NAVIGACE HAVN 100

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

P12
Příspěvky: 3
Registrován: 31 led 2011, 11:59

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od P12 »

S tim zvukem -3 a nejde nijak zesilit se mi taky stalo tyden zpet, v servise mne poradili vyndat tu pojistku, ktera se vyndava v pripade kde auto na delsi dobu odstavite a vypnete tak hodiny radio atd. aby neexla baterka.
Coz zafungovalo, mne v tom pripade sel jen z repro sum a to ikdyz jsem vytahnul klic. Myslim ze tohle dela spis to bluetooth, ktery tam je.
Kazdopadne to blikani je urcite na reklamaci, ale tak tajne jsem doufal, ze kdyz budu reklamovat radio, tak uz tenhle kus od autonetu mit nebudou a daji neco jineho, protoze ta aktualizace map je otresna, kdyz ani dodavatel nevi jak na to :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
Norton
*
Příspěvky: 40
Registrován: 22 led 2011, 20:15

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Norton »

Slava fe píše:Ano

je to prý OEM verze máš nějaký tip pro aktualizaci??
skus tento unlock http://www.gpspassion.com/forumsen/topi ... _ID=136798
ak pojde tak mas vyhrane a v podstate tam mozes pouzit nav softver aky chces. len budes muset mat stale zasunuty usb kluc lebo vstko bude na nom. mozno sa to da nahrat aj do vnutornej flash pamete, ale ako som pisal nemam toto radio tak neviem.
_________________
Santa Fe 2008 2,2 CRDi
Ford KA 1,3i
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

Ahoj,

problém s rádiem X metablue jsem vyřešil jednoduše a elagantně, nechal jsem si v rámci záruky dodělat vypínač na přívod proudu do HF a pokud by se opět HF kouslo a přestalo hrát rádio, tak vypnu metablue, opět zapnu a je vyhráno.
Protože tahat pojistku a pak znovu ladit rádio v autě za 3/4 mega tak to pardoon
Je pravda, že od září, kdy mi to namontovali se mi jěště neseklo (před tím asi 4x).
V Průhonicích mi dal mechanik (je to šikula) vypínač do stěny kastlíku nahoře na palubce, takže je přístupný po vyklopení dvířek, opravdu skvělé místo vůbec neřekáží, je po ruce a vypadá jak originál.
Vřele doporučuji platil jsem asi 50Kč za vypínač a kousek kablíku, práce byla na garanci. =D>
Slava fe
Santa fe 2009
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od PetrB »

Já jsem dosáhnul takového mistrovství, že jsem vytáhnul pojistku, zvuk ustal, dal ji zpět a rádio jsem nemusel přelaďovat. :lol: Teď už se mi to naštěstí tak měsíc nestalo. Ale i tak je to na prd. Bohužel se mi nikdy nepoštěstilo jet kolem servisu, když to dělá....
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Uživatelský avatar
Slava fe
*
Příspěvky: 21
Registrován: 11 led 2011, 21:18

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Slava fe »

Mě se to taky nikdy nestalo u servisu,
jednou jsem jim volal co s tím no a když jsem tam pak jel na servis tak jsem to nahlásil jako reklamaci :-))
Slava fe
Santa fe 2009
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od PetrB »

To já hlásil taky (myslím dokonce už při dvou prohlídkách). Napsali si, že se na to podívají. Prý to i zkoušeli vyvolat, ale samozřejmě se jim to nepovedlo.
"Těší" mne, že v tom nejsem sám a není to chyba jenom mého hardware, takhle máme naději, že někdo třeba najde řešení (kromě vytrhnutí metalblue).
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
sosi
**
Příspěvky: 188
Registrován: 28 kvě 2008, 11:58

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od sosi »

vyriešil niekto aktualizáciu map?
i love santa fe

SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od PetrB »

Nevím o nikom a taky bych byl rád aktuální. Výrobce map mi napsal, že on mi nic nedodá, mám se obrátit na svého dealera/značku. Takže taky prd.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Hardcam »

Kdybyste aspon zjistili, co tam je za soft...pak by se dalo neco vykoumat. Popr. jaky je tam operacni system, aby se to nabouralo a dal se tam jiny navigacni podklad.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1479
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od oltcitak »

hosi,hosi,ved citajte... :lol: v podstate staci napojit PC s USB kablom do autoradia pomocou nejakeho USB ovladaca,tym sa spristupni vnutorna pamat a do adresara Content/maps nakopirovat pozadovane spravne mapy(zalezi aka verzia iGO je v pristroji) skuste napr. naistalovat tento garminacky ovladac(najprv ovladac,a az potom pripojit zariadenie) http://www8.garmin.com/support/download ... jsp?id=591malo by to fungovat...ked nie,tak nejaky iny ovladac pre USB/ser.port..
PS a map je plny net....samozrejme na testovacie ucely. :lol:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od PetrB »

touto cestou by se samozřejmě také dalo jít, ale já chci použít normální spotřebitelskou a ne DoDo.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
sosi
**
Příspěvky: 188
Registrován: 28 kvě 2008, 11:58

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od sosi »

Tak hlavne by to mal obstarať hyundai, ktorý to nadrbal do aut a potom sa na to ... a už 2 roky sa čaka na aktualizáciu
i love santa fe

SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1479
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od oltcitak »

nuz,tak potom cakajte a rozculujte sa :lol:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od Hardcam »

DoDo? To bys musel byt kartograf amater. Ja jsem svoji Hyundai navi naboural celkem bez problemu behem par minut a autoatlas jsem do ni rozhodne neskenoval :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
sosi
**
Příspěvky: 188
Registrován: 28 kvě 2008, 11:58

Re: NAVIGACE HAVN 100

Příspěvek od sosi »

olcitak, Tebe sa to podarilo tak ako si písal?
i love santa fe

SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“