Repro v Accentu 2006

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Míreček
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 črc 2006, 21:22
Kontaktovat uživatele:

Repro v Accentu 2006

Příspěvek od Míreček »

Zdarec lidi, nevite jestli jsou v orig. repru vysky, dle meho hluchu jsou tam jen basy a stredy, jinak jsem asi spravneho usudku ze mne pri výmene ceka odstrojeni dveri?? au au.
Míreček, Accent r.v.2006 (starý model)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Na 100% pokud někdo neměnil repráky, tak se origo do dveří dávají středobasové reproduktory. Výškové repráky musí být v úrovni uší, takže pokud by jsi je měl, tak se většinou dávají na palubovku nebo ke zrcátkúm.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Výškové repro sú len vo verzii 1,5 crdi elegance.
Míreček
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 črc 2006, 21:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míreček »

Díky za odpovědi, ty výšky u nafťáku jsou to je pravda, zapmněl jsem poznamenat že je to benzín 1,3 model 2005, bude problém ty dveře odstrojit nebo to zvládne zručnější amatér?? :roll:
Míreček, Accent r.v.2006 (starý model)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Na hmaservice.com je navod

....V podstate jde o to vysroubovat vsechny sroubky (pripadne vytahnout kliku od okynka) a pak ten plast odcvaknout od plechu...
Míreček
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 črc 2006, 21:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Míreček »

Tak to snad nebude zas tak hrozný, klika od oken je v poho, žádná totiž není :D tak to snad dokážu, nechcete někdo poradit jak do profilu přidat ty fotečky, víc informací a tak, díííík.
Míreček, Accent r.v.2006 (starý model)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Míreček píše:Tak to snad nebude zas tak hrozný, klika od oken je v poho, žádná totiž není :D tak to snad dokážu, nechcete někdo poradit jak do profilu přidat ty fotečky, víc informací a tak, díííík.
to je jednoduchý!!!!! Úplně nahoře stránky clubu, máš pod webovou adresou nabídky dej si ALBUM pak sroluj úplně dolů a dole nad odkazem na aukro.cz máš poslední čtyři přidané fotky tak ještě nad nima v levým rohu máš OSOBNÍ GAERIE A VAŠE OSOBNÍ GALERIE, tak dej VAŠE OSOBNÍ GALERIE, a nahoře máš napsáno Personal Gallery of Míreček a ještě pod máš UPLOAD PIC no to dáš a už vybíráš!!!


Snažil jsem se udělat postup, ale nevím jestli se v tom vyznáš! :roll: :roll: :roll: :arrow:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“