Záhada motoru mojí bestie

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
*nicky*
*
Příspěvky: 17
Registrován: 15 dub 2009, 13:06
Bydliště: Hranice na Moravě

Záhada motoru mojí bestie

Příspěvek od *nicky* »

Peace Skupéčkáři,nevíte tak náhodou co by mohlo být u Scoupa tento problém??Nastartuji, vše OK, motor se zahřeje vše OK, vyjedu a po chvíli z ničeho nic motor začne škubat, jakoby mu docházelo palivo.Vyřadím a za jízdy prošlapávám plyn dokud to nepřestane, nebo zastavím úplně a buď dělám to samé při neutrálu, nebo motor nechám ať se s tím popere sám.Někdy to zvládne a někdy zdechne.Po zdechnutí motor stačí cca 4-5 minut nechat být a pak už to nědělá.Jedu si kam pak chci a už to neudělá.To vše se opakuje pokaždé vždy nový den, jen po prvním natočení motoru a nebo delší pauze, kdy motor úplně vychladne. Na co to tipujete asi?? Jinak, motor nežere ani vodu a ani olej.Jsem z toho na mrtvici.Mám nachystané new turbo i svody k výměně.Ještě se chci zeptat, jestli víte o někom na Moravě, kdo zkalibruje a nastaví výkon turbíny, resp. jak na to? díííky všem za postřehy :hyu:
..Nicky
*nicky* 1.5 12V/Turbo
Reklama
 

Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Záhada motoru mojí bestie

Příspěvek od Piskotkiller »

A netřepe se ti celé auto,tím třeba že to chytlo jen na 3 válce?a jinak zkalibrovat ti turbo může firma Turbo Car ve Velké Bíteši :D/ ...diagnostika Turbodmychadla byla ještě před rokem za 500kč
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
*nicky*
*
Příspěvky: 17
Registrován: 15 dub 2009, 13:06
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Záhada motoru mojí bestie

Příspěvek od *nicky* »

Piskotkiller píše:A netřepe se ti celé auto,tím třeba že to chytlo jen na 3 válce?a jinak zkalibrovat ti turbo může firma Turbo Car ve Velké Bíteši :D/ ...diagnostika Turbodmychadla byla ještě před rokem za 500kč
nee, cele se netřepe, jen jako by chtělo zdechnout, prostě nějaké čidlo, ale měnil jsem to vše.tak fakt nevím..
*nicky* 1.5 12V/Turbo
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Záhada motoru mojí bestie

Příspěvek od Piskotkiller »

a co jsi vše měnil?
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
*nicky*
*
Příspěvky: 17
Registrován: 15 dub 2009, 13:06
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Záhada motoru mojí bestie

Příspěvek od *nicky* »

Piskotkiller píše:a co jsi vše měnil?
čidla, snímače, filtry, pojistky, kabely, palec+víčko, atd.nechápu..asi se to někde chce prostě chvíli hádat a pak si to dá pokoj.Prostě mě to žere.. #-o
*nicky* 1.5 12V/Turbo
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“