scoupe II. sraz mimon

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
pikolo
Příspěvky: 8
Registrován: 26 črc 2006, 03:53

Příspěvek od pikolo »

tak uděláme sraz někde jinde ne? to je moc velká akce a moc velkej chaos.... :shock:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Blacku Chapu, ze je to tezky ... ale prozrad alespon neco ... Vsichni jsme s tebou .... Ze mam pravdu holky a kluci ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

pikolo píše:tak uděláme sraz někde jinde ne? to je moc velká akce a moc velkej chaos.... :shock:
Tady nejde jen o to, jestli to je v Mimoni nebo ne, Pikolo. Black je ten člobrda, kterej dal letos do kupy dva srazy a já osobně ho považuju za jeden z pilířů týhle party. On zajistil místo na letišti a zorganizoval ten základ srazů. Takže jeho nepřítomnost není důvodem ke změně místa srazu, ale pro mě tam bude chybět jeden dobrej chlap.
No a co se týká, chlape, toho chaosu, taky to není tak hrozný jako na monstr akcích tunerů. Nejsme žádný suchaři, ale ten náš rodinnej kroužek je samostatnej a nechaotickej i když si společně něco vypijem, pojíme.... Prostě je to o pohodě, hezkejch společnejch chvílích spřízněných duší a samozřejmě i zablbnutí si "zpitomělých" Hyundajáků s jejich plechovými miláčky (viď MartasZ? )
To je ve stručnosti vše z mého pohledu ke tvému jistě dobře míněnému a nadšení pro věc sdělujícímu příspěvku :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Vita píše:Blacku Chapu, ze je to tezky ... ale prozrad alespon neco ... Vsichni jsme s tebou .... Ze mam pravdu holky a kluci ... :wink:
JJJJJo.Všichni jsme s tebou...Tak nám dej vědět co se vlastně děje :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

A jéje tady něco nehraje!! :shock: Blacku co se děje ozvi se sakra!!! :o
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Také jsem zvědavý,co se děje. :shock:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Nestrašte, snad to není úplně zlý.. Blacku, co se děje... :(
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Jak tak koukám,BlackSheep se ještě neukázal!! :(
Blacku!!! :o Kdej si!!!!!!! :o :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hanz píše:
pikolo píše:tak uděláme sraz někde jinde ne? to je moc velká akce a moc velkej chaos.... :shock:
Tady nejde jen o to, jestli to je v Mimoni nebo ne, Pikolo. Black je ten člobrda, kterej dal letos do kupy dva srazy a já osobně ho považuju za jeden z pilířů týhle party. On zajistil místo na letišti a zorganizoval ten základ srazů. Takže jeho nepřítomnost není důvodem ke změně místa srazu, ale pro mě tam bude chybět jeden dobrej chlap.
No a co se týká, chlape, toho chaosu, taky to není tak hrozný jako na monstr akcích tunerů. Nejsme žádný suchaři, ale ten náš rodinnej kroužek je samostatnej a nechaotickej i když si společně něco vypijem, pojíme.... Prostě je to o pohodě, hezkejch společnejch chvílích spřízněných duší a samozřejmě i zablbnutí si "zpitomělých" Hyundajáků s jejich plechovými miláčky (viď MartasZ? )
To je ve stručnosti vše z mého pohledu ke tvému jistě dobře míněnému a nadšení pro věc sdělujícímu příspěvku :wink:
Jak sem to čet ještě někde, a jak tak o tom přemejšlim, tak se nakonec musim Pikola zastat, protože on chudák stoprocentně myslel Mimoňský Války.. proto ti troubové a proto ten chaos.. teda vy ste se do něj pěkně pustili.. jako nedivim se, taky by se mi nelíbilo, kdyby někdo urážel klub a jeho členy, aníž by je znal.. ale tentokrát sme se asi malinko sekli, takže myslim že by chudák zmatenej zasloužil spíš omluvu :-)
No tááák.. sme lidi, každej se může splíst :-)

a........... Blacku.. nestraš nás a už to vybal.. co se děje?????????
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Hanz píše:.... To je ve stručnosti vše z mého pohledu ke tvému jistě dobře míněnému a nadšení pro věc sdělujícímu příspěvku :wink:
MartasZ, já se do nikoho nenavážím, jen nového kolegovi vysvětluju jak se věci mají, jak by se snad dalo vyčíst z poslední věty mé odpovědi. :wink:
Pikolo, pokud jsi to pochopil jako nějaký útok z mé strany, tak promiň, myslel jsem to v dobrém a pouze jsem ti chtěl naznačit, že nám to tady fachčí na základě dobrovolnosti a ve vzájemné shodě. Takže ještě jednou promiň a doufám, že se uvidíme na srazu. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

kuciii moji zlaty, diky za starost o me a za podporu, rika se ze v nouzi poznas pratele a koukam ze jsme se tu sesli fakt prima banda! diky za to ze tu jste a ze jste! :wink: fakt se moc omlouvam, ale ten sraz tentokrat nevyjde, bohuzel, ja nebudu moct prijet stoprocentne, budu mit ted moc zalezitosti co potrebuju vyresit, ale pokud byste meli zajem tak to tam vybeham abyste tam mohli bejt a ja bych se stavil max na otocku.. dalsi moznost by byla to jeste odsunout, ale to uz se bude blizit morava, takze to asi nema cenu letos uz, muzem popremejslet o zimnim srazu nebo pristi rok zase hezky z jara, rozdelame ohen, teply deky, slivovicku a bude nam teplo.. :-)

no a ten muj problem jeste neni vyresenej, zhroutil se mi ze dne na den celej svet a nebyl jsem schopnej ani neco napsat, nebral jsem telefony, bylo to strasny, cely dny jsem nespal, nejedl, byl jsem v naprosto na dne a nedokazal mi nikdo pomoct, pac to neslo ani vyresit, nechtel jsem ji ztratit, moc ji zboznuju jako zadnou jinou, a vim ze tohle jde od srdce, z hluboka, to nejsou jen fraze a poblazneni do ni a ze by to jen tak preslo, ona neni moje prvni holka na to abych delal takovy kraviny co by za to nestali..

jeste o tom nechci moc mluvit, zaprvy je to moc verejny a ted by se hodila mozna ta tajna sekce, a zadruhy to je jeste otevreny tak nechci jasat (smutnit doufam uz ne) dopredu, ale tyka se to Sandry, jak uz jste asi pochopili, urcite vite o kom mluvim a doufam ze na pristim srazu bude zase se mnou..

bylo to tezky, ale snad se vse v dobry obraci, nemam moc chut myslet na nic jinyho, takze jeste asi chvili potrva nez se zase vratim a budu mit naladu tady blbnout jako driv..

Az teprve kdyz clovek o neco prijde, tak zjisti jak moc bez toho nemuze zit a ja uz to proste nedokazu ani nechci dokazat, museli byste vsecko slyset, co udelala, co mezi nama bylo a zasli byste nad tim kolik v sobe ta holka ma rozumu co by ji mohli vyzraly zensky zavidet a myslim ze mezi nama je vic nez jen zamilovani, tezko rict co..! naka zenska me jen tak nerozhaze ale ona? ja ji zboznuju kucii.. :oops: a po tech dnech co jsem tedka prozil, premejslel jsem od rana do vecera a snazil se si to vymluvit, vim, ze to myslim mooc vazne! :twisted: jeste jednou diky, potesilo me, ze mate starost a ze vam nejni ani cerna vofce lhostejna :wink: diky moc hanzikovi, oba se sandrou te mame moc radi, a doufam ze se v zivote jeste mockrat uvidime :wink: nedovedu si uz predstavit sraz bez hanze a dalsich (nebudu jmenovat, nerad bych nekoho zapomnel napsat, pac nas bylo uz pozehnane a dal mu trebas duvod si myslet ze on neni ten o kom mluvit ikdyz je) co jste tam byli.. :wink: :P
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

:roll: Jak ti pomoci? :cry: Tvé starosti jsou i našimi.Zatím ti alespoň držím palce. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše::roll: Jak ti pomoci? :cry: Tvé starosti jsou i našimi.Zatím ti alespoň držím palce. :wink:
Borkuu diky, to je asi jediny co pro to muzete udelat v tuhle chvili.. :!: budem potrebovat stesticko aby jsme neudelali oba to co nechceme..
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Blacku .... Moc Hezky jsi to napsal a vim presne o cem to bylo .... :wink:
Drzim vam moc moc palce i pesti, at je zase vse v poradku ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Vita píše:Blacku .... Moc Hezky jsi to napsal a vim presne o cem to bylo .... :wink:
Drzim vam moc moc palce i pesti, at je zase vse v poradku ... :wink:
Též se připojuji a vím o čem to je,ale spadl my kámen ze srdce,že se stalo něco s autikem!!! :shock: No a láska,tak to je ůplně jiná věc a není to krásný???? :D ŽE TO JEŠTĚ FUNGUJE!!! :D No nebudu Tě zbytečně trápit a držím palečky ať se Vám Tobě a Sandře podaří vše si mezi sebou vyjasnit a ať to dopadne dobře!!! :wink:
P.s Chci znát toho Blacksheepa jako před srazema na začátku,pořádnýho divocha a zmatlíka to je BlackSheep!!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“