Cestování po našich silnicích

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Cestování po našich silnicích

Příspěvek od ANJA »

Ahojky všechny zdravím.
Potřebovala bych poradit od chlapů z Jeseníků [-o< - jezdím do Opavy na výšku a nějak mám obavy ze zimy. Nemůžete mi někdo poradit :?: , kudy je nejlépe jezdit, co se týče údržby silnice v zimě? Zatím jezdím trasu UB- UH- Přerov- Olomouc - Šternberk - Opava. Mám ale fakt obavy z těch serpentýn nad Šternberkem až bude nasněženo. Jak se tam šprajcne nějaký kamion, tak jsem namydlená a nestihnu třeba zkoušku. :(
Poprvé jsem jela trasu Přerov - Hranice - Odry a ty objížďky :arrow: mi lezly na nervy. Zpět jsem jela přes Nový Jičín a moje nervy!! Objížďky a samé zákazy.
Pánové poraďte mi, kudy mám jezdit, prosím. Díky za tipy Jana :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování po našich silnicích

Příspěvek od pepan »

nejezdit v zimě přes ecce homo..pakárna..jezdil sem tantudá 10let do bruntálu ..alle pak sem to jezdil přes Skřítek ,ale s galem nemám probléma

a proč jezdíš takhle?
když jedu do brodu uherského tak to mastím na olmik a z olmiku na hranice ,valmez,vsetín,klobůky a uh.brod...
tak to vem nový jičín d1 -v klidu -opava..prostě se tem zákázům nevyhneš..znám to tam.je to tedkon pakárna,ale do listopadu to budou mět v klidu..ale v zimě se ti tamtudá -nov jičín-pojede lépe..vím ,že u fulneku je to uzavřený..pojedu tam znova se zábradlím asik příští tejden ale od směru Moravský beroun
tam a tady v těch končinách projede pluh 1x deně
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
ANJA
*
Příspěvky: 86
Registrován: 22 led 2010, 00:01
Bydliště: Slovácko :-)

Re: Cestování po našich silnicích

Příspěvek od ANJA »

Díky moc za odpověď, to je právě to - objížďky. Teď se mi už nechce kupovat dálniční známku, uvidím, jestli prolezu v zimním semestru, pak bych koupila d.zn. Ale ani na Vsetín to není žádný med, jak se kousne kamion v kopcích, tak mi nepomůže ani 4x4. Prostě děs, směr na Opavu a Ostravu se nedá nikdy normálně projet bez omezení. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Ostatní“