Neorig servis hruza!!!!!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
bobik
*
Příspěvky: 58
Registrován: 05 úno 2011, 14:14

Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od bobik »

Tak jse tu svěřím se svou zkušeností pěkně nemilou ale bohužel. Dal jsem svou sonatu do servisu puvodně jsem to v planu neměl ale šel jsem si koupit radio a umřela mi tam tak jsem si řekl tak to tu nechám rovnou opravit.
Jedná se o jeden německý servis nebudu říkat méno je to sít prodejen které nejsou jen v praze. Tak odešel spojkový váleček že si mám přijít za dva dny, no z dvou dnů se stal týden a dva dny celková cena se vyšplhala o 600 stovek výc.
Dále ten týden mě lakovaly s tím že spojkový válečky nejsou v celý republice ale já si zavolal do orig servisu a tam mi řekly tak to přivezte do druhého dne to máte opravené a o žádném problému nic nevěděly, nakonec jsem po té době co jsem dostal auto tak koukám na váleček a má na sobě znáček Hyundaje prostě orig. díl pokračujem, auto po ujetí pár kilometrú začalo divně řadit načeš jsem zjistil že spojkový pedál se propadá o jednu třetinu do prázdna a pak teprve zabýrá a při řazení mi spojka poskakuje než se chytne tak jsem si řekl tak si odvzdušním sám, což nešlo a k tomu jsem přišel na to že nemám standartní brzdovou kapalinu DOT4 ale jakousi neidentifikovanou kapalinu hnědé barvy která je mnohem hustší než ona brzdovka. Tak jsem si opět zavolal do hyundaje a technik mi potvrdil že tam patří jedině DOT4.
Přístup zaměstnanců ke mě jako k zákazníkovy no prostě hrůza. Ten den co jsem tam nechal auto jsem si kupoval i povynnou výbavu ale už jsem odevzdal i klíče a nevědel jsem jaké mám žárovky tak jsem se ptal prodejce a ten mi řekl že koukne do počítače, pak mi řekl že je to žárovka H4 tak jsem si koupil sadu žárovek a pojistek s H4 a jednu náhradní nebot mi jedno světlo nesvítilo a dál jsem to neřešil po té co jsem dostal auto naspátek tak jsem se na to doma vrhnul a jaké bylo moje překvapení že tam jsou H7 žárovky no to už mě braly čerti sebou do pekla. K tomu dodáme že jsem si objednal redukci na rádio z štekru co má hyundai na sony radio a doma jsem zjistil že je to jiné ani to neskontrolovaly to co mi hodily do auta, nebyla namontovaná jen v orig obalu na sedačce. GRRRRRRRRR
Já myslel že už bouchnu, sebral jsem se a jel to tam reklamovat.

Vyjádření technika. spojka je sjetá a tudíž se nedá nastavit, za štekr se omlouvaj, a povynná výbava není jejich starost prý jsem se měl ujistit o tom co mám v autě(a jak asi když už jsem odevzdal klíče) no mazec a když jsem žádal peníze naspět za redukci a žárovku a sadu, tam mi řekli že dostanu bud poukaz na utratu stejné hodnoty u nich nebo mi to převedou do další opravy. tak to už jsem vážne nemohl a mlel jsem z posledního přidejme k tomu i arogantní přístup a styl jednání co mě obtěžuješ ty červe tak je to opravdu moc..
Má někdo podobné zkušenosti?? byl jsem z toho naprosto konsternovanej a radši si ted budu dělat už vše sám.
Škoda Favorit 1.3 rv 89. prodáno
Škoda Felicia 1.3 asi 50 kw rv 99 Mámy auto
Mazda 626 2.0i rv 96 16V 88Kw sedan prodáno
Hyundai Sonata rv.99 2.0 16V 100Kw sedan
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od Hujer »

Bohuzel neni servis jako servis!Jestli si z Prahy nebo okoli,tak me muzes klidne priste kontaktovat.Delam :hyu: 15 let a je to pro me uz srdcova zalezitost. :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Bofors
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 led 2010, 17:05
Bydliště: Ostravwa

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od Bofors »

ATU?
VW Golf VII 1,4 TSI
motozačátky: Hyu Elantra 1,6
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od Richard555 »

Nevím proč nejmenuješ ... ? Aspoň se normální lidi nenormálním službám vyhnou ! je to stejné jako ty benzínové pumpy, je třeba konkrétně říct co, kdy, kde se mi stalo.....
Ale rád bych ještě řekl, aby si lidé navzájem vyměňovali kladné zkušenosti se servisy........ ono na netu najdeš spousty negativních ale jen málo kladných, když je vše OK většinou není potřeba něco ventilovat 8)
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od Piskotkiller »

Tak tak,jen to vybal o jaký servis jde :wink: ,no a ne všechny neorigo autoopravny jsou špatný musím říct.Prostě si narazil na bandu lemplů ](*,)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od FISHkaa »

proto jezdím do servisů, které jsou doporučeny mým okolím. Nemám čas se zabývat s lidskou blbostí, mám jí dost v práci :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od Rybář »

No v Praze slušný servis, to aby člověk pohledal....
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
bobik
*
Příspěvky: 58
Registrován: 05 úno 2011, 14:14

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od bobik »

Bofors to trefil bylo to ATU. Člověk si řekne že je to velká sít tak dělaj pořádnou práci ale ejhle někdy si těžce narazí..
Škoda Favorit 1.3 rv 89. prodáno
Škoda Felicia 1.3 asi 50 kw rv 99 Mámy auto
Mazda 626 2.0i rv 96 16V 88Kw sedan prodáno
Hyundai Sonata rv.99 2.0 16V 100Kw sedan
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od FISHkaa »

Rybář píše:No v Praze slušný servis, to aby člověk pohledal....
Ale i tady se najdou: http://www.auto-branik.cz/ = nejen vlastní skvělá zkušenost 8) Mají samo i diagnostiku...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
ssnamornik
*
Příspěvky: 25
Registrován: 30 zář 2010, 10:10

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od ssnamornik »

FISHkaa píše:http://www.auto-branik.cz/ = nejen vlastní skvělá zkušenost
tento servis znám velmi dobře. Mohu jen doporučit. Naprosto profesionální přístup, excelentní klempířské práce.
Uživatelský avatar
carre1
**
Příspěvky: 141
Registrován: 16 led 2011, 11:29
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Neorig servis hruza!!!!!

Příspěvek od carre1 »

A já pořád proč Pražáci začali jezdit k nám! Myslel jsem že je to tou dálnicí a ono je to v servisech :P :-k
Odpovědět

Zpět na „Pokec“