Dotaz na výměnu spojky

Moderátoři: miooo, Moderátoři

claastor
*
Příspěvky: 15
Registrován: 21 led 2011, 22:32
Bydliště: Lanškroun

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od claastor »

zdravím všechny santáky ptal jsem se v HYUND.Česká Třebová na 2001 jsou slaby spojky a ty už tam nedávaj předelávaj to na silnejši a cela komplet spojka bez práce 20.000 +400kč si učtujou na hodinu. :-k
Reklama
 

sery
*
Příspěvky: 46
Registrován: 29 kvě 2008, 13:33

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od sery »

Asi si z tebe dělaj legraci spojková sada maximálně 6 t,pak je možný ještě setrvák ,ale každopádně ani dohromady to není 20000. Ale ničemu se nedivím,mi řekli za 4 matky na stabilizační tyčky 550 kč!! Koupil jsem je ve spojovacím materiálu za 40 kč. Za přesuvník a synchron na 2. st 14 000,z Koree včetně poštovného a cla 5000 a měl jsem to za týden doma.V hyundai servisu mě už nikdo neuvidí:-))). Najdi si dobrý servis ,kup si spojkovou sadu Valeo a si tam včetně práce za 10 000.
Uživatelský avatar
Picaso
**
Příspěvky: 304
Registrován: 16 úno 2010, 11:47
Bydliště: Zábřeh

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od Picaso »

Tak jak píše "sery" tak ta výměna by měla určitě vyjít do 10000,-Kč.Koukám,že jsi z Lanškrouna,mohl bych ti doporučit perfektní servis v Šumperku,jestli to pro tebe není daleko,Jedná se o Auto-moto centrum Urbánek Šumperk.Dělají perfektní práci,je s nima vynikající domluva a i rychle mají práci hotovou.A cenově jsou taky výhodní.Jestli nemáš nic poblíž,tak je můžu z vlastní zkušenosti 100% doporučit.Tady máš na ně odkaz:http://www.auto-urbanek.cz/
Škoda 110
Škoda 120L,
Nissan Sunny 1.6 combi
Daewoo Nubira II 1.6 combi
Babeta 228 - žlutý drak
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi,4WD,83kW,r.v.03/2001
Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi,4WD,110kW,r.v.06/2008
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od Andy4 »

Predvčerom mi menili spojku:

Originála Hyundai (Valeo) 255€
Práca 200€
mx5/swiftsport/santafe/accent
claastor
*
Příspěvky: 15
Registrován: 21 led 2011, 22:32
Bydliště: Lanškroun

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od claastor »

Děkuju picaso určite se tam zastavím až budu mít nejaky problem :D Zatim na bežne výměny jezdim do Rudoltic a taky jsem spokojen vždy do druhýho dne hotovo a za dobre ceny.V českej Třebovej jsem byl jednou a to na zimni prohlidku zdarma jak meli loni akci a jediny co udělali zmeřili chladici kap.a vnitřek utřeli nejakým sráčem co strasně smrdel.Taky tam asi nepojedu na opravu [-X
Péta
*
Příspěvky: 16
Registrován: 04 říj 2009, 13:26

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od Péta »

claastor:Na Třebovou se vyprdni,taky jsem tam byl.V Ustí nad orlicí mě to udělali i s rozvody za 19000kč
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od Slavek8 »

Taky budu menit spojku. Uz to nechce tahat platak ](*,)
Jenom co sem byl po servisech tak nikdo to nechce delat :mrgreen: tam jak sem se ptal na rozvody jak me videli tak uz kriceli NE :mrgreen: takze asi si to zase budu delat sam jako vzdy :lol: no doufam ze letos jeste vyjedu
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Slavek8
**
Příspěvky: 121
Registrován: 28 kvě 2009, 19:28
Bydliště: Krupka

Re: Dotaz na výměnu spojky

Příspěvek od Slavek8 »

Tak spojka hotova, zabira krasne, trochu meksi nez puvodni ale zvyknu si. Prace celkem sla dobre az na jeden sroub kvuli kterymu se musi sundat cela rozvodovka. Pritlacak byl v poho, lamela polovicni, lozisko uz taky melo dost. Chtel bych jen upozornit na jednu vec, vsecky srouby jsou v hliniku, takze kdyz jsem sundaval srouby ze starteru tak jeden sel i se zavitem, nastesti je pruchozi tak sem tam dal matku, jinak predni silenblok sem chtel sundat i s derzakem ale pri druhym otoceni sem citil jak to zase jde se zavitem, tak sem se na to vykaslal, tam uz pruchozi sroub neni :mrgreen: Dalsi rada lozisko nezacvaknite do pritlacaku, pak nejde ven, dejteho na hridel, protoze trefovat se tema pakama za lozisko je porod.
SantaFe 2003 2.0 CRDi 4WD
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Podvozek a řízení“