Zamky na Accent 97

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
asterix22
*
Příspěvky: 10
Registrován: 22 črc 2006, 13:39
Bydliště: Praha-zapad
Kontaktovat uživatele:

Zamky na Accent 97

Příspěvek od asterix22 »

Zdravim vsechny..vcera jsem koupil Accent,ale potreboval bych vymenit zamky,protoze jsou nefunkcni. Nekdo se to pokousel vypacit...
Vite mi nekdo pomoct?
Moc dik.
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Zkus se podivat na www.hmaservice.com - jsou tam ruzny navody... Ale nevim, jestli na '97 ...ale asi to bude podobny

....musis se zaregistrovat, prijde ti mail s heslem....a je to zadara ;)
Uživatelský avatar
asterix22
*
Příspěvky: 10
Registrován: 22 črc 2006, 13:39
Bydliště: Praha-zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od asterix22 »

Diky,tam se juknu.Dneska jsem si s tim hral,tak jsem vzmenil zamek z druhy strany-ten bzl sice dobrej,ale nedrzel v klice...a funguje to,akurat na druhz strane se neda zastrcit ani klic....hlavne tenhle mesic konci technicka,tak musim to kouknout...jaky tam jde vlastne olej? Nemam od toho knizku ani nic..
Felotron

Příspěvek od Felotron »

No idealni je tam dat stejny olej jako driv... Nemas tam nekde visacku nebo nalepku odposledni vymeny?
Uživatelský avatar
asterix22
*
Příspěvky: 10
Registrován: 22 črc 2006, 13:39
Bydliště: Praha-zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od asterix22 »

No prave ze nemam nic,ale na je tam nalepka Castrol.. jsem koukal ze my tam melo jit 10W40,jenjsem koukal a ten stoji 1300Kc 5litrov...za tyden mi konci technicka a emisna,tak snad to bude ok....Furt mi tam pise sice Check Engine,ale vsechno vypada v pohode...
Mam Hyundai Accent 1.3 LS ´97
Felotron

Příspěvek od Felotron »

asterix22 píše:No prave ze nemam nic,ale na je tam nalepka Castrol.. jsem koukal ze my tam melo jit 10W40,jenjsem koukal a ten stoji 1300Kc 5litrov...za tyden mi konci technicka a emisna,tak snad to bude ok....Furt mi tam pise sice Check Engine,ale vsechno vypada v pohode...
Mam Hyundai Accent 1.3 LS ´97
COZE??? CHECK ENGINE JE PRUSER JAK MRAKY!!!! ....TO EMISEMA NEPROJDES... VIZ THREAD "CHECK ENGINE"

Castrol....ale mineral, polosyntetika, nebo syntetika? ...to je otazka...
Uživatelský avatar
asterix22
*
Příspěvky: 10
Registrován: 22 črc 2006, 13:39
Bydliště: Praha-zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od asterix22 »

No vzhledem k tomu,ze nevim,jakej tam byl olej predtim,tak jdu koupit Shell Helix 15W40 polosyntetika...
Dal potrebuju vymenit taky olej filtr,palivovy filtr,vzduchovej je taky pekne zasranej uz, svicky -katastrofa, rozvodovej remen, lozisko ve prednim kole a oba silembloky ve predu...
Co je vlastne ten check engine? Motor vypada,ze slape normalne. Uvidim,az vymenim ty filtry a vsechno,jestli to bude psat taky...
Hyundai Accent 1.3i 12V 3dv. 1997
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“