Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Tlumiče, odpružení, brzdy, ložiska...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Garcia007 »

... dobre hosi parada ... cize to tam mozem hodit ... to som rad ... cize zadny tlmic drzi dole na jeden srube tu odmontowat ako prwu potom hore na dvoch srubach to odmontowat tiez a vyde mi pekne cely tlmic vonku samozrejme podhewerovat wsetko co sa da ... :D ... to je mi jasne ... potom len prehodit tu plastovu manzetku prachovku abo ako sa to wola a nahodit new tlmic tot wse ? ... ci zabudol som nieco ? ... v zivote som to nerobil oprawte ma ked sa v niecom mylim ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od 69pavel »

jj, jak pises , zvednes zadek, pro lepsi montaz sundas kolo(lepsi pristup)pokud mas kanal nemusis davat kolo dolu, jde to udelat na kanale.
povolis spodni sroub,povolis dva srouby nahore, pote prehodis horni uchyt vcetne krytu na novy tlumic, pote ho nekolikrat rozchodis(pri tretim zdvihu ti uz nepujde-original bambusova tycka chodi porad nahoru adolu s mirnym odporem) a namontujes, prvni horni srouby, muzes dotahnout a spodni heftnes(nedotahovat),namontujes kolo,pustis to na kola, jak budes mit obe strany tak potom zahoupes se zadkem at si to sedne jak ma a potom dotahnes spodni srouby. hotovo a muzes jit na pivko

a na predn ipokud budes delat tak potrebujes stahovaky jinak je to o hubu.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Garcia007 »

... hej hej tie predne wem ze potrebujes tie stahowaky ... tohto roku zatial zadne ... uwidime na rok prehodim asi aj predne ... teraz v pondelok mi idu ete urobit zadne silentbloky zewraj sa im v decembri zdali ze su makke ... ale nemali ich na sklade v decembri mi skoncila zaruka ... ale chlapik powedal ze mi to urobia na zaruku tak uwidime ... :D ... inak dik za info ... hned som mudrejsi ...
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od rokolo »

Vilda píše:
69pavel píše:
vildo ten odkaz je na prodejnu do sumperka, nevim jestli to patri zdenkovi ale meli je tam taky.
Já to taky nevim jistě, ale i na kontaktu byl napsaný Zdenek ..... ovšem jestli to je Zdeněk76 ??? a bydlel přece v Šumperku ...

Přesně tak, obchod patří Zdenkovi76....
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Garcia007 »

... v piatok objednane tlmice 348002 ... 2ks ... z http://www.vsetkonaauto.sk/ ... za 55 Eciek 1ks ... 117 Eur - 3524 Sk - 2841 CZ ( hadam to je dobre prepocitane ... :D ) ... 117 Eur aj s postovnym ... kurier do 24 hod ... uwidime zajtra ked pridu ... co to bude az to bude ... :D ...
wolf8485
*
Příspěvky: 69
Registrován: 11 úno 2010, 00:02
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od wolf8485 »

Garcia007 píše:... v piatok objednane tlmice 348002 ... 2ks ... z http://www.vsetkonaauto.sk/ ... za 55 Eciek 1ks ... 117 Eur - 3524 Sk - 2841 CZ ( hadam to je dobre prepocitane ... :D ) ... 117 Eur aj s postovnym ... kurier do 24 hod ... uwidime zajtra ked pridu ... co to bude az to bude ... :D ...
Ahoj...kde si ich tam nasiel??? lebo ja tam tlmice na :hyu: nevidim ....
Hyundai Accent 1.5CRDi VGT Elegance , wine red, 01/09, chrom kit
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Garcia007 »

wolf8485 píše:
Garcia007 píše:... v piatok objednane tlmice 348002 ... 2ks ... z http://www.vsetkonaauto.sk/ ... za 55 Eciek 1ks ... 117 Eur - 3524 Sk - 2841 CZ ( hadam to je dobre prepocitane ... :D ) ... 117 Eur aj s postovnym ... kurier do 24 hod ... uwidime zajtra ked pridu ... co to bude az to bude ... :D ...
Ahoj...kde si ich tam nasiel??? lebo ja tam tlmice na :hyu: nevidim ....

... musis tam zawolat ... nema ich na stranke ale we ich pozhanat ... je tam cislo na Orange myslim ...
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Vilda »

Včera mi přišly poštou zadní tlumiče od KYB .... je na nich Made in Japan ( takže origoš ) a mají slušnou sílu =D> za pár dní by měly dorazit i přední a tak už jsem kontaktoval kamaráda, co má vytápěnou garáž, takže bych je měl namontovat, co nejdřív ... a jsem docela zvědavej na změnu proti tlumičům Mando .. :-k
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od cert »

Vilda:
tak to jsem na to zvědavej. Tutovka to horší než s origo nebude.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Vilda »

To porovnám, až budu mít v ruce tlumiče Mando od :hyu: ale KYB budou určitě mnohem lepší a účinější !!!!
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od cert »

Vilda:
tak teď už jen tu garáž s teplem a potřebným vybavením (ideálně zdviž, stahovák na pružiny,...). Jsem zvědav co napíšeš po výměně.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Vilda »

Tojo, stačí hever a lampa, stahováky na pružiny mám někde ve sklepě ..... pak to jde ráz na ráz
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
dav
**
Příspěvky: 151
Registrován: 14 zář 2008, 10:05
Bydliště: Plzeň

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od dav »

Vilda píše:To porovnám, až budu mít v ruce tlumiče Mando od :hyu: ale KYB budou určitě mnohem lepší a účinější !!!!
Jo, jsem sám zvědav,jak posoudíš #-o
Byl - Accent 1.6
pivis
**
Příspěvky: 188
Registrován: 22 zář 2009, 14:35
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od pivis »

Vildo,určitě písni jak budeš po výměně spokojen,taky o výměně uvažuji.
Kupoval jsi jen tlumiče nebo je třeba i něco jiného /uložení/,promiň nejsem mechanik, tak se raději zeptám.
New Accent 1,4 Dynamic -celadon blue 11/2008-prodáno 2/2014
Hyundai Sonata NF 2,4
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Podvozkove casti (tlmice, pruziny)

Příspěvek od Vilda »

Chlapi, zatím dorazily jen zadní a tam žádný uložení není .. je to jen v miskách a dole na šroubu. Přední čekám každým dnem a jestli je v sadě i kompletní horní uložení, tak to nevím :-k ale budu referovat hned, jakmile dorazí .... když tak i nafotim a foto doložím :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Podvozek a řízení“