Accent CRDi palubní počítač-přesnost

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
kuba
*
Příspěvky: 50
Registrován: 27 bře 2006, 10:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Accent CRDi palubní počítač-přesnost

Příspěvek od kuba »

Ahoj všichni, chtěl jsem se jen zeptat jakou máte zkušenost s přesností palubního počítače-průměrná spotřeba? Mám na něm stále průměr 5,4 ať jezdím po městě, po dálnici 160 km nebo dálnice 90 km. Stále stejný průměr, níž to jít nechce, jen v zimě to ukazuje víc.
Accent CRDI
Reklama
 

ladis
*
Příspěvky: 70
Registrován: 21 bře 2006, 15:02
Bydliště: Praha

Re: Accent CRDi palubní počítač-přesnost

Příspěvek od ladis »

[quote="kuba"]Ahoj všichni, chtěl jsem se jen zeptat jakou máte zkušenost s přesností palubního počítače-průměrná spotřeba? Mám na něm stále průměr 5,4 ať jezdím po městě, po dálnici 160 km nebo dálnice 90 km. Stále stejný průměr, níž to jít nechce, jen v zimě to ukazuje víc.[/
quote]

Tak to máš dobré, když jezdíš rychlostí 160 a máš spotřebu 5,4 l.Já jezdím poslední dobou na úsporu a pořád mě ukazuje průměr 5,6 l už asi 3 měsíce, tak mě to nedalo a natankoval jsem nádrž až po hrdlo a při dalším tankování jsem spočítal,že skutečná spotřeba je 5,1 l. Připadá mě to, že je asi orientační, jako čidlo venkovní teploty.Když jsem byl před 3 týdny na garančce a ptal se technika, zda palubní počítač ukazuje přesné hodnoty, konkrétně čidlo venkovní teploty - ukazuje mě o 4 stupně méně, odpověděl, že je to pouze orientační hodnota.Na můj další dotaz,zda pal.počítač taky ukazuje orientačně počet najetých kilometrů,dojezd k pumpě a spotřebu- byl zticha a neodpověděl.Takže to ber, že vše je asi
orientační!!!!!
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Ten palubni pocitac ani zadne vysoke presnosti dosahovat nemuze, protoze informaci o ujete vzdalenosti (rychlosti) bere podle otacek kol. Vzhledem k postupnemu opotrebovani pneumatik chyba roste a roste...
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“