Pokec o ix35, všetko čo sa inam nehodí

Moderátor: Moderátoři

MatoK
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 led 2011, 09:00

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od MatoK »

Trevin píše:Ahojte,

co vravite na spravu ohladom presunu vyroby IX35 do Nosovic? http://bit.ly/eKxrWz
Na auto uz cakam stvrty mesiac a nemam z tejto spravy dobry pocit, kedze si myslim, ze zo zaciatku to negativne ovplyvni produkciu. :-k

Taktiez som sa chcel vyvarovat prvotnym chybam pri zabehu vyroby, takze dufam, ze presun planuju az o par mesiacov.
snad to pre nas nebude rana pod pas = odmena za dlhe cakanie bude vadne kusy
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

řekl bych, že tím navýší objem produkce. Sportage a iX35 teĎ musí sdílet kapacity. Takhle kapacita pro SUV naroste 8) A to bude definitivní konec pro JáTyho :D
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
profik
*
Příspěvky: 18
Registrován: 18 led 2011, 19:18

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od profik »

Tak dnes mi volali z Prahy,že auta došla... ale... u mě je vše jak má být akorát auto nemá startování tlačítkem... a to zase chci,nebot nosím papiry z kancelaře akolikrát hledám kliče...tak jsem jim řekl že zase budu čekat,ale aspon se něco děje..tak snad už brzy dorazí to moje objednané auto a potom chci udělat pořádný videotest který sem hodím...
IX 35 - Premium 4x4 2,0 CRDi (135kW)
Chevrolet Captiva 2.0 D
Škoda SuperB 1.9TDI 96KW
Škoda Octavie 1.6
Ford Scorpio 2.0
Passat 1.9 TDI
WV Golf 2.0 Tdi
Škoda 105 L
MB - 1000
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Pokec o ix35, všetko čo sa inam nehodí

Příspěvek od mbelas »

FISHkaa píše:řekl bych, že tím navýší objem produkce. Sportage a iX35 teĎ musí sdílet kapacity. Takhle kapacita pro SUV naroste 8) A to bude definitivní konec pro JáTyho :D
:D já ti dám Játyho ..... .... ... možná nakonec u něj zakotvím ](*,) ....... čekám na recenzi ix35 v 1,6gdi na auto.cz ....poté pár svezení ...... jinak udělám si sám mini recenze na tomto foru s hlasováním o mém favoritovi ......atd.... :D/

Jinak jaká je kvalita plastů v ix35 ? Je pravda že se moc a lehce poškrábou ? :roll:
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
Véna
**
Příspěvky: 114
Registrován: 29 lis 2010, 18:01

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Véna »

profik píše:Tak dnes mi volali z Prahy,že auta došla... ale... u mě je vše jak má být akorát auto nemá startování tlačítkem... a to zase chci,nebot nosím papiry z kancelaře akolikrát hledám kliče...tak jsem jim řekl že zase budu čekat,ale aspon se něco děje..tak snad už brzy dorazí to moje objednané auto a potom chci udělat pořádný videotest který sem hodím...
Taky jsem to nechtěl, nakonec mi slevil na 5 tisíc a řeknu ti, je to docela dobré a návykové. Klíč prostě nosím v kapse kalhot a to je asi tak vše. Ostatní jde samo, aniž se zdržuješ hledáním.
Už opravdu iX 35 2,0D HP 135 kw Style
Suzuki Intruder C 1800 LC (motorka)
Volvo S 70 TDI, S 60 D5
Ford Mondeo CRDI
Citroen Xantia 1,9 TDI a 2,0 HDI
Daewoo Espero,Nexia
a spousta favoritů a jiných škodovek počínaje Š 110 L
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od vlado1979 »

mbelas píše:Jinak jaká je kvalita plastů v ix35 ? Je pravda že se moc a lehce poškrábou ? :roll:
Plasty sú tvrdé a ľahko poškrábateľné. Absolvoval som skúšobnú jazdu s ix35 a bol som sklamaný z auta. Keď som potom presadol späť do môjho i30, bol to rozdiel v propech i30. ix35 má menej miesta či už vpredu, ale aj vzadu, plasty,... Jazdné vlastnosti sú porovnateľné, u oboch áut tvrdý podvozok. Pravdou je, že ix35 berie plusy hlavne za design, inak nič moc.
Môj názor je, že yeti je lepšou voľbou. Chystá sa aj yeti maxi (predĺžená verzia, niečo podobné ako altea XL) v roku 2013.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Uživatelský avatar
koko
**
Příspěvky: 103
Registrován: 08 lis 2010, 09:29

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od koko »

Po přesednutí z Lantry combi do i30SW (srovnatelné vozy) jsem měl dobrý pocit, ale když jsem se projel v ix35, tak to je jiná kategorie. Hlavně posed je jak já říkám jako ve "1203". Místa je dost, a u plastů nepozoruji, že by docházelo k nějakému extr.odření. Jezdil jsem Octavii Combi 4x4, a rozdíl nijak nepozoruji. Vždy záleží jak se k autu člověk chová.(Samozřejmě děti mají jiný názor).
ix35 1,6 GDI
i20
Lantra
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mbelas »

vlado1979 píše:
mbelas píše:Jinak jaká je kvalita plastů v ix35 ? Je pravda že se moc a lehce poškrábou ? :roll:
Plasty sú tvrdé a ľahko poškrábateľné. Absolvoval som skúšobnú jazdu s ix35 a bol som sklamaný z auta. Keď som potom presadol späť do môjho i30, bol to rozdiel v propech i30. ix35 má menej miesta či už vpredu, ale aj vzadu, plasty,... Jazdné vlastnosti sú porovnateľné, u oboch áut tvrdý podvozok. Pravdou je, že ix35 berie plusy hlavne za design, inak nič moc.
Môj názor je, že yeti je lepšou voľbou. Chystá sa aj yeti maxi (predĺžená verzia, niečo podobné ako altea XL) v roku 2013.
:? Díky za info , já to moc v únoru zvažovat a pak se rozhodnu .... #-o
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
GEORG316
*
Příspěvky: 46
Registrován: 20 črc 2006, 10:55
Bydliště: České Budějovice

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od GEORG316 »

Padl tady dotaz na mlhovky u ix35 Classic. Lze objednat kit na montáž mlhovek (část el. instalace, páčka světel, mlhovky) cena s montáží cca 13 000,- :wink:
Autoprofi Hyundai České Budějovice
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mbelas »

GEORG316 píše:Padl tady dotaz na mlhovky u ix35 Classic. Lze objednat kit na montáž mlhovek (část el. instalace, páčka světel, mlhovky) cena s montáží cca 13 000,- :wink:
:D díky za info ! To je fajn moc že to jde !
Půjdou použít mlhovky jako denní svícení ? :-k ( nejspíše né ! )

Jinak mám dotaz na panoramatické okno ve střeše , u verze classic není možno ho dokoupit , aspoň dle ceníku , nedalo by se nějak......? Já bych ho chtěl #-o
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od FISHkaa »

mbelas píše:
FISHkaa píše:řekl bych, že tím navýší objem produkce. Sportage a iX35 teĎ musí sdílet kapacity. Takhle kapacita pro SUV naroste 8) A to bude definitivní konec pro JáTyho :D
:D já ti dám Játyho ..... .... ... možná nakonec u něj zakotvím ](*,) ....... čekám na recenzi ix35 v 1,6gdi na auto.cz ....poté pár svezení ...... jinak udělám si sám mini recenze na tomto foru s hlasováním o mém favoritovi ......atd.... :D/

Jinak jaká je kvalita plastů v ix35 ? Je pravda že se moc a lehce poškrábou ? :roll:

:D Já ti nevím, ale JáTy je o dost menší krabička :wink: Od plasty: Tvrdé jsou (což mi fakt nevadí, tam kam sahám je kůže), poškrábané je nemám a to nejsem opatrnej (ani posádka) :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Véna
**
Příspěvky: 114
Registrován: 29 lis 2010, 18:01

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od Véna »

vlado1979 píše:
mbelas píše:Jinak jaká je kvalita plastů v ix35 ? Je pravda že se moc a lehce poškrábou ? :roll:
Plasty sú tvrdé a ľahko poškrábateľné. Absolvoval som skúšobnú jazdu s ix35 a bol som sklamaný z auta. Keď som potom presadol späť do môjho i30, bol to rozdiel v propech i30. ix35 má menej miesta či už vpredu, ale aj vzadu, plasty,... Jazdné vlastnosti sú porovnateľné, u oboch áut tvrdý podvozok. Pravdou je, že ix35 berie plusy hlavne za design, inak nič moc.
Môj názor je, že yeti je lepšou voľbou. Chystá sa aj yeti maxi (predĺžená verzia, niečo podobné ako altea XL) v roku 2013.
Vlado, máme doma jak 30tku (tý mojí), tedy kombi CW tak i teď 35ku. Sezení v 35tce je určitě lepší i místa je víc. Yeti nevím ale auto je menší a místa vzadu je tam opravdu málo. No a design, hlavně venkovní mě tedy vůbec nesedí. Asi zase diplomová práce nějakého mladého němce na praxi. Jinak v jizdních vlastnostech jsem během krátké jízdy nepoznal vlastně nic, na řízení je Yeti ovšem velmi příjemné auto.
Už opravdu iX 35 2,0D HP 135 kw Style
Suzuki Intruder C 1800 LC (motorka)
Volvo S 70 TDI, S 60 D5
Ford Mondeo CRDI
Citroen Xantia 1,9 TDI a 2,0 HDI
Daewoo Espero,Nexia
a spousta favoritů a jiných škodovek počínaje Š 110 L
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mbelas »

FISHkaa píše:
mbelas píše:
FISHkaa píše:řekl bych, že tím navýší objem produkce. Sportage a iX35 teĎ musí sdílet kapacity. Takhle kapacita pro SUV naroste 8) A to bude definitivní konec pro JáTyho :D
:D já ti dám Játyho ..... .... ... možná nakonec u něj zakotvím ](*,) ....... čekám na recenzi ix35 v 1,6gdi na auto.cz ....poté pár svezení ...... jinak udělám si sám mini recenze na tomto foru s hlasováním o mém favoritovi ......atd.... :D/

Jinak jaká je kvalita plastů v ix35 ? Je pravda že se moc a lehce poškrábou ? :roll:

:D Já ti nevím, ale JáTy je o dost menší krabička :wink: Od plasty: Tvrdé jsou (což mi fakt nevadí, tam kam sahám je kůže), poškrábané je nemám a to nejsem opatrnej (ani posádka) :mrgreen:
:o JáTy dám krabička 8) No, je pravda , že je menší trošku , pravda.......Plasty :x No mám na to měsíc něco vybrat , takže času dost :shock: Pár zkušebních jízd a pak něco objednáme #-o Díky za info

Pro Vénu : s Yetim jsem jel loni ve Yeti parku v Beskydech , 4x4 , páničku to byla jízda :D Řízení je příjemné - souhlas. A ten vyšší posed - moc návykový nejen u Yetiho :-k
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
mbelas
*
Příspěvky: 79
Registrován: 16 čer 2010, 09:55
Bydliště: Opava - Chvalíkovice

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od mbelas »

Zdravím ,

tak je novej ceník na hyundai ix35 , u verze classic přibylo ISG (Stop & Go systém) - jen s man. převodovkou • , to je to tlačítko , co zmáčknu na semaforu a ono to jako tzv.chcípne a poté po sešlápnutí pedálu to nastartuje ?

No ode dneška to je v základní výbavě Classic :arrow:
Škoda Yeti 1,2 TSi ...........mazel :-)
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Čakacia doba na ix35

Příspěvek od havros »

S tím ISG se nějak vloudila chybička 8)
Naposledy upravil(a) havros dne 04 úno 2011, 08:36, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“