sháním nárazník a neumim si o to říct v sekci koupím

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

sháním nárazník a neumim si o to říct v sekci koupím

Příspěvek od posspa »

Ahojte všichni

Předem bych chtěl popřát všem vše nej do nového roku a spousty kilometrů před sebou s našimi miláčky,.....

A druhá věc je ta, že sháním přední nárazník nejlépe v černé barvě,...
Zima byla krutá a nelítostná a bohužel přední nárazník to odnesl, prasknul mi jen bok při najetí na zmrzlou hroudu ale ulítnul takže je to zralý na výměnu.

díky za odpovědi
Reklama
 

palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Heeelp

Příspěvek od palicka007 »

moc rád by jsem ti pomohl,ale to je věc která se bude těžko shánět.Nárazníky trpí a to doslova i zadní.a když jsem viděl cenu nového tak jsem za ty peníze dovezl celé auto z Deutsch ale nevezl jsem ho jen na nárzník ale i různé jiné věci.Vím že tě tyhle keci nejspíš nezajímají,ale přeju ti aby se ti podařilo ho sehnat .jinak taky přeju hezký nový rok a mnoho štastně ujetých kilometrů čau PALI :hyu:
HagenCZ
*
Příspěvky: 75
Registrován: 09 led 2010, 13:45
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od HagenCZ »

Mam cely scoupe na ND a predni naraznik mam v cervene barve, a nevim ted v jakym je stavu. Myslim ze v pouzitelnym, ale kecal bych. Kazdopadne bych se tam dostal az bude nejak tepleji a sleze snih.
Hyundai S-coupe LS r.v.94, černá - Na prodej

Bude: Tuscani Elisa 2.7 V6
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od posspa »

Tak se určitě domluvíme, mysli na mě, ono toho možná bude trošičku víc co bych vzal za díly. Zatím díky a počítám s tebou
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od Yurii »

Noo kdyby to bylo opravdu nuty, moh bych to zprostredkvoat... u pana u kteryho ma Hagen auto se obcas ukazu tak bychom to mohli provest. I kdyz by bylo potreba sundat naraznik z auta a to je trochu voser :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
ssnamornik
*
Příspěvky: 25
Registrován: 30 zář 2010, 10:10

Re: Heeelp

Příspěvek od ssnamornik »

hlavně jestli by nebyl pán raději když by si to auto Hagen odvezl celý a ne za 10 let postupně po dílech :wink:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od Yurii »

No to samozřejmě jo :) Ale lepčí nárazník pryč než když tam celý auto zkejsne do prázdnin :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
HagenCZ
*
Příspěvky: 75
Registrován: 09 led 2010, 13:45
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od HagenCZ »

Az bude teplo tak se to auto bude rezat na tri casti, predek, strecha a zadek a odveze na korbe do srotu. Teda strecha ne ta se bude davat na moje :D
Hyundai S-coupe LS r.v.94, černá - Na prodej

Bude: Tuscani Elisa 2.7 V6
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od posspa »

Kluci nárazník mi stačí + nějaký drobnosti , na co by vyšlo celý auto jinak? místo bych měl a potřeboval bych věcí víc, ale zase co z toho pak užiji.
Jako je to docela akutní jezdím s rozbitým do půlky, ale záleží to na vás vy ho máte :-k
HagenCZ
*
Příspěvky: 75
Registrován: 09 led 2010, 13:45
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od HagenCZ »

NO cely auto jako takovy urcite neprodam protoze me samotnymu se naky ty ND hodi :) Ale kdyz budes mit o neco konkterniho zajem dej vedet a podivam se jestli to bude mozny :)
Hyundai S-coupe LS r.v.94, černá - Na prodej

Bude: Tuscani Elisa 2.7 V6
posspa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 20 lis 2010, 12:17
Bydliště: Kolšov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Heeelp

Příspěvek od posspa »

no tak ten nárazník stopro ať je to od kohokoli ten hoří a potřebuji jej akutně. pak až bych pro něj jel tak nějaký drobnůstky
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“