.... ?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Russl
Příspěvky: 3
Registrován: 10 kvě 2006, 15:16
Bydliště: Benešovsko

.... ?

Příspěvek od Russl »

Ahoj všem. Tak jsem si pořídil Matrixe ( 1.6 ) a mimo motoru jsem z něho nadšený. 1.6obsah je asi slabý, nebo já nevím ..... .
Co se týče převodovky, pátá rychlost je dost snižná, ale taky hlučná. Nutí mě to tam cpát šestku :D Jinak velice prostorný ! Teď s ním pojedu po jižní evropě, tak poreferuji .. 8)
.... páček
Reklama
 

rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

...

Příspěvek od rastos »

No mne sa ten motor nezda nejaky slaby. Nemas nahodou model GLS? Tam je uz EURO 4 a mam pocit, ze to trochu znizuje vykon motora. Ja mam EURO 3 a je dost svizne.
Ale co sa tyka hlucnosti motora a chybajucej 6-ky, suhlasim. Navyse je podla mna slabo odhlucneny hluk od prednych pneumatik. Inak OK, robustne a spolahlive auto.
Russl
Příspěvky: 3
Registrován: 10 kvě 2006, 15:16
Bydliště: Benešovsko

.....

Příspěvek od Russl »

To máš pravdu, je to zbytečně hlučný. Jakej mám přesně motor teď nevyčtu, ale v malém techničáku je 1.6 FCWJ.
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

...

Příspěvek od rastos »

GLS je vyssia vybava, ma napr. stresny nosic, palubny pocitac, odkladaciu skrinku medzi sedadlami vpredu a opierku v strede vzadu, alarm, predne hmlovky, zrkadla vo farbe karoserie, ine potahy, 6 reproduktorov... Motor v tychto modeloch je EURO 4 a zrejme tym padom trochu priskrteny.
Russl
Příspěvky: 3
Registrován: 10 kvě 2006, 15:16
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od Russl »

Ahojte,
tak jak jsem slíbil, píšu po cestách po jižní evropě. Moc dlouhé to nebude, protože Matrix NEZKLAMAL ! ! ! Byl jsem plně naložen a měl jsem obavu z Alp. Lehce si poradil a klimoška makala jak zběsilá. Zatím bych asi neměnil. Prostě auto s velkým A.
A mám na Vás dotaz. Přestala mi svítit púlka přístrojové desky i s podsvícením ovládání teploty klimatizace. Vím, že pojistky to nejsou. Poradí někdo ?
Díky
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Presne to se mi taky stalo, zajel jsem do servisu a za 970Kc!!!!! mi vymenili 3 zarovky v pristrojovce (1a5Kc)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“