čerpadlo,vstřiky a podvozek

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
terri
Příspěvky: 1
Registrován: 05 zář 2010, 11:54

čerpadlo,vstřiky a podvozek

Příspěvek od terri »

Ahoj všem terakaňákům.
Cca měsíc vlastním terracana 2005,kterého jsem si doslova vysnil.
Díky tomu,že jsem si za poslední cca 2,5roku neustále procházel různá fóra,komentáře a rady,nečekal jsem až se motor zeptá :D a dal jsem svého Terriho ke kamarádovi do dílny.Dvakrát podrobná diagnostika v Hyundai servisu (kamárdská výpomoc za 200kč,žádné oficiální řečičky jak je všechno špatné)jasně určila vadné palivové čerpadlo a minimálně 1 špatný vstřik.Následoval tedy profi test zmíněného v auto Hale v Praze Holešovicích.Výsledek byl podpásovka.Všechny vstřiky kaput včetně čerpadla.Nabídli mi repas vstřiků za 5.040,-za každý a 25.200,-za repas čerpadla.
Vstřiky jsem jim svěřil,ale čerpadlo jsem se rozhodl koupit nové.Hyundai Háša v Ústí nad Labem mi ho nabídl za 32.000,-a až po mé prosbě o slevu snížil cenu na 28.000,-.Mě to ale nedalo a zajel jsem si za hranice do Německa k nejbližšímu prodejci Hyundai a včetně poskytnuté slevy 5% mě vyšlo na rovných 21.000,-i s daní.Čekal jsem jen 2 dny a měli ho pro mě připravené.Takže první zkušenost:pokaždé porovnám cenu s CZ a D a zdá se,že se těch 35 km jedním směrem do D vyplatí.No a podvozek.. Ten měl více štěstí.Na ručku nebrzdila prává strana,což způsobil olej prosakující z diferáku přez gufero.Výměna gufera a odmašťovač to vyřešily na jedničku.Rány ozívající se od podvozku jsou ty tam a to díky výměně gum stabilizátorů.Drobnost,ale už teď vím,že příště to bude první co na podvozku zkontroluji.Vyzkoušel jsem si to na rozkopané silnici a nic krom houpání auta při zdolávání nerovností se nedělo.
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: čerpadlo,vstřiky a podvozek

Příspěvek od pepan »

no vidíš 8-[ :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“