TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od steelOu »

Zkusil si aspon se podivat ze strany na ktere jsem ja ? Opravdu si myslis ze bych tady rozdelaval temata o coupe ostrava a minisraz atp. kdybych pri hledani ve srazech nenasel jen stare veci ? Napisu sem jak to probihalo, hledam volant: do vyhledavani napisu volant, dokazes si predstavit kolik toho bylo, tak sem napsal volant na g1 na rd a ja nevim co vsechno jsem zkousel, bohuzel marne, takhle to bylo i stim srazem a ostatnima vecma. Dokonce jsem hledal jednou svetlo na RD a volal jsem asi 6ti lidem, ti bud nebrali tel. nebo mi rekli ze uz to nemaji, nekteri ze se ozvou, az sem se rozhodl ho koupit na vrakaci. Kdyby bylo v sekci coupe napr motor karoserie a dalsi jiz zminovane veci, bylo by to lepsi to urcite, myslim ze by prestali lide i psat ruzne nove temata, jiz davno vyresena, jenze kdyz tady se ani prase (steel :D ) nevyzna. Ja vam to nedavam za chybu, ale kdyby to bylo zmenene uz jak vam treba i dede rikal, nemuseli nastat zadne takove problemy, nebyly by tady ani tyhle hadky, ale jak uz si rekl, neni to moje vec, tak co potom mam delat kdyz neco potrebuju ? Prece to nebudu hledat tyden a auto mi bude stat pred barakem, co myslis ? Opravdu si myslis ze mam potrebu tady neco vypisovat a delat nejake kraviny ci problemy ?
Reklama
 

HolyHole
***
Příspěvky: 511
Registrován: 14 led 2007, 15:25
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od HolyHole »

Hardcame, to že si chceme vytvořit fórum pro Tiburony, potažmo Tuscani neznamená, že sem už nikdo ani nepáchne.. Aspoň u mě to nehrozí. Páč je tu spousta jiných sekcí do kterých rád chodím..Jen si to chceme kapánek překopat dle obrazu svému, jak psal DEDe.
Scoupe 94,1,5iLs 65Kw červený s černou kapotou - R.I.P
Coupe FX 2003, 105 Kw, stříbrný šíp
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od DEDe »

HolyHole píše:Hardcame, to že si chceme vytvořit fórum pro Tiburony, potažmo Tuscani neznamená, že sem už nikdo ani nepáchne.. Aspoň u mě to nehrozí. Páč je tu spousta jiných sekcí do kterých rád chodím..Jen si to chceme kapánek překopat dle obrazu svému, jak psal DEDe.
presne tak. Ja tu taky chodit budu a kdyz bude sraz urcite to dame i sem atd. Proste tu nemame prava na nic menit a vlastnik tohoto fora o to uz zajem nema.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od Hardcam »

steelou:vyhledavat muzes i v jedne konkretni sekci...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od pepan »

mno k temu srazu...
podívej se na to takhle...kdykoliv je sraz...a lidi chcou na sraz,tak první kam se aspoň já podívám je téma srazy...
pokud seš línej v tom hledat,a založíš dálší je spousta zbytečnejch téma..podružnejch, potriplený témata atd..
k temu esli si založíte kůpé forum nemám zhola nic..je mě to egal 8)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od steelOu »

pepan píše:mno k temu srazu...
podívej se na to takhle...kdykoliv je sraz...a lidi chcou na sraz,tak první kam se aspoň já podívám je téma srazy...
pokud seš línej v tom hledat,a založíš dálší je spousta zbytečnejch téma..podružnejch, potriplený témata atd..
k temu esli si založíte kůpé forum nemám zhola nic..je mě to egal 8)
ach jo :( ja zalozil temata dve ! Pouze dve, jedno bylo hozeno do druheho, diky tomu si toho ani nikdo nevsiml, to je cele...
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od pepan »

ale já nepíšu o tvé osobě..píšu to jako celek
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od mirpie »

nemyslete si že v nově vytoveřeném webu speciálně pro Tiburony nebude časem bordel. Nikdo nezabrání, aby se to časem usazovalo bordelem, který dělaj hlavně nově příchozí členové, leckdy i jen s cílem na sebe upozornit s tématem jak vyměnit žárovku. "Jsem tu novej, hrdej majitel a je pod mou úroven tady něco dodržovat a respektovat. Založím 20témat a hotovo". A pokud nebude tvrdá ruka v podobě moderátorů, budete tam kde tady. Ani po rozdělení sekcí Coupe 1G nebo tady na 2G není čisto. Spíš to přineslo opačný efekt. Každej znovu řeší problém svého auta ve své domovské sekci, když už je vedle třeba vyřešen. Tedy jen málokdo nezaloží nové téma, i když třeba ví, jak jej vyřešit jen proto, aby na sebe upozornil, čímž vytvoří bordel.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od Tringi »

Bude-li Tuscani fórum, tak se do něj taky rád přidám. Když to časově půjde, můžu pomoct s webem, něco málo jsem už taky spíchnul ;-) a pár korun bych asi taky obětoval :)
Co se týče přehlednosti nového fóra, tak mám podobné obavy jako mirpie.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Já chci jen dodat, že s tím, že by někdo po založení Tuscani fóra přestal chodit sem to vůbec nehrozí (podle mého). Tuscani fórum a nápad kolem něj vnímám jako naši "klukovskou radost". Budem tam mít hlavně garáž, kde si budeme psát, co je upravené, co jsme udělali jinak, na zakázku, atd. Budeme tam řešit, kdo si dal kam jinak osvětlení a takové klukovské ptákovinky :)
Aspoň já to tak vnímám...

A že tam bude bordel časem, to je naprosto jasné. S tím musíme být smíření všichni...
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
kaliber
**
Příspěvky: 347
Registrován: 28 kvě 2009, 20:30
Bydliště: Slovensko

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od kaliber »

jednoducho ho vytvor a bude ja vazne neviem čo tu riešite aj mna zaujíma na tomto fóre kopec vecí takže sem budem chodiť aj keď bude new fórum.

btw- či už pozrieš poľský alebo GB fórum tiež sú len Coupe 2 gen. fóra takže ja som za vytvorenie tuscani fóra :)
http://www.milujemauta.sk
http://www.facebook.com/pages/MilujemAutask/488043791208895?ref=ts&fref=ts
http://hancik.blog.sme.sk/
http://milujemautask.blog.pravda.sk/author/milujemautask/
http://milujemautask.blog.auto.cz/
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od Markus Huhtimo »

2 kaliber : Však o tom se nediskutuje, že bude Tuscani fórum vytvořené je jasné už 2 dny, já na to například už i přispěl, takže to je na 100 pro, že bude vytvořené, jak psal DEDe =D>
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od DEDe »

jj ja mel jen stoplou domenu protoze sem ji nepouzival uz sem ji zaplatil i fakturu mam uz ale zatim se nerozchodila jak bude dam vedet ;) Jo nejaky bordel tam bude ale preci jen vetvit se to bude uz na prvni strane do vic podtemat nez jen do jednoho tak aspon male rozdeleni bude. Ono hodne se stejne reklo uz tu takze informace se budou dolovat hodne odtud . A ja se taky tesim na tu garaz snad se me ji podari nainstalovat rychle, skoda ze instalacku sem asi maznul pred pul rokem krucis :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Jo, ta garáž, to tam bude největší pecička :) To bude kurevská hromadná onanie pak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: TUSCANI forum bude opet v provozu !!!

Příspěvek od DEDe »

tak domena uz bezi i FTP takze ti co poslali prispevek tusim 2-3 lidi to byli tak vam do SZ napisu kam muzete ukladat fota. Nepouzivat pro vetsi soubory zadne filmy a nesmysly to by pak bylo hned v haji takze fakt jen fotky co budete vkladat na forum . Zaroven sem tam nahral svoje fotky tak si je muzete stahnout na tom FTP. Pozlu vam SZ.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“