Nabouraná I30 cw

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Wassik
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2010, 20:19

Re: Nabouraná I30 cw

Příspěvek od Wassik »

Jak je to s Uniqa vam zrejme budu schopen velmi brzy rict ja. Pred tydnem jsem zboril rok a 2 mesice stary Fiat Grande Punto (ano, vim ze jsem na foru hyunday ;)). Cena noveho 235tis. bez dph (vsechny ostatni ceny budu udavat bez DPH). Kupovane bylo jako predvadeci za 188tis. v cervnu. Zatim bylo auto jen odtazeno do servisu a navstivil jej technik z pojistovny a stanovil cenu opravy na 150tis. V protokolu je napsano, ze se jedna o totalku. Pokud se mi nebude neco zdat, rozhodne jsem pripraveny do toho jit s pravnikem. Uvidime, co bude dal. Doufejme, ze to dopadne dobre...

Preji hodne stesti a urcite ocenim kazdou informaci jak jsi dopadl...
Reklama
 

devill505
*
Příspěvky: 46
Registrován: 07 říj 2008, 11:57
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nabouraná I30 cw

Příspěvek od devill505 »

Ahoj, dopald jsem zatím nijak, žaloba je podaná a čeká u soudu až se na mě dostane řada. :) počítám ještě cca 2 měsíce. pak sem napíšu jak to celé dopadlo.
Uživatelský avatar
Tommy.Koppy
**
Příspěvky: 159
Registrován: 21 dub 2009, 22:00
Bydliště: Brno

Re: Nabouraná I30 cw

Příspěvek od Tommy.Koppy »

Držím ti palce. Já jsem kdysi taky odešel od Generali. Měl jsem pojistnou událost, dostal jsem na náledí smyk a skončil ve svodidlech, ale bylo to relativně v malé rychlosti cca 50km/h bez zranění jen auto to odneslo oprava 46.000Kč v autoriz. servisu Renault z (havarijní poj.). Pojistku mě na další rok zvedly o cca 6000Kč což jsem už nechtěl akceptovat.
Zkrátka dokud platíš a jezdíš bez nehod je vše v pořádku, ale jakmile se něco stane napaří ti pojistku na další rok, aby se jim penize co nejdřív vrátili a mohli se plácat po ramonou jaký mají zisky.
VW Golf VIII Variant 1.5 TSI 110kW 08/2021
i30 kombi FL 1.6 GDI červená Trikolor + Komfort 12/2016 - prodáno.
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Nabouraná I30 cw

Příspěvek od Radim Brožek »

Náhodou jsem v jednom starším Světě motorů našel příspěvek od zástupce Sdružení obrany spotřebitelů, který upozorňuje na to, že se lze bránit proti uplatnění amortizace při vyplácení škody v nezaviněných nehodách (tj. z povinného ručení), tj. kdy pojišťovna zkouší neproplácet plnou cenu nových náhradních dílů.
Pro mne docela novinka. Koho to zajímá, nechť hledá rozhodnutí Ústavního soudu 2221/07, je například zde:
http://kraken.slv.cz/II.%C3%9AS2221/07
Případně se o něm zmiňují i v tomto rozboru:
http://pravniradce.ihned.cz/c4-10024760 ... em-vozidle
Konečně někdo pochopil, že nehodou se auto nikdy nezhodnotí, ani když použijí nové díly.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“