NAVIGACE HAVN 100

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

Zdravím všechny sanťáky

vím, že tu již jedno fórum na aktualizaci map do navigace v rádiu autonet je, ale ......

Co s tím budeme dělat??

Po roce a půl začíná být mapa stará a servis mi zdělil, že se s Maďary (od nich rádio je) nedohodli, takže aktualizace nebudou.
Je v tom normální igo8, mapy od Teleatlasu(i jiné - dle země)
naviextras mapy prodává,

https://www.naviextras.com/shop/portal/ ... 100&area=2


v tom problem není, ale propojit s PC to nejde a když koupím mapu, tak se obávám, že po zapojení do usb nepůjde nainstalovat :-k
Slava fe
Santa fe 2009
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gonzo
*
Příspěvky: 64
Registrován: 11 úno 2009, 07:15
Bydliště: Brno

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Gonzo »

Tak zkus postup otočit ;


Nejprve se pokus mapy nainstalovat .. a teprve pak je můžeš zkusit koupit :D
:hyu: NEW SF STYLE 2009
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od PetrB »

tak já už aktuální mapy sháním rok. Psal jsem i do Koree (výrobce - fy Mobis) , tam mne ignorovali (asi mám vroubek od minule, kdy jsem sháněl BT modul o kterém píšou v prospektu). Teleatlas mi řekl, že oni to nedodávají, že se musím dohodnout s dodavatelem. České zastoupení Hyu také mlčí a můj servisák mi pokaždé řekne, že mapy ještě nejsou. Navi je to dobrá, ale ten servis kolem ní jí hodně sráží. Občas pokukuji po jiných, ale cca 20T a více se mi dávat nechce, když mám v podstatě funkční krabici, které chybí pár "maličkostí"-.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Uživatelský avatar
Gonzo
*
Příspěvky: 64
Registrován: 11 úno 2009, 07:15
Bydliště: Brno

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Gonzo »

Já to pochopil, že není problém sehnat mapy, ale dostat je do navigace .. ?

Já je mám na kartě .. a tak to mám jednodušší...
:hyu: NEW SF STYLE 2009
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

No právě,
do HAVN 100 jde jen USB, slot na kartu nemá, mapa je v paměti navi :cry:
Slava fe
Santa fe 2009
Uživatelský avatar
Gonzo
*
Příspěvky: 64
Registrován: 11 úno 2009, 07:15
Bydliště: Brno

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Gonzo »

Právě ...
Jestli víš, jak je tam dostat, tak mapy mám docela aktuální a rád ti je půjčím na vyzkoušení .. :roll:
:hyu: NEW SF STYLE 2009
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

Díky,
ale obávám se, že i když je zkopčím na flash usb tak se po zapojení nerozeběhne autoinstalace,
žádné instalační menu na to není :cry: :cry:
Slava fe
Santa fe 2009
P12
Příspěvky: 3
Registrován: 31 led 2011, 11:59

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od P12 »

Uz jsem kdysi zkousel nahrat mapy na USB a soupnout je do radia, ale neudelalo to nic. Ale je moznost, ze jsem nemel primo ten typ map, ktery ma byt.
Jeste je moznost, ze se to do radia nenahrava pres USB, ale pres DVDcko.
Jinak jsem vygooglil trosku vic informaci o co se predne jedna, tedy alespon jaky presne system map tam je a na cem je ulozen viz. link, teda vic, jde o nejakou prirucku...
heslo: santafe

Je tam primo v tom popise, ze update jde pres USB, otazkou je jestli pres flashku nebo pc s prislusnym programem, to by chtelo zjistit.
P12
Příspěvky: 3
Registrován: 31 led 2011, 11:59

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od P12 »

Tak jsem stahnul aktualni mapu evropy a zkusil ji nejak dostat do radia, ale nedari se mi to, system porad pise, ze na flashce nejsou zadne medialni soubory. Mapu co jsem si sehnal, tak jsem ji jen rozbalil a a jednotilve zeme s pripononou *.flb nahral na flashku do korenovyho adresare, ale netusim jestli neni treba ji dat do nejakych konkretnich podadresaru atd. aby fungovala.
Netusi nekdo jak napr. takove dvd s mapama vypada?
Uživatelský avatar
VojtasD
*
Příspěvky: 16
Registrován: 25 pro 2008, 17:16

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od VojtasD »

zdravím,
zkuste se obrátit na http://www.eurospace.cz/.
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

P 12

koukal jsem na mapy v autě, je to TELE ATLAS a soubory jsou *fbl to je OK, ale

rádio z flashky přehraje jen audio (mp3 možná i jiné) a fotky (jpg) ani video *avi ne.
Takže mapa v sobě musí mít samospouštěcí soubor, aby se rozjela, jestli to někdo rozchodíte máte u mě flašku
.
Pokouším se to aktivně řešit s importérem, ale zatím :shock:

Jakmile se něco pohne dám vědět.
Slava fe
Santa fe 2009
Uživatelský avatar
Norton
*
Příspěvky: 40
Registrován: 22 led 2011, 20:15

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Norton »

tie mapy nemusia byt len od TA priponu fbl pouziva Igo, Primo, Amigo teda produkty od Nav N Go Kft. Mapy mozu byt aj od Navteq, alebo lokalny dodavatelia. toto radio nemam tak neviem posudit aky system je v nom, ale pravdepodobne nejaka OEM verzia z vyssie spomenutych. ak je tak nemal by byt problem z aktualizaciou. ak je tam ako OS win ce tak treba skusit nejaky unlock. potm tam nahras co chces.
_________________
Santa Fe 2008 2,2 CRDi
Ford KA 1,3i
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

Ano

je to prý OEM verze máš nějaký tip pro aktualizaci??
Slava fe
Santa fe 2009
martin737
Příspěvky: 7
Registrován: 25 říj 2009, 12:54

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od martin737 »

chci se Vás zeptat, jestli máte stejné problémy s obrazovkou AUTONETu.
Obraz mi zmizí, přepíná se atd. Pro představu jsem to natočil:
http://www.youtube.com/watch?v=u76HxoQtNoQ

Před půl rokem jsem to reklamoval a dostal druhé rádio, ale už je to tady znovu. Připadá mi to jako vadná série.
Auto jsem bral v prosinci 2009.

Dejte mi vědět, jestli mám smůlu jen já ...
Díky.
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od PetrB »

Tak tohle jsem naštěstí nikdy neviděl. Mě se zase občas stává, že se vypne zvuk (tak 2x) a nebo že to při vypnutí začne pískat (více než 10x) a to pískání reaguje na stisky tlačítek na handsfree Metalblue. Obojí vždy vyřešilo vypnutí a cca půl hodiny bez proudu a nebo vypojení a zapojení příslušné pojistky. Při obou problémech mi rádio ukazuje hlasitost -3, patrně je v režimu odposlouchávání :lol:
Tvou chybu bych šel každopádně okamžitě reklamovat, protože to je děs a na mne osobně by to za jízdy působilo dost rušivě.
Takže hodně štěstí a ten třetí kousek bude snad lepší.
By mne zajímalo, čistě teoreticky, jak by se to řešilo při třetí reklamaci stejné věci. To už máš nárok na odstoupení od smlouvy, pokud se nepletu (tedy alespoň u "normálních" věcí by to tak mělo fungovat). To jako vrátíš auto a oni Ti vrátí peníze :?: Dokáže někdo fundovaný odpovědět?
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“