spolehlivost

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
teréňák
*
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2009, 11:13

spolehlivost

Příspěvek od teréňák »

:tus: spolehlivost galla,mám ho dva a půl roku,kromě výfuku,repase turba,repase vstřik čerpadla,repase alternátoru,(oleje,destičky,pakny,to je normalka,to nepočítám)výměny pal.nádrže úplná pohoda jenom jezdím,takže dobrý. =D>
Reklama
 

gulo
*
Příspěvky: 56
Registrován: 25 čer 2010, 09:43

Re: spolehlivost

Příspěvek od gulo »

Zdar ja ho mam asi 5 rokov a jedine čo som dal do neho gum.puzdra na zadne ramena a predny stabilizator a ešte plavak to je všetko.zatial si musim zaklopať ide ako hodinky.
Uživatelský avatar
teréňák
*
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2009, 11:13

Re: spolehlivost

Příspěvek od teréňák »

:tus: tak to jsi na tom trochu lépe,ale já jsem taky spokojený
galik
Příspěvky: 5
Registrován: 22 zář 2010, 20:45

Re: spolehlivost

Příspěvek od galik »

teréňák píše::tus: spolehlivost galla,mám ho dva a půl roku,kromě výfuku,repase turba,repase vstřik čerpadla,repase alternátoru,(oleje,destičky,pakny,to je normalka,to nepočítám)výměny pal.nádrže úplná pohoda jenom jezdím,takže dobrý. =D>
ahoj,menil si nadrz,zohnal si novu?kolko vysla?co turbo kolko vysiel repas?
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: spolehlivost

Příspěvek od black_sheep »

kde je pepan? ten by vám to vysvětlil :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
teréňák
*
Příspěvky: 33
Registrován: 01 úno 2009, 11:13

Re: spolehlivost

Příspěvek od teréňák »

:tus: čau,tak nádrž nakonec mám vyrobenou podle staré,protože nová mi nešla sehnat a přímo z koreje 30 000 kč,turbo repas ll stupeň 7400 kč
Uživatelský avatar
pepíno
*
Příspěvky: 34
Registrován: 15 lis 2009, 11:55

Re: spolehlivost

Příspěvek od pepíno »

Nedá mi to a musím reagovat.Mám Galoša dva roky a (pouze) repas turba,jiné vstřik.čerpadlo a momentálně prasklá hlava.Samozdřejmě běžné opravy jako compl.přední drzdy nebo stabil.řízení.Nudou rozhodně netrpím,ale potřebuju ho v sadě tak opravuju a opravuju a doufám,že to jednou skončí(možná až ho prodám).Naděje umírá poslední. PEPÍNO :oops:
Uživatelský avatar
scrofasus
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2011, 06:43
Bydliště: Plzeň north

Re: spolehlivost

Příspěvek od scrofasus »

Mám ho cca 4 měsíce.Volnoběžky v pr....,startér v pr....,žhavení v pr...,teď prasklá hlava.Auto se mi jinak líbí,dal jsem na něj Vraníky T3,ale spotřeba vyletěla na 17 litrů na silnici.Už bych ho znovu nekoupil....
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: spolehlivost

Příspěvek od Spajky007 »

Máme ho cca 7měsíců a pohoda jen počáteční opravy po majitely běžná údržba kuláky,tlumiče a zatim pohoda jezdí a tahá jak drak takže spokojenost - jo teď odešla viskozní spojka na vrtuly chlazení výměna a pohoda zase pěkný zvuk a chladí jak má :hyu:
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: spolehlivost

Příspěvek od pepan »

mám ho dlouho.vjekyvjeků..kdyŠ eště magická síla utvářela tvář.. :-k :shock: ..země.
a je to dlůho co staf galoprcka neřeším..korč na 33tkách..zatím jezdí,ale je na sklonku..svahu skály..aš to přínde tak to bude.-.jezdí,dostává námrt,lupe,tluče,rány..takže kuva možná je to furt stejný a spolehlivě se to opaKUJE.
ŠEST
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „GALLOPER“