Tri mesice a dost...

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bumbrle
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2005, 17:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Tri mesice a dost...

Příspěvek od bumbrle »

Tak taky pridam svou trosku do mlyna, aby pribyl novy pribeh nove Sonaty. koupil jsem ji jedenacteho brezna, krasnou a vonavou..., po te, co mi otec na dalnici narval moji Elantru zezadu pod autobus. Sedm let jezdime v Huyndaich, ma je cela rodina, dokonce i tchyne ma Getze, tak jsem jejich bezporuchovost. Nejdriv to zacalo klepanim plastu v podbehu, ale za to jsem si mohl trochu sam, protoze je to tam pridelany takovyma tema plastovejma sroubeckama a smeruje to az do predu pod naraznik a ja jsem s tim jednou mene setrne najel na obrubnik pri kolmem parkovani. Ty plastovy cvocky jsem vymenil a prestalo to. Jo, ale jen asi na 14 dni. Pak se ozvalo klepani znovu, trosku jiny a strsne rychle zesililo. A taky uplne odjinud. Zastavil, otevrel viko motoru a zdesil se... hlava motoru... klepe to, presne podle otacek, rany, jak kdyz narazi pist do visiciho ventilu... Dnes vecer to tahnu na tyci do servisu, tak pak dam vedet... ale jinak na zaver, az na mirne nejisty podvozek, ne ktery jsem si po case zvyknul... PARADA:-)
Sonata 2,0 CRDi Elegance - 2006, Trajet 2,7 V6 Automat - 2004, i30 CW 1,6 CRDi (manželky)
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak potom dej určitě vědět jak si dopadnul,ale snad to nebude nic vážného a autíčko si budeš ještě dlouho užívat.. :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No to Ti nezávidím,ale stane se,že se uvolní zajištění ventilu a pak nastane tento problém,nevěš hlavu bude to dobré,stává se to i u jiných značek,zažil jsem to taky!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
bumbrle
*
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2005, 17:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumbrle »

Tak v servisu bude milacek skoro mesic, maji tolik prace, ze mam stesti, ze me tam jako zakaznika maji radi:-). A predbezna diagnoza... visi ventil a mlati do nej pist. Asi uvolnene jisteni, nebo se pridira.... uvidime za 14 dni, pak dam vedet...
Jinak diky za podporu a chudak manzelka, budu jezdit v jejim Accentu:-)
Sonata 2,0 CRDi Elegance - 2006, Trajet 2,7 V6 Automat - 2004, i30 CW 1,6 CRDi (manželky)
petr.gr
**
Příspěvky: 219
Registrován: 29 pro 2016, 20:01
Bydliště: Šternberk

Re: Tri mesice a dost...

Příspěvek od petr.gr »

Jak tak pročítám některé příspěvky, hodně jich končí jako by nastal konec světa. Např. výše uvedený příspěvek. Napsat jak to dopadlo už nikoho asi netrápí. Pak nemá takový člověk psát nic a je klid.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Tri mesice a dost...

Příspěvek od Andy4 »

petr.gr: dobrý reakčný čas ! :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
petr.gr
**
Příspěvky: 219
Registrován: 29 pro 2016, 20:01
Bydliště: Šternberk

Re: Tri mesice a dost...

Příspěvek od petr.gr »

Andy4 píše:petr.gr: dobrý reakčný čas ! :)
Nerozumím vašemu textu. Je nějaký zmatený a nereaguje na skutečnost, že i když se někdo na něco zeptá, nedostane odpověď. Maximálně dostane nějakou hloupou připomínku...
Odpovědět

Zpět na „SONATA“