemu :)

na obhajobu ale nemuzu rict, ze by to neumeli; korejci kteri elektroniku umi, ale zase nam nabizeli levny auta a holt jestli se ma na necem setrit tak klidne na tomhle. mnohem radsi dostanu dobrej motor, vsecky ctyri okna v elektrice a klimu (coz ma vetsina 15 let starejch lanter napriklad) nez palubak. :lol: a jak uz se v mych poslednich prispevcich traduje, musim rict ze jeste setri na osetreni karoserie proti korozi a odhlucneni. kdyz to porovnam s peugeotem co ted mam na mesic :mrgreen: ten ma ale zase jiny "vymozenosti", takze jsem ve finale moc rad za korejce :-) a kdybych si uz musel vybrat v jakym aute sedet kdyby me melo sejmout naky auto, tak radsi lantre / coupe, tohle ma cumak snad z papiru a to je o rok novejsi :/
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Hardcam »

Black: je potreba porovnavat porovnatelny. Ne auto za 3 mega s Hyundai za par set tisic a cekat, ze to tam najdu taky.
Ja jsem treba strasne rad, ze Hyundai nema takovy ty ohlasovaci zpravy jako VW, ze musis na servis. Kdyz mas auto po zaruce, tak pak akorat platis dalsi nesmyslny prachy za vymazani hlasky. K cemu to proboha je dobry? Tak se snad podivam do zaznamu, kdy jsem byl naposled na servisu a spocitam si, kdy me to ceka nebo staci umet nasobit 10ti, 15ti popr. 20ti.
Mne palubak obsahujici prumernou spotrebu a dojezd staci. Prumernou rychlost jsem jeste ani nevyuzil. To bych radsi aktualni spotrebu, jenze na to bych casto koukal a to je akorat o pruser. Cim vic elektroniky, tim vetsi pravdepodonost pruseru a u starejch aut to plati dvojnasob. Servis auta si umim ohlidat sam, na to nepotrebuju robota... :roll:
Desticky kontruluju jednou mesicne, hloubku dezenu taky (to Audi ani kdokoliv jiny kontrolovat neumi, ani za 3 mega), provozni naplne trva zkontrolovat 3 minuty. High manager na to cas ani chut nema, ale nikdo z nas vysoko postaveny manazer neni. Jsem obycejny clovek, postaci mi obycejny auto za obycejnou cenu. Od dob, co jsem vysypal mraky penez do pouzityho auta razim helo "radsi min vybaveny a novy nez stary luxusni vrak" - bez urazky, neni to konkretne...i30 me za 4 roky provozu vyjde i s porizovaci cenou o mnoho levneji, nez nakup a provoz ojety Elantry (stala me 6 let stara 200 ](*,) a dalsich 200 jsem do ni nasral) za 3 roky, s Lantrou to za 2 roky nebylo o moc lepsi-- jen za nutny vymeny na podvozku jsem dal u Hasi 35 tisic Kc - to jsem tenkrat ani nevedel, ze existuje AutoKelly ci neco podobnyho.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od black_sheep »

ja uz k tomu taky pomalu dochazim, s tim novym autem :lol: za coupe uz by byla paradni i20 :twisted: takze jeste dobry, ale az budu na cene i30 tak uz si zacnu rikat safra to uz by mozna stacilo 8) jinak ja se nebavil o ohlasovani servisu, to bych taky nechtel - kdyz uz to nutne musim mit upominkovany tak svuj najezd znam a dam si to do mobilu :lol: to me treba otravuje v tom peugeotu, zrovinka :)

ale to hlidani stavu kapalin apod bych bral, ackoliv si to taky sam hlidam pravidelne a beztak by mi to nedalo to vsecko neprojit a taky neotrit hadrickem... :) a kdyby te tohle hlidani sralo? tak ho proste ignoruj. zrovna s tim ostrikovacem je to parada :!: argument ze vozim dalsi pixlu v kufru navic... no,.. ehm :lol: cidlo by bylo daleko lepsi. ale ve finale jak rikam da se bez toho krasne prezit a nemusim vysolit tri mice :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od black_sheep »

jejda, ona dneska stoji i30 to samyco i20 :lol: #-o
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Chci koupit toto, prosim radu

Příspěvek od Hardcam »

Stoji no :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“