Průsak oleje II

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepíno
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2009, 11:55

Průsak oleje II

Příspěvek od pepíno »

Ahoj všichni,ještě se vracím k průsaku hadic u turba.Výměna turba provedena,sice za starší,ale prakticky neháže-hadice jsou suchý.Abych se asi nenudil,tak mi pro změnu kape olej z těsnění nezi sáním a hlavou a vcelku dost.Nikdo netuší-ani odborníci v Hyundai a to tam mám kámoše-kde se tam ten olej bere.I když se odpojí hadice od turba,aby se vyloučilo turbo jako problém,olej kape pořád.Nevíte někdo kde je zakopanej pes.Pro jistotu jsme vyměnili i gufírka na ventilech a prd platný.Beru každý nápad co by stím mohlo být.DÍK :oops:
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Průsak oleje II

Příspěvek od ivan »

Moc Tě nepotěším :( jsou v háji stírací kroužky,píst Ti hrne všechen olej před sebou,do sání se olej dostane přes ventily,pozor pokud to neopravíš :!: Hrozí vzplanutí turba :!: :!: Dojde k tomu,že všechen olej chytne uvnitř turba a vnitřek turba se uškvaří,dále jak to chytne ,motor nestačíš ani chcípnout,škody bývají velmi fatálních následků :shock: ,buď vyletí ojnice nebo se to kousne :!: :!:
Má rada sundat hlavu a vanu a vyndat všechny písty a překoužkovat. :wink:
Ps Před 14-cti dny jsem řešil ten samý problém Honda Accord 2.0 Tdi uplně to samé,po výměně pístních kroužků klid ,žádný olej v sání :D/
Doba opravy jeden víkend :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“