ix35 - Závady, poruchy, problémy

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
budu
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 lis 2010, 18:11
Bydliště: Bytča

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od budu »

Na mojej ix35 pemium 120kW benzin mam zatial najazdene 2500 km

- zavaznejsie poruchy ani klepanie napravy zatial ziadne
- jedine co mi prestalo fungovat je signalizovanie pri cuvani. Obraz v spatnom zrkadle zobrazuje korektne, aj pasy z dlzkou ale pipanie sa neozve ziadne /tlacitlo vypnutia senzorov mam vypnute :)/
- trosku mi obcas zavrzga stredovy panel pod palubnou doskou

- mam vstavanu navigaciu ALPINE
- spotreba cca 11-12 litrov, s tym som ale ratal ked som ho bral
zatial som velmi spokojny
Hyundai IX35 Premium 4x4 2.0i 5M/T Biela , od 20.12.2011
Dacia Logan MCV 1,4 dci strieborná
Fiat Tipo 1,7D - out
Škoda 100D - out
Reklama
 

Sten
*
Příspěvky: 33
Registrován: 13 zář 2010, 17:29

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Sten »

Závada odstraněna.
Naposledy upravil(a) Sten dne 26 led 2011, 21:37, celkem upraveno 2 x.
HYUNDAI IX35 1.6 GDI CLASSIC (WHITE)
TOYOTA COROLLA E10 1.4 XLi
VW TRANSPORTER T4 LONG - 1.9 TD - prodáno (kvuli ix35)
MERCEDES-BENZ 602 2.4 D - prodáno (kvůli VW)
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

člověče, ty máš ale fakt smůlu... ](*,) :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
c1800
*
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2010, 08:28

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od c1800 »

No k tomu vrzganiu a buchotu od kufra a mam ten isty problem vsetko ostatne v pohode ale uz ma to naozaj hneva dost to zneprijemnuje jazdu.
A k tej spotrebe tiez mame 1,6 a ja na tom jazdim a to som 20 rocny somar za (7-8litrov) a to v meste a nejake to medzi mesto ale v 130km/h si potiahne viacej. A moj tato na tom ma stale okolo 11 litrov ja priam nechapem ako to dokaze.
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od mbelas »

:hyu: Zdravím .........
Tady toto vlákno jste neměli zakládat :-k Odrazujete potenciální zájemnce , ale beru vaši férovost, se o problém podělit a počíst si zde. :-# No moje fáze výběru vozu bude aktuální koncem února, ale tohle vše mě trošičku nahlodává................ Nechávám tomu měsíc, projedu se ve všech mojich potenciálních nabízených vozech a prostě uvidíme. IX35 mě dostalo designem, prostorností ...ostatně jako všechny. 8) Zatím se na tohle vše dívám z pohledu nezaujatého kupujícího , prostě uvidím a bude to. :mrgreen:
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
Uživatelský avatar
Snehoo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 27 črc 2010, 14:46

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Snehoo »

To Sten : - nefunkční automatické zamykání vozidla při dosažení potřebné rychlosti

toto som riesil pri poslednej navsteve a bolo mi povedane predajcom ze to naschval vypinaju )alebo sa to vobec neaktivuje) este vo vyrobe..nakolko ak to je zapnute tak kym auto nezastavi a nevyberie sa kluc tak ostanu vsetky dvere blokovane. Na druhej strane iny predajca pripusta ze by sa to mohlo dat nastavit cez pocitac "ako to ma fungovat" len sa treba pohrat s nastavenim ale ze zatial na ix35 taku poziadvaku nemali....(funguje to tak na i20 aj i30)....
Ix35 2.0i Comfort
Obrázek
Uživatelský avatar
kubad
**
Příspěvky: 221
Registrován: 05 srp 2010, 08:10
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od kubad »

ad. automatické zamykání,
nevím jak u IX35, ale u IX55 je to z fabriky vypnuté, a je potřeba to v servisu nechat aktivovat, takhle se to píše v návodu k obsluze k vozidlu!
občas se hodí si tu příručku komplet přečíst.
Při požadavku mě to servis bez problémů aktivoval, a existuje několik variant nastavení, kdy a jak se vozidlo odemyká, vše ale nutno nastavit na počítači v servisu.

a tohle:
když zapnu větrání (čelního okna) a pak ho vypnu, zapne se mi automaticky klima + větrání. Pouze pokud mám větrání v poloze "0", tak při přepnutí z čelního okna na větrání prostoru vozidla, tak se mi klima nezapne. Stačí pak ale otočit z polohy "0" na jinou polohu a klima se zapne..........nechápu?
je normální, při požadavku na rychlé odmlžení čelního skla se aktivuje automaticky klima která pomáhá k rychlejšímu odmlžení, pak prostě zůstane zapnutá, nechápu v čem je problém?

to vrzání sere, chápu - reklamuj ať se snaží,
sedadlo věřím že je taky nepříjemné, ale věřím že vše vyřeší a auto bude šlapat jak má
:hyu: IX55 3,0 V6 Premium +/- 10,5ltr/100km, 64tkm na tachometru 06/2010
New Yaris 1.33 Style Dual VVT-i Multidrive S mé drahé polovičky 01/2012
budu
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 lis 2010, 18:11
Bydliště: Bytča

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od budu »

mbelas píše::hyu: Zdravím .........
Tady toto vlákno jste neměli zakládat :-k Odrazujete potenciální zájemnce , ale beru vaši férovost, se o problém podělit a počíst si zde. :-# No moje fáze výběru vozu bude aktuální koncem února, ale tohle vše mě trošičku nahlodává................ Nechávám tomu měsíc, projedu se ve všech mojich potenciálních nabízených vozech a prostě uvidíme. IX35 mě dostalo designem, prostorností ...ostatně jako všechny. 8) Zatím se na tohle vše dívám z pohledu nezaujatého kupujícího , prostě uvidím a bude to. :mrgreen:

Mas pravdu, je to skreslujuce ked sa rozhodujes na vyber noveho vozu

ALE

uvedom si že tu su napisane zavady na cca 5ks vozov ix35. A kolko sa ich asi predalo? je to mizive %.

Ja osobne som velmi spokojny s tymto autom. Jazdim nim dlhe trasy (slovensko-Bytča - CZ-Praha) a tiež po meste-Praha. Dnes sa tej cesty vobec nebojim, lebo z auta vystupim neunaveny a vitalny, aj vdaka pohodliu a tempomatu.
A tie drobnosti ze cosi vrzga a bucha?

To robili vsetky auta ktore som doteraz mal a aj tie ktore som skusal......

A navyse bud len rad, ze tu uzivatelia napisu aj take zavady, ktore nemaju vplyv na prevadzku vozidla, ale vadia "len z principu" . Polož si otazku, či maš taketo informacie aj od ostatnych typoch vozidiel, o ktorych kupe uvažuješ.

Ja som z ix35 maximalne spokojny....služi presne na to na čo je určene
Hyundai IX35 Premium 4x4 2.0i 5M/T Biela , od 20.12.2011
Dacia Logan MCV 1,4 dci strieborná
Fiat Tipo 1,7D - out
Škoda 100D - out
fall07
Příspěvky: 7
Registrován: 20 led 2011, 11:56

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od fall07 »

K tomu odrazování zájemců - a kde jinde, než zde, by se o problémech mělo psát?

Mám 1.7 CRDi, výbava style, najeto 2500km:
Třískání v zavazadlovém prostoru jsem vyřešil přesunutím roletky do garáže.
Všelijaké praskání plastů zmrzlého auta přestane po zahřátí, do té doby se to dá vyřešit otočením knoflíku u rádia.
Zápach při couvání se snad sám vyřeší časem, zatím neřeším.
Spotřeba se mi nemaže, resp. maže dle návodu po tankování.

S resetem přístrojové desky (vypadne, naběhne, vše do pěti sekund) jsem se setkal za měsíc celkem pětkrát, žel to neumím vyvolat. Jelikož to nemá žádný vliv na chod motoru, považuji to za vlastnost firmwaru, který v případě chyby prostě provede restart.
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

souhlas,
já jenom opakovaně dodávám, že až na mazání toho počítadla NEMÁM PROBLÉM (najeto cca 8kkm) 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Puhy
*
Příspěvky: 23
Registrován: 31 srp 2010, 19:19

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Puhy »

Také se přidávám k pozitivnímu hodnocení, najeto 5500km a až na mazání počítadla si na nic nemůžu stěžovat. Abych byl úplně objektivní, tak cca do 3000km se objevoval ten smrad od spojky / nebo vypalování filtru, ale od té doby jsem si toho už nevšiml, takže snad ok... Žádné resety palubní desky ani rány z kufru se nekonají. Pokud jedu hodně šetrně, tak se člověk dostane i skoro na papírovou spotřebu (po okreskách se mi podařilo i 6,4l / 100km a šlo by jít i níž, jinak teď v zimě a s rakví na střeše na krátké vzdálenosti 9,5l - 10l/100km, delší potom 8,5l/100km - ale to opravdu nijak nešetřím, na podzim jsem bez rakve na střeše a na letních jezdil za 7 - 8l/100km). Zdůrazňuji, že mám silnější diesel, takže tam asi bude mít na spotřebu opravdu pozitivní vliv to jiné zpřevodování.
ix35 CRDi 135kW M 4x4 Style, Black Pearl
Sten
*
Příspěvky: 33
Registrován: 13 zář 2010, 17:29

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Sten »

2 ALL: Díky všem na názory rady atd., velký díky za tu klimu to sem netušil - sem zase chytřejší #-o
2 fall07: Taky mi to začlo tak že jednou dvakrát za měsíc mi problikla přístrojovka, ale až ti to bude dělat 5 za den, to znamená 150 za měsíc tak už změníš názor. Až ti začnou zůstávat při jízdě viset ukazatele rychlosti a otáček v nepřirozený poloze - jakože pojedeš 80 km/hod - ale budíky budou ukazovat 40 km a 2t otáček, a když zpomalíš tak se nic nestane - tak zastavíš a ono nic, furt jako by si jel - tak vyndáš klíč a ono to furt bude vyset jako po bouračce... tak ti to tak jedno nebude. Budíky spadli až po tom co jsem se v autě zamkl + 10 vtěřin. ](*,)

Nejsem sám!!!

Podám info, po opravě
HYUNDAI IX35 1.6 GDI CLASSIC (WHITE)
TOYOTA COROLLA E10 1.4 XLi
VW TRANSPORTER T4 LONG - 1.9 TD - prodáno (kvuli ix35)
MERCEDES-BENZ 602 2.4 D - prodáno (kvůli VW)
kampo
Příspěvky: 4
Registrován: 28 pro 2010, 12:05

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od kampo »

Ja som tiez velky obdivovatel IX35. Zial, nakolko na nu financne momentalne nemam, tak snad kedbudem velky si ju kupim. Momentalne mam H Accent r.v. 2005 a som s nim spokojny na 100%.Jedine co mu mozem vytknut, je troca hlucny pri vyssich rychlostiach- 110-130- Mal som predtym Fabiu- tu uz nikdy viac.
Ked vyrastiem a budem mat na ix35 tak snad dovtedy sa vsetky "detske" choroby vyliecia. Zial ix35 je novinka a vyrobca urcite urobi napravu.....pamatate na 101 vylepseni Skody Favorit :-)
fall07
Příspěvky: 7
Registrován: 20 led 2011, 11:56

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od fall07 »

Jo a ještě jsem zapomněl, že při studeném motoru se opravdu špatně dává jednička - FISHkaa to tu už myslím uváděl. Setkáváte se s tím i někdo jiný? Vychechlalo se to časem? Mám to řešit se servisem?

A s těmi budíky ... to jsme na tomto fóru s tímhle problémem jen dva? Už se ví, čím to je?
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od matysekul »

Začínají to dělat zřejmě i i30.Už by se mělo řešit.
Naposledy upravil(a) matysekul dne 20 led 2011, 22:04, celkem upraveno 1 x.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Odpovědět

Zpět na „ix35 Ostatní“