Baterka

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Baterka

Příspěvek od Slavek8 »

Ahoj, chci se zeptat jak dlouho vam drzej origo baterky?? moje je uz kaput i kdyz jeste neni tak uplne stara, auto stalo v nemecku buhvi jak dlouho, pak jeste 3 mesice v garazi, baterka byla vyplacana, po dobyti prez leto drzela v poho jak prisli tuha rana tak jsem uz 3 musel prez kabely, vcera sem dal auto do garaze a zkusim ji jeste dobyt. Ale moc tomu neverim, tak budu asi muset vysolit par stovek za 95Ah.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Baterka

Příspěvek od zdenek76 »

mám v Santíkovi baterku 4 roky a zatím bez problémů, kdybys byl někde poblíž Šumperka, mám teď 14 dní baterky Varta a Banner za velkoobchodní cenu
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterka

Příspěvek od Rexcor »

My jsme baterku měnili asi před měsícem.
Protože ji jednou taťka nechal vybít svícením tak, že jsme nenastartovali asi to ovlivnilo její životnost.
Za předpokladu, že to byla původní baterka, a auto je z roku 2004 (nebo mám ten dojem) vydržela skoro 5 let.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
HGeza
*
Příspěvky: 54
Registrován: 07 srp 2007, 06:55
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterka

Příspěvek od HGeza »

Auto už má viac ako 5 rokov a mám stále pôvodnú baterku z fabriky, zatiaľ bez známok únavy...
Vlastním Santa Fe 2.0 CRD 4x4 rv. 2004, dovezené z Francúzska.
Uživatelský avatar
Charlie
*
Příspěvky: 66
Registrován: 06 úno 2009, 21:09
Bydliště: Mělník

Re: Baterka

Příspěvek od Charlie »

Ahoj kolegové Saníci koukám a čtu téma baterka no už mne na dotaz předbhli jiní. Mně baterka sloužila celé léto a jak začaly první mrazy mám problém :cry: :cry: baterka kapůto.To auto jsem koupil před rokem dovoz Belgie je čtyřleté tak myslím že po pěti letch má nárok na novou na netu jsem našel jedu takovou a nevím jesli se tam vejde :-k :-k dám odkaz http://www.perfektshop.cz/product/autob ... typ-18327/ a prosím o radu jestli tento rozměr se tam vejde nebo musím koupit zase originál.Předem díky za radu.
Naposledy upravil(a) Charlie dne 09 lis 2009, 13:56, celkem upraveno 1 x.
Hyundai santa fe 2,0 CRDI 4WD Automat
marianmKE789
*
Příspěvky: 23
Registrován: 29 zář 2008, 11:42
Bydliště: Kosice

Re: Baterka

Příspěvek od marianmKE789 »

Caute tak ja mam Santu 2003 a baterku este povodnu. Ale kazdu chvilu ma tiez vymena určite neminie...
Uživatelský avatar
TURY
*
Příspěvky: 13
Registrován: 03 led 2009, 14:06

Re: Baterka

Příspěvek od TURY »

Charlie píše:Ahoj kolegové Saníci koukám a čtu téma baterka no už mne na dotaz předbhli jiní. Mně baterka sloužila celé léto a jak začaly první mrazy mám problém :cry: :cry: baterka kapůto.To auto jsem koupil před rokem dovoz Belgie je čtyřleté tak myslím že po pěti letch má nárok na novou na netu jsem našel jedu takovou a nevím jesli se tam vejde :-k :-k dám odkaz http://www.perfektshop.cz/product/autob ... typ-18327/ a prosím o radu jestli tento rozměr se tam vejde nebo musím koupit zase originál.Předem díky za radu.

Zdravím chlapy..

Tak sem byl nucenej taky koupit baterku,protože původní klekla :(

Před nákupem sem pečlivě pročítal,abych vlastně věděl co mi do mého Santy bude pasovat atd.

Po všemožném přeměřevání a hledání na netu sem zajel do servisu,který poukazuje odkaz od Charlie a tam sem nechal baterku vyměnit.. Koukám a koukám a stále je to pro mě trochu záhada,protože mi daly baterku zn. Varta Blue dynamic style 95Ah 830A G7 o rozměrech 306x175x190

Bohužel ať koukám všude a to i na stránky Varty,tak tuto baterku nikde nevidím :-k

Všechny sou s výškou 225mm a ta by se mi tam nevešla [-X , proto těch 190mm

Takže vlastně netuším ,kde to vzaly,ale to je vcelku jedno,protože sem max. spokojenej

Mimochodem cena za baterku byla 2798,- Kč a cena za montáž 160,- Kč

P.S. na faktuře mám uvedenou jinou a to 95Ah 800A o rozměrech 353x175x190 a ta by se mi tam určitě nevlezla [-X

Takže asi tak...

Doufám,že můj popis někomu pomůže při nákupu a bude mít snažší rozhodování..
Santa Fe 2.0 crdi r.v. 2004 83Kw
Uživatelský avatar
cviro88
*
Příspěvky: 30
Registrován: 06 úno 2010, 23:09

Re: Baterka

Příspěvek od cviro88 »

No neviem ja som kupil ojazdeneho santíka a bola tam 60-ka. Pochybujem ze majitel ju tam mal, isto ju vymenili pred predajom, lebo po pár startoch klakla.
Tak som blbec siel do origos predajne bez toho aby som sa informoval na nete. Tam mi povedali ze tam patri 75, tak mi ju hned predali a prisla zima a s nou problemi.....
No nejak som to vydrzal, lebo som parkoval zväcsa v garazi. No vcera som aj tak kupil 95. Istota je gulomet....
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Baterka

Příspěvek od Richard555 »

No my tam máme ještě origo rv 2005 tedy 6 let a v pohodě, tuším je tam 90 Ah ale krk na to nedám......

to: cviro88 nemáš benzína? tam by možná 75Ah baterka stačila, ale na naftu je to málo.......
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Motory“