řízení a brzdy

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Zd3ny
**
Příspěvky: 120
Registrován: 11 kvě 2008, 22:26

řízení a brzdy

Příspěvek od Zd3ny »

Zdravíčko po delší době tady zase píšu o pár vzácných rad od vás. Takže první bych potřeboval poradit- když jedu v autě zařadím tak mi auto lítá na všechny světový...že by čep??? a když zatáčím slyším podivný vrzání že by manžeta??? NEBO DOKONCE HOMOKINETICKÝ KLOUB???Origo stojí 2500 jen jeden homokintetický kloub takže jestli má někdo na prodej klidně oba dva můžeme se domluvit. Druhá věc je brzdy.. už jsem je nechal spravovat od jednoho pofidérního mechanika ke kterýmu už nikdy nepojedu s tím že mi vyměnil hl. brzdový válec i oboje pakny vzadu jsem hodně nespokojenej když mi auto už zase brzdí až někde u podlahy za 5500kč. že by vymezovač brzdové kapaliny co se schovává pod brzdovou kapalinou??? Už to auto potřebuju spravit abych mohl jezdit jako normální běloch tak předem děkuji o vaše vzcné rady [-o< :hyu: ...Jinak auto je Hyundai lantra J2 R.V. 97 1.6GL....boužel bez klimy el. oken abs a el. antény :oops:
Možná Hyundai servis by neuškodil ale auto je rozkvetlý takže taky dobrý a tam by to stálo zbytečně moc na to jak to auto vypadá ](*,)
Hyundai Lantra 1599ccm/ 84kw r.v. 1997
Reklama
 

Zd3ny
**
Příspěvky: 120
Registrován: 11 kvě 2008, 22:26

Re: řízení a brzdy

Příspěvek od Zd3ny »

Okay odpovím si sám pánové :) vyměnil jsem čepy,manžety,přední brzdový kotouče+destičky... a zjistil při výměně že spodní šroubky u brzd. třmenů byli FEST zahnilý proto to nemohlo ani pořádně brzdit protože brzdil jenom vrch brzd. destiček. auto už celkem schopně brzdí ještě mám ale v háji pořád to řízení- vnější homokinetický kloub ale nevím jestli on způsobuje to, že když přidám plyn že volant cukne do prava a nebo když zatáčím nebo když zase uberu plyn tak cukne volant do leva...
Hyundai Lantra 1599ccm/ 84kw r.v. 1997
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: řízení a brzdy

Příspěvek od Hujer »

Silemblok v prednim ramenu.Vedcinou to dela ten predni.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“