Nový člen fora - práce pkračují :-)

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Jsem na techničáku třetí majitel, koupeno v čechách, druhý majitel byl študák z Ruska a měl ho tři a půl měsíce, koupil ho za pětašedesát a potom ho vylili ze školy a musel domů, proto to prodal za dobrý koruny. Že by jezdilo na jihu to nevím, to bude spíš mýlka a nebo něco o čem nevím. Je v celkově dobrým stavu, i když bylo za drobný tak jsem ho nechal poměrně důkladně prohlídnout v servisu u kámoše než jsem ho koupil. Podvozek je sportovní zánovní, HR značka nebo tak něco,, celkově bez koroze, lemy atd. motor se zdá taky v pohodě, neteče, tlaky atd. v pohodě. Jediný vzhedový problém je to, že pravý bok má trochu matovější odstín barvy a je to lehce po kroupách. Ale mezi náma, na vyblbnutí jako auto pro mladýho kluka do školy a pro mě na poježdění pro zábavu to je dostačující. Snad to chvilku vydrží a když se to podělá tak to rozprodám na díly, jen kola, dvě sady pryží, sedačky a rádio mají tu cenu co jsem zaplatil a ostatní je bonus navíc :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
SACIK
*
Příspěvky: 22
Registrován: 05 zář 2009, 00:26
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový člen fora

Příspěvek od SACIK »

Spicha bych určitě někdy někde dal, zkušenosti rád vyměním a rozhodně si chci prohlídnout i auto, zaujalo mě na kruháku a z fotek se mi taky moc líbí :) Myslím, že to čtyřoko často vídám stát u sokolovny. Tipnul bych si, že tam majitel pracuje. A ještě před rokem stávalo jedno právě u tebe na sídlišti, ale první gen. v tmavě zelený :) No hele mám zkušenost s jedním elektrikářem z Nováče... Jako opraví úplně všechno, dokonce mi zprovoznil dálkový ovládání, do kterýho se jim nechtělo ani v Hyundai, ale není nejlacinější. Ale jinak jsem s ním byl zatím vždycky 100% spokojenej. Jestli chceš, napíšu ti na něj číslo do zprávy :)
Hyundai Coupé GK 2002, 2.0 DOHC, 102 Kw
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Ahoj Saciku, dlouho jsem sem nezavítal, měl jsem dost kalup. Teď furt řeším ty sedačky, to je nekonečný příběh, dal jsem je čalouníkovi do Náchoda na Plhov a není schopen je udělat, opřestal mi brát telefony a snad dneska si je naložím a odvezu, bohužel v tom stavu v jakým jsem je tam dal. Takže bacha na čalounictví Doležal v Náchodě na Plhově. Jestli mi dáš to číslo na toho elektrikáře tak budu jen rád, v Nováči dělám a tak nebude problém se tam zastavit. To zelený na sídlišti jsem vždycky okukoval, tam asi uzrálo rozhodnutí jít do Hyundaje :-)
Tak zatím čau.
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Tak sedačky už jsou konečně hotový, foto mám zatím jen mimo auto, ale po namontování to vypadá opravdu super. A teď jen pokračovat dál a dál v detailech :-)
Přílohy
22042011498.jpg
22042011498.jpg (39.44 KiB) Zobrazeno 1881 x
22042011497.jpg
22042011497.jpg (44.45 KiB) Zobrazeno 1881 x
Greywolf
*
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2011, 20:58

Re: Nový člen fora

Příspěvek od Greywolf »

Tak práce trochu poskočili dál, sedáky jsou namontovaný, lakový a karosářský práce taky a teď se dělá elektrika, nové rozvody k zesilovači, učesat kabeláž v motorovém prostoru po zásahu domamonta, dát do pořádku podsvětlení a elektronická anténa plus pár drobností. Jde to pomalu, není moc času, ale už to začíná mít vzhled podle představy :D
Přílohy
trocha leštění.jpg
trocha leštění.jpg (190.09 KiB) Zobrazeno 1855 x
nové sedáky.jpg
nové sedáky.jpg (81.95 KiB) Zobrazeno 1855 x
Odpovědět

Zpět na „COUPE“