problém-startování a vlhko

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Dagmar
Příspěvky: 1
Registrován: 28 pro 2010, 18:42

problém-startování a vlhko

Příspěvek od Dagmar »

Stává se mi,že při vlhkém počasí mi nestartuje motor,v servisu mi zapatlali drátky k rozdělovači silikonem.Chvíli to dalo pokoj,ale je to tu znova.Pokud to vysuším hork.pistolí tak to naskočí.Pokud se to někomu už stalo nebo víte čím to může být,prosím poradte?
Reklama
 

alík
*
Příspěvky: 39
Registrován: 12 kvě 2007, 16:32
Bydliště: Znojemsko

Re: problém-startování a vlhko

Příspěvek od alík »

Zdravím, tady je má odpověď, která na 100% pomůže: sundat víčko rozdělovače (nebo jenom poodkrýt) a vystříkat kontaktolem. Jednoduché ale spolehlivé. Ten silikon je na hou.o. Pardon. Na servis se v tomhle vykašlete a poproste kamaráda, nebo se na to vrhněte sama. Od této chvíle budete mít pokoj a na tuto "nechutnost" určitě zapomenete! Váš Atosák Alík.
Hyundai Atos 1.0 1998
Amalka
Příspěvky: 2
Registrován: 04 kvě 2011, 15:00

Re: problém-startování a vlhko

Příspěvek od Amalka »

alík píše:Zdravím, tady je má odpověď, která na 100% pomůže: sundat víčko rozdělovače (nebo jenom poodkrýt) a vystříkat kontaktolem. Jednoduché ale spolehlivé. Ten silikon je na hou.o. Pardon. Na servis se v tomhle vykašlete a poproste kamaráda, nebo se na to vrhněte sama. Od této chvíle budete mít pokoj a na tuto "nechutnost" určitě zapomenete! Váš Atosák Alík.
tak by me zajimalo jestli to zabralo mam stejny problem dik
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: problém-startování a vlhko

Příspěvek od adam221 »

Vyskusal by som prestriekat kable kontoxsom, ak pomoze a bude to ok, tak ich vymenit.. Nic nevydrzi vecnost..
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Odpovědět

Zpět na „ATOS“