nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
nwagner
*
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2010, 20:15

nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od nwagner »

Zdravim,
marne hladam nosic na 2 bicykle na i30cw , ale nie na strechu ale "za kufor". Nasiel som nieco taketo :

http://www.12volt.sk/10739.html?SID=c3b ... ad22fdf719

mate niekto s nim skusenosti ? Alebo mate tip na nejaky lepsi model ?
Vopred
DAKUJEM
hyundai i30cw 1.6 benzin 125 koni
som pocitacovy doktor na www.pcklinika.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od Mexican »

ak mas tazne zariadenie, skor by som doporucil to. Da sa bezproblemov vliezt do kufru, podmienkou je ale to tazne. Cena je cca 3000-7000 - napr tu -> http://www.nosic-kol.cz/cz/zadni-nosice-kol/, pripadne http://www.nosic-kol.com/?nosice-pro-3-jizdni-kola,9

ten co uvazdzas (myslim system, nie vyrobcu) ty mal kolega z univerzity na Focuse kombi. Nebol moc stabilny pri vyssej rychlosti (cca 120) a najma upevnovanie bolo dost narocne. Fakt ze nosniky very nesu cca 40kg (nosic + 2 bicykle) navyse sa mi tiez zda trochu neprijemny
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
zaja.p
*
Příspěvky: 13
Registrován: 22 dub 2011, 20:04
Bydliště: Pardubice

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od zaja.p »

Rozhodně ti tohle nedoporučuju. Za prvý není vidět registrační značka, nemá to homologaci, kola si odřeš na sto procent, velikej tlak na zadní sklo. Fakt vyhozený prachy. Jedině THULE na kouli! Ale taky jsem se spálil ](*,)
Hyundai Getz 1.3i, rv 2005, modrá metla
Renault Clio 1.2i, rv 2008, modrá
Škoda Favorit 1.3i, rv 1989, bílá
Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Na zadní dveře nedávat nosič, měl jsem půjčený na kouli, když chceš do kufru pro něco, musíš to nahoře odpojit, vyklonit kola od auta a otevřít kufr. Bylo to na chlup, nosič stál přes 8 tis. na 2 kola a stejně nic moc.
Levnější je koupit příčníky (ted budou zase v Makru v akci za cca 1 100,- je to i na zámek, mám koupený dva a ještě ušetřím ticku proti origo, které nelze ani zamknout). Jedny trvale s nosičem na kolo (4 ks kol) a druhé na rakev atd. Je to na i 30cw, na krátkou i30 netuším.
Mínusem je jen výška zvedání kola.
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od Mexican »

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... 9&start=45

vcera som to prave riesil - planujem sa zbavit nosicov od HUKR, dost ma vystrasili naposledy na ceste z Palavy do Brna
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
M.arty
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 kvě 2010, 15:43

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od M.arty »

Co tě vystrašilo na nosičích HUKR? Správně to má být asi HAKR. Já mám uzamykací nosiče kol hakr a jsem spokojen, žádný problem s nima nemám. Jen se nespoléhám na dodané řemínky a kola jistím, přivazuji, gumycuky. Jinak ti co jezdí s kolama na střeše nebo na kouli 130km/h jsou dle mého soudu hovada a totální debilové.
i30cw Comfort, 1.6 CVVT, Vivid blue, 03/2010, Seoul - South Korea
nwagner
*
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2010, 20:15

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od nwagner »

vdaka chalani za rady - predisiel som pruserom . Zial tazne nemam a ani teraz neplanujem . Takze ostava nosic na strechu. Skoda - myslel som ze to poriesim na ten kufor
hyundai i30cw 1.6 benzin 125 koni
som pocitacovy doktor na www.pcklinika.sk
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od Mexican »

M.arty píše:Co tě vystrašilo na nosičích HUKR? Správně to má být asi HAKR. Já mám uzamykací nosiče kol hakr a jsem spokojen, žádný problem s nima nemám. Jen se nespoléhám na dodané řemínky a kola jistím, přivazuji, gumycuky. Jinak ti co jezdí s kolama na střeše nebo na kouli 130km/h jsou dle mého soudu hovada a totální debilové.
tak dik.. to budem teda z kategorie debilov ;-) tych 130 by som nepotreboval, ale 120km/h proste potrebujem. Jazddim s bicyklom dost daleko a jazdit max 100 (a to je pri predbiehani kamionu skutocne nadlho + vietor z neho tymi bicyklami fakt hadze) je o nervy. Montaz je u HAKR (sry za chybu ) uplne na hlavu, sroby su hrozne nekvalitne (u oboch boli asi zle narezane zavity), treba nosit kluc. Kazdu jazdu treba vsetko dotahovat (najma tyce), upevnenie ramu je zle (bicykel v tom proste putuje zo strany na stranu - mam trekingove bicykle s uzsimi plasmi). Je pekne ze to je uzamykatelne, ale ak ma zlodej akusrobovak s nastrckovou hlavo, tak ma cely nosic aj bicyklom (6 srobov) dole za 30 sekund. A tam mi je prd platne ze je nosic zamknuty k bicyklu. Nejazdim nicim extra co sa tyka bicykla(Schwinn Searcher Sport-GSD) ale aj tak by mi bolo luto penazi za pripadnu kradez
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ceslav
Příspěvky: 7
Registrován: 24 led 2011, 19:58

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od ceslav »

Caute.Mam uz asi rok nosic na tazne(3kola) mame s nim dost projeto a jsem maximalne spokojeny.Za autem ho necitim,kola jsou pevne,vidim na ne,do kufru vlezu.... Pokud chces,poslu fotky.M.
F269
*
Příspěvky: 62
Registrován: 04 úno 2009, 22:18

Re: nosic na bicykel "za kufor" na i30 cw

Příspěvek od F269 »

Mám již několik let nosič na tři bicykle od fa. Thule, před cca 5 lety stál cca 12tis. Párkrát jsem s ním byl po okolí a vše ok, až do chvíle než jsem vyrazil na vzdálenější dovču. Při zpáteční cestě, jak jinak než ve 3 ráno na D1 na mě troubí a blikají kamiony, podívám se do zpětného zrcátka a tam vidím létající svatou trojici jak s sebou mrská o asfalt až létají jiskry. Jednoduše ulítnul jeden ze dvou šroubů, kolem něhož se tento nosič ohýbá, aby bylo možné otevřít páté dveře. Spodní trubka nosiče se ohoblovala o silnici na poloviční průměr. Přestože v servisu nosič opravili, už mi 4 roky rezne ve sklepě aniž bych jej použil.
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“