Mřížka reproduktoru

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Lukas Zapletal
*
Příspěvky: 46
Registrován: 15 kvě 2011, 11:26

Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Lukas Zapletal »

Ahoj všem pořídíl jsem si terracana má malé chybíčky jako je třeba prasklá mřížka na reproduktoru na zadních dveřích, neví někdo kde jí sehnat. :hyu:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Drahos
*
Příspěvky: 77
Registrován: 13 kvě 2011, 19:36

Re: Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Drahos »

Preluskaj net, najdeš tam adresu vrakoviska u Vás v čechách, čo je zamerané na tieto autá. Viem, že tam chodia nakupovať aj slováci.
Lukas Zapletal
*
Příspěvky: 46
Registrován: 15 kvě 2011, 11:26

Re: Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Lukas Zapletal »

Drahos píše:Preluskaj net, najdeš tam adresu vrakoviska u Vás v čechách, čo je zamerané na tieto autá. Viem, že tam chodia nakupovať aj slováci.
Ahoj.Dík já myslel že máte někdo skušenosti přímo s nějakým obchodem kde to je a kde nakupujete. :D
Uživatelský avatar
Drahos
*
Příspěvky: 77
Registrován: 13 kvě 2011, 19:36

Re: Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Drahos »

Možeš si to samozrejme objednat v :hyu: , ale je možné, že si na to počkáš 5 týždnov akoja na otváranie okna. Tolko trvalo, kým prišlo z korey.
Lukas Zapletal
*
Příspěvky: 46
Registrován: 15 kvě 2011, 11:26

Re: Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Lukas Zapletal »

Drahos píše:Možeš si to samozrejme objednat v :hyu: , ale je možné, že si na to počkáš 5 týždnov akoja na otváranie okna. Tolko trvalo, kým prišlo z korey.
ok.za kolik se dá sehnat rám na auto co nejlevnějí
Uživatelský avatar
Drahos
*
Příspěvky: 77
Registrován: 13 kvě 2011, 19:36

Re: Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Drahos »

U nás na SK sú ceny predných rámov od 300 eur. Bočné okolo 700 eur. Ja mám aj zadné, ale tie som nikde v ponuke nevidel. Mne prišlo auto z nemecka so všetkými.
Lukas Zapletal
*
Příspěvky: 46
Registrován: 15 kvě 2011, 11:26

Re: Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Lukas Zapletal »

Drahos píše:U nás na SK sú ceny predných rámov od 300 eur. Bočné okolo 700 eur. Ja mám aj zadné, ale tie som nikde v ponuke nevidel. Mne prišlo auto z nemecka so všetkými.
já hov pátek přivezl z rakouska tak se seznamujem.pěkná barva
Uživatelský avatar
Drahos
*
Příspěvky: 77
Registrován: 13 kvě 2011, 19:36

Re: Mřížka reproduktoru

Příspěvek od Drahos »

Ano super farba, zaujalo ma hned na prvy pohlad. Našťastie ako vyzeralo z vonku, také bolo aj z vnútra. Nebanujem, aj ked svoje chyby má.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“