Demontáž plast. prahů , nárazníku.

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od Bolo »

Zdravím , může někdo poradit jak sundat ty plastové prahy na kupéčku? Odšrouboval jsem šroubky co jsou zespoda a ty 2 u zadního kola , ale furt to nechce jít dolů. Nechci aby to ruplo. Taky by mě zajímalo jak sundat přední nárazník, co všechno musí pryč (světla, blatníky).
Díky za rady
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od M.4.K »

Bolo píše:Zdravím , může někdo poradit jak sundat ty plastové prahy na kupéčku? Odšrouboval jsem šroubky co jsou zespoda a ty 2 u zadního kola , ale furt to nechce jít dolů. Nechci aby to ruplo. Taky by mě zajímalo jak sundat přední nárazník, co všechno musí pryč (světla, blatníky).
Díky za rady
pouze jak bych to videl ja, jen hypoteticky:D
pro demontaz predniho narazniku si mylsim ze bynemelo byt potreba sundavat svetla a baltniky, naraznik drzi bych rek ze jen na sroubech u svetel a urcite nejakym zpusobem se to bude drzet blatniku podel blatniku, tkaze taky nejaky srouby.Nesundaval jsem ani nejdo takze ti moc neporadim ale takle bych to videl ja.
Co se tyka tech prahu tak na to se chystam postupem casu taky:)
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od black_sheep »

sundání obou prahů mě stálo kolem 2.000,-

totál schnilý plíšky který to drží se polámaly, a je tam navíc v nich tisíc cvočku plastovejch, který maj jen v originál servisu za drahý peníze :-) raději už nikdy nesundávat :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od black_sheep »

jinak jednu náhradní sadu těch plíšků tady mám a jsou sice použitý ale luxusní... jen nevím jestli bych je prodal leda že bys nemohl sehnat jinde 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od M.4.K »

black_sheep píše:sundání obou prahů mě stálo kolem 2.000,-

totál schnilý plíšky který to drží se polámaly, a je tam navíc v nich tisíc cvočku plastovejch, který maj jen v originál servisu za drahý peníze :-) raději už nikdy nesundávat :-)
Covece jak koukam a ctu :D tak na tom tvym coupecko asi nic puvodniho co tam bylo pri koupi nezbylo :D:D:D:D
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od black_sheep »

:lol: no, když o tom tak přemejšlím tak je tam půlka nová a čtvrtina je směs z několika dalších coupé a ten zbytek teprve čeká na výměnu nebo zatím funguje :lol:

nejhorší na tom je že pak zaparkuješ vedle jinýho, stejně starýho coupé, které vypadá tak ňák stejně, a při hovoru s majitelem vlastně zjistíš že za něj dal 30.0000 :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od M.4.K »

black_sheep píše::lol: no, když o tom tak přemejšlím tak je tam půlka nová a čtvrtina je směs z několika dalších coupé a ten zbytek teprve čeká na výměnu nebo zatím funguje :lol:

nejhorší na tom je že pak zaparkuješ vedle jinýho, stejně starýho coupé, které vypadá tak ňák stejně, a při hovoru s majitelem vlastně zjistíš že za něj dal 30.0000 :lol:
A pak kdyz to nastaruje a vsude to mlati tak je jasny proc:D:D.D:D:D:D
Ne a nejhorsi je ze na to ani nesahnul.Tolika prace co?:D
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od black_sheep »

no právě že to nijak výrazně nemlátí.. jinak bych žádný GO karoserie nedělal :lol:

kolem 3.000 otáček tam je něco slyšet že rachtá ale to je podle mě řetízek mezi vačkama, kterej už mám doma měsíc vč. vedení, jen to vyměnit :lol: pak kvičí řemen (ten už mám taky doma), a na zadní nápravě na obřích dírách a za určité nájezdové rychlosti něco lehce bouchne (uložení stabilizatoru nebo co to je) - každopádně mám celou sadu koupenou :lol: ještě dokoupit kotouče, desky, ložiska, brzdový hadičky které jsou orezlé jako prase,...

pak z jiného auta vyměnit motorek výškového nastavování světel, motor větráku topení, výfuk kterej mám po 4 letech na pokraji upadnutí (podruhý novej v replice kupovat nechci tak raději jetej). a vyměnit kožený sedačky za nějaké zachovalejší a zprovoznit klimu (potřetí).

jen mě sere jedna věc a to že než tohle všecko seženu, tak se posere něco jiného :lol: a kdyby se náhodou neposralo, tak budu za rok zase dělat rozvody, baterka už bude taky 5 let stará takže čekám konec, zimní gumy mizejí před očima a to jsem ještě nesáhl na čepy a takový věci - ty už mají za sebou hodně a furt drží, tak jim dávám rok, maximálně dva :-)

sorry za offtopic ale nevím kam tohle jinám psát. profil autu tady vyloženě zakládat nechci, protože není ničím zajímavý pro ostatní, já se držím seriového stavu :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
M.4.K
**
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2010, 08:57
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od M.4.K »

black_sheep píše:no právě že to nijak výrazně nemlátí.. jinak bych žádný GO karoserie nedělal :lol:

kolem 3.000 otáček tam je něco slyšet že rachtá ale to je podle mě řetízek mezi vačkama, kterej už mám doma měsíc vč. vedení, jen to vyměnit :lol: pak kvičí řemen (ten už mám taky doma), a na zadní nápravě na obřích dírách a za určité nájezdové rychlosti něco lehce bouchne (uložení stabilizatoru nebo co to je) - každopádně mám celou sadu koupenou :lol: ještě dokoupit kotouče, desky, ložiska, brzdový hadičky které jsou orezlé jako prase,...

pak z jiného auta vyměnit motorek výškového nastavování světel, motor větráku topení, výfuk kterej mám po 4 letech na pokraji upadnutí (podruhý novej v replice kupovat nechci tak raději jetej). a vyměnit kožený sedačky za nějaké zachovalejší a zprovoznit klimu (potřetí).

jen mě sere jedna věc a to že než tohle všecko seženu, tak se posere něco jiného :lol: a kdyby se náhodou neposralo, tak budu za rok zase dělat rozvody, baterka už bude taky 5 let stará takže čekám konec, zimní gumy mizejí před očima a to jsem ještě nesáhl na čepy a takový věci - ty už mají za sebou hodně a furt drží, tak jim dávám rok, maximálně dva :-)

sorry za offtopic ale nevím kam tohle jinám psát. profil autu tady vyloženě zakládat nechci, protože není ničím zajímavý pro ostatní, já se držím seriového stavu :lol:
Jo taky se omlouvam za offtopic:D:D Ja myslim ze ty by si zrovna mohl zalozit tema :D:D aneb jak to vsechno vymenit :D.

Jo ten vejfuk me pobavil :D to ja doufam ze to ted aspon tenhle rok vydrzi :D, ale tak zase budes mit tu jistotu ze je to vshecno v pohode :)Ale me to taky bude cekat za nedlouho
-----------------------------------------------------------------------------------------
Hyundai Coupe 2.0 16V - LPG
Skoda Felicia 1.3i - ex
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od black_sheep »

no von už upadnul loni v září, sotva měsíc po generálce karoserie. komplet byl vyměněný v roce 2006 v prosinci. nechal jsem to vyspravit protože jsem zrovna neměl peníze po tý faktuře. :lol: bejt někde poblíž lis tak jsem tam to auto odtlačil v tu chvíli :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Demontáž plast. prahů , nárazníku.

Příspěvek od Bolo »

Prahy mám dole, plastové blbince jsem polámal, v Polsku je nemaj a to měla asi 100 druhů těhle blbostí.dneska jsem vyspravil díry v obou prazích (je tu někde i fotka jak to má tuší hawranko zavařené).Jinak jsou prahy ok.Držáky prahů jsou pohnité jen ty vzádu ,ale ješte to vydrží.
Hodilo by se mi, jak sundaat ten nárazník...
Jinak příští týden jde kupéčko na lak zadních lemů, potřebuji nové přední a možná i zadní kotouče (v Polsku nějaké bremba za 1200kč kus nebo něco levnějšího). Výfuk už mi jde taky do sraček , vidím to na nějakej hustohustej tuningovej vejfuck z Polska za 700kč + novej vlnovec.
A v květnu technická, musím najít někoho kdo mi ji zrobí jinak jsem v **** 8-[ , je to už staré auto a je to znát :(
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“