měření paliva

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
zz
**
Příspěvky: 178
Registrován: 27 srp 2006, 13:44
Bydliště: Severní Morava

měření paliva

Příspěvek od zz »

chtěl bych se zeptat, jestli neměl někdo z vás stejný problém jako se objevil u mého auta: zhasl mi motor, jak jsem zjistil tak proto, že mi došla nafta. Nebylo by na tom nic divného, kdyby na dojezdovce nesvítila číslice 124 km. Říkal jsem si, že nějakým způsobem zůstal viset plovák. Jenže do nádrže se vešly jen 64 litry a byla plná. Provedl jsem pokus, auto vybavil kanystrem s naftou a jezdil - nafta došla, když bylo na dojezdovce ještě 115 km a do nádrže se vešlo 10 l z kanystru + 53 l u pumpy. Tak a teď babo raď!
Dříve: ..... a Santa Fe 2,4, manuál
nyní khaki Santa 2,2 Dynamic, manuál
Reklama
 

potvurka
*
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2009, 21:05

Re: měření paliva

Příspěvek od potvurka »

zz píše:chtěl bych se zeptat, jestli neměl někdo z vás stejný problém jako se objevil u mého auta: zhasl mi motor, jak jsem zjistil tak proto, že mi došla nafta. Nebylo by na tom nic divného, kdyby na dojezdovce nesvítila číslice 124 km. Říkal jsem si, že nějakým způsobem zůstal viset plovák. Jenže do nádrže se vešly jen 64 litry a byla plná. Provedl jsem pokus, auto vybavil kanystrem s naftou a jezdil - nafta došla, když bylo na dojezdovce ještě 115 km a do nádrže se vešlo 10 l z kanystru + 53 l u pumpy. Tak a teď babo raď!
nevěřil bych dojezdovce ukazuje občas blbě a co hladové oko to nesvítí?
bob&bobek
*
Příspěvky: 65
Registrován: 30 lis 2010, 17:39

Re: měření paliva

Příspěvek od bob&bobek »

...nevím jestli to je technicky možné ale napadá mě - promáčklá nádrž :-k
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“