Ejakulace ostřikovačů

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
venousek
**
Příspěvky: 190
Registrován: 26 dub 2005, 10:32
Bydliště: Praha

Ejakulace ostřikovačů

Příspěvek od venousek »

Nazdar, objevil se mi miniproblémek. Zhruba jednou denně si ostřikovače jakoby odplivnou pár kapek na sklo. Jak kdybych je svojí bezchybnou jízdou vzrušil a protože jsou ještě mladý, tak se tak nějak udělají, že jo... :oops:
Napadá mě, že by to mohlo bý vysokými teplotami. V hadici asi zůstane nějaká kapalina, a při roztažení objemu v teple se to dostane ven. Ani není slyšet čerpadlo.
Stalo se to někomu (myslím to s těma ostřikovačema, vy prasáci... :mrgreen: )
Hyundai Getz MAX 1.3 12V od 29.12.2004 do 6.3.2010
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010
http://moje.auto.cz/nextright/hyundai-i30.html
Reklama
 

chalupar
Příspěvky: 7
Registrován: 04 dub 2011, 19:03

Re: Ejakulace ostřikovačů

Příspěvek od chalupar »

Ahoj, mam I30 rok a ze začátku se mi to samé taky asi 3x stalo. Nyní se problémek již neobjevil. Jen při ,,ejakulaci" jsem měl pocit, že jsem zaslech čerpadlo od odstřikovačů. Rovněž, jsem měl problém, při vytažení klíče ze zapalování se mi auto neodemklo, zámek se ochodil a potíže ustaly, možná to spolu souviselo???
Uživatelský avatar
Zbyněk Hanáček
**
Příspěvky: 283
Registrován: 11 úno 2011, 17:41
Bydliště: Džungľa

Re: Ejakulace ostřikovačů

Příspěvek od Zbyněk Hanáček »

:lol: :lol: Já před stříkáním musím intenzívně dráždit páčku a někdy to stejně nevyjde i když páčku dráždím co mě síly a ruka stačí.Poněvadž už jsme já a moje Lantra staří. :D/ :D/
三菱・コルト 1.3 Po čertech povedený ďáblík pro moji Micku
현대 라비타 čadikolo s 1.6 a LPG od BRC ( teď )
Ibiza 1.4. Motor BXW. Nejhorší auto
Lantra Kombi 1.6 84kW (2005-2015)
Opel kadet Kombi 1.6 (1999-2009)
Škoda 100 (1994-1999)
mick
Příspěvky: 9
Registrován: 14 bře 2010, 00:12

Re: Ejakulace ostřikovačů

Příspěvek od mick »

Buď v klidu, s tvým věkem to nesouvisí.
Mě se to stalo taky, a myslím, že už patřím do té kategorie, jak ji kdysi definoval Ian Anderson z Jethro Tull - příliš statý na rockenroll, příliš mladý na smrt :-)
Ale vážně - stalo se mi to asi tři dny zpátky, někde jsem na někoho čekal, sedím v autíčku, rádiu na plný pecky, motor tipnutej, jen klíčky v zapalování qůli rádiu, a najednou prsk, přední okno mokrý.
Autíčko mám rok a čtvrt, a zaznamenal jsem to poprvé, tak nevím.
MICK
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“