POtrebuju mlhovky vzadu???

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
miki82
Příspěvky: 9
Registrován: 21 črc 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:

POtrebuju mlhovky vzadu???

Příspěvek od miki82 »

Nazdarek vsichni,

nedavno jsem si poridil uplne noveho clena rodiny Hyundai tiburon.[V cesku je znamy jako coupe].Jo bydlim totiz v zaranici a po chvilce zkoumani jsem se zhrozil.Nejakou nahodou tady na vsechny auta nedavaj zadni mlhovky a ani bocni blinkry po stranach.Nemohl by mi nekdo poradit kde by se to v cesku dalo napravit???A koli by meto tak stalo??

Dik moc za radu, nechtel bych ho totiz kvuli takove hlouposti prodat.

:cry:

Dik
Hyundai Tiburon rv.05
[ceske coupe]
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Pokud bydlíš v zahraničí, autiko je přihlášené taky tam a máš i jejich pas, tak bych to řešil jen kvůli vlastní bezpečnosti ( jízda v mlze atp.). Pokud je vše in Czech, tak bych to vrazil do dílny na úpravu dle našich norem....:?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
miki82
Příspěvky: 9
Registrován: 21 črc 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miki82 »

Jo zatim ziju tady ale hodlam si ho vzit tam k nam.Rozloucit bych se s nim asi uz nedokazal.A nevite nekdo zkusenosti se zahranicni verzi Coupe.Presneji americkou???Abych nedorazil do ceska a pak jsem s nim ani nemohl vyjet.
Myslim jako jeste nejake odlisnosti od te evropske verze.
Hyundai Tiburon rv.05
[ceske coupe]
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Máš tam 2dinnový originál rádio, u nás je místo toho klasický a tři ciferníky kde okamžite točivej moment, teplota oleje a aaa to už nevím, ale Borek určutě poradí až se tu ukáže.. Ale to je jen tak pro okraj jediný co mě napadlo a je taková vedlejší věc..Ale pro čechy příjemná a efektifní...
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Já jsem rád,že si rádio můžu vybrat sám mezi stovkami typů a nejsem odkázán na jedno,dvě,které tam montují jako 2dinové. :wink: Nad rádiem jsou 3 ukazatele-toč.moment motoru,okamžitá spotřeba a napětí sítě.Jinak nevím jaké mohou být další rozdíly.Americké verze mají možná jiná světla(optiku,barvy blinkrů,zapojení zad.světel)-s tím bývá velký problém při přihlášení v Evropě. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tomijas
**
Příspěvky: 250
Registrován: 14 bře 2009, 17:16
Bydliště: Opava

Re: POtrebuju mlhovky vzadu???

Příspěvek od tomijas »

ahoj taky mám tiburon a nemám mlhovky na technické mi řekl že si mám kopit jednu mlhovku a dát jí na spod nárazníku
prej to uplně stačí je to jen pro technickou jinak policie ti za to pokutu nedá ani o tom neví myslím
a bočné blinkry na ty se uplně vyprdni nemá je 90% aut v ČR
Uživatelský avatar
Naahk
**
Příspěvky: 114
Registrován: 22 čer 2010, 20:01
Bydliště: Šumperk

Re: POtrebuju mlhovky vzadu???

Příspěvek od Naahk »

Já mám tež americkou verzi.Jednu mlhovku mám na levé straně a jinak nic nezměněno.Technická bez problémů.Jen tam nemám to TCS nebo co to je a ty tři budíky.Jinak to je podle mě vše stejné.
Matrix 1.6

Before?Opel Zafira 2.0l DTI 74kw
before:Hyundai Tiburon GK. 2,0l 2G
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: POtrebuju mlhovky vzadu???

Příspěvek od Markus Huhtimo »

TCS je Track Control System neboli kontrola trakce neboli kontrola prokluzu. Do posledního faceliftu v roce 2007 to byla příplatková výbava (nevím, zda u V6 nebyla vždy, ale jistý si nejsem)
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“