Tuscani meeting III., strana 21

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od DEDe »

fotky uz mam stazene jen je nenahraju z prace nikam pak je hodim primo sem na web ty nejlepsi co mam ;) ani si nestahnu ty vase tak se tesim na odpoledne. ;)

PS : No jsem rad ze neonovyma barvama se nakonec zmalovali vsichni =D> :mrgreen:

PSII: Trenujte fotbalek at to na pristim srazu nemame tak jednoduchy :lol:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Dede, ty lolku jeden, jak jsme se pak prohodili a já hral s Aldou a ty s mojí mladou, tak to skončilo kolik? xD 1:9? :-DDD
Spíše ti tam pořídíme nějakou slečnu místo Aldy, Aldovi taky slečnu a uvidíš, jak to nebudeš mít jednoduché :mrgreen:
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od steelOu »

chlapi ale no tak.. na to ze nase baby hrajou jednou za rok tak zahrali super.. hlavne zapas ivo vs pettis :D vid markusi, to byla bitva, vsichni ke stolu a jedem... dede jo neonove barvy byly bezva... vsichni tuscani hyundai nebo nejake srandy, co ty samane :D jen markus pitku :D magdu uplne nadchly ty tve diodky, uz ted vim ze me bude prosit at ji to tam udelam, jeeee to zase bude :)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od DEDe »

steelOu píše:chlapi ale no tak.. na to ze nase baby hrajou jednou za rok tak zahrali super.. hlavne zapas ivo vs pettis :D vid markusi, to byla bitva, vsichni ke stolu a jedem... dede jo neonove barvy byly bezva... vsichni tuscani hyundai nebo nejake srandy, co ty samane :D jen markus pitku :D magdu uplne nadchly ty tve diodky, uz ted vim ze me bude prosit at ji to tam udelam, jeeee to zase bude :)
kdyztak pak napis kdyz by sit to delal treba bych v necem poradil. Hlavne pokud by si chtel dalkac ten se schani blbe mam na nej nejaky link. u tech diodek si dat hlavne bacha kdyz se kupujou aby sis koupil ty s velkym uhlem svitu a ty co sviti na zem a delaj kruhy ty jsou naopak s malym uhlem proto to dela krouzky , jdou s tim udelat ruzny vychytavky ;)

fotbalek beru s humorem je jasne ze holky to moc nehrajou tak nebylo ferovy ze sme byli dva chlapi :) Supr ze se zucastnili vscihni i ti co to nehrajou sak tam byly nejtesnejsi souboje stejne ;)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Zápas dvojic Markus vs. Ivo bych raděj vůbec nezmiňoval :^o
:lol:

Pěkně Dede s těma diodama, já věděl, že je tam máš, jsme se o tom bavili s Vikim už kdysi, ale poprvé jsem je viděl naživo, no. Mně se hlavně líbí ty ve dveřích a tak, to je hotovej vánoční stromeček, moc pěkná práce! =D>
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od DEDe »

Markus Huhtimo píše:Zápas dvojic Markus vs. Ivo bych raděj vůbec nezmiňoval :^o
:lol:

Pěkně Dede s těma diodama, já věděl, že je tam máš, jsme se o tom bavili s Vikim už kdysi, ale poprvé jsem je viděl naživo, no. Mně se hlavně líbí ty ve dveřích a tak, to je hotovej vánoční stromeček, moc pěkná práce! =D>
ja tam mam ovladac na vypinani aby to tak vanocni nebylo ale mel sem ho zahazenej nekde :) dokaze to vypinat zvlast modrou, fualovou-uv a venek a znak tim se to da trochu poladit a mit to treba jen modre nebo jen uv to sem vam ani neukazal ;) do pristiho srazu musim dat dokupy i ty zabry tam to bylo cook skoda ze to umrzlo . Sraz se mi libil tak priste urcite rad dojedu nebo nejaky i zorganizuju treba ;)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od DEDe »

Markus Huhtimo píše:Dede, ty lolku jeden, jak jsme se pak prohodili a já hral s Aldou a ty s mojí mladou, tak to skončilo kolik? xD 1:9? :-DDD
Spíše ti tam pořídíme nějakou slečnu místo Aldy, Aldovi taky slečnu a uvidíš, jak to nebudeš mít jednoduché :mrgreen:
Tak pokud to bude takle tak to mozna i rad prohraju hele zalezi jakou slecnu mi poridis ;)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od hawk »

Vidím, že zábava pokračovala a ž do ranních hodin.. =D> Super, škoda jenom že jsem musel jet domů a nemohl přespat. Měl jsem ještě plno dotazů ohledně aut atd. Doufám, že bude brzo nějaká další sešlost :wink:
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od DEDe »

hawk píše:Vidím, že zábava pokračovala a ž do ranních hodin.. =D> Super, škoda jenom že jsem musel jet domů a nemohl přespat. Měl jsem ještě plno dotazů ohledně aut atd. Doufám, že bude brzo nějaká další sešlost :wink:
jojo priste jeste nekde na parkingu az to budem mit pichly tak kazdej trochu predstavi svoje auto a aby se na to mohli vsichni podivat co tam predelal a tak to sme trosku vynechali ale na to se cas najde hlavne ze se vsichni seznamili pokecali sme taky vicemene dohromady vsichni a to bylo fajn jeste by to chtelo den navic no ;) mam pocit ze sem ani neukazal svuj nastrikanej motor skoro nikomu ;)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od Markus Huhtimo »

S tím představením káry a úprav apod. jsem absolutně pro, jednak je člověk zvědavej a druhak je to kolikrát výborná inspirace! :D/
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od KUPIS »

HLAVNĚ JDE O DOBRÉ LIDIČKY A NOVÉ BEZVA PŘÁTELÉ..
Obrázek
Obrázek
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od HolyHole »

Tak přikládám taky nějakých pár fotek. Něco fotila Kačka a něco já...
Tak jukněte kdo chcete.

http://holyhole.rajce.net/Tuscani_meeti ... 10_by_Holy

Později přidám ještě link na stáhnutí kdyby někdo chtěl.

Tak tady je link na stáhnutí fotek od mi.

http://ulozto.cz/5885536/tuscani-meetin ... -katka.rar
Naposledy upravil(a) HolyHole dne 21 zář 2010, 18:52, celkem upraveno 2 x.
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od DEDe »

HolyHole píše:Tak přikládám taky nějakých pár fotek. Něco jsem fotila Kačka a něco já...
Tak jukněte kdo chcete.

http://holyhole.rajce.net/Tuscani_meeti ... 10_by_Holy
pekne pekne ;)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od HolyHole »

Díky DoDo :lol:
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tuscani meeting Hustopeče 18.9.2010

Příspěvek od black_sheep »

skoda ze jsem nestihl ten letosni sraz, ale pristi rok bych se klidne uchopil poradani nejakeho hyundai coupe srazu vsech generaci... nekde pobliz prahy spis.. auto uz mam ode dneska hotovy, bylo to tesne a stihlo by se to.. 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“