Santa -Fe 2,2 crdi automatic -problem!!!

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Giovany1971
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2011, 06:23
Bydliště: Vsetín

Santa -Fe 2,2 crdi automatic -problem!!!

Příspěvek od Giovany1971 »

Ahojte všichni, tak jsem se stal novým majitelem santy... po 14 dnech provozu mi manželka volá že má problém??? Říkám kuwa jaký problém u noveho téměř auta??? při jízde do kopce se ji zdálo že auto netáhne... přidala plyn pak ji otáčky vyskočily do 5 tisíc a a padlo to do nouze/ svítí kontrolka motoru/.. já jsem to druhy den resetoval odpojením baterie-... při jízdě zařadil pak dvojku a při řazení trojky vyletěly otáčky zase do tis a padlo to do nouze? Ptám se proto , jestli se to někomu nestalo?? nevím co mám čekat? V pondělí du na diagnost..tak uvidíme... ale přesto mě zajmá váš názor či zkušenosti.:? JINAK ZDRAVÍM VŠECHNY PŘÍZNIVCE TÉHLE ZNAČKY...
Sono sempre moderato critico!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Giovany1971
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2011, 06:23
Bydliště: Vsetín

Re: Santa -Fe 2,2 crdi automatic -problem!!!

Příspěvek od Giovany1971 »

Podle reakcí se zdá že toto auto se naprosto nekazí??
Sono sempre moderato critico!!
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Re: Santa -Fe 2,2 crdi automatic -problem!!!

Příspěvek od Zdeněk ČB »

Giovany1971 píše:Podle reakcí se zdá že toto auto se naprosto nekazí??
Proč hned tak zhurta? Věřím tomu, že pokud by měl někdo stejné příznaky jako popisované, určitě by se podělil o zkušenost ....
Mimochodem, co odhalila diagnostika?
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Uživatelský avatar
Giovany1971
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2011, 06:23
Bydliště: Vsetín

Re: Santa -Fe 2,2 crdi automatic -problem!!!

Příspěvek od Giovany1971 »

Zdeněk ČB píše:
Giovany1971 píše:Podle reakcí se zdá že toto auto se naprosto nekazí??
Proč hned tak zhurta? Věřím tomu, že pokud by měl někdo stejné příznaky jako popisované, určitě by se podělil o zkušenost ....
Mimochodem, co odhalila diagnostika?
Já to nemyslel zle [-X ... P0700, P0733... Dnes jsem byl u dealera Hyu.. a diagnosa zavadu v el neprokázala... je mi jasné že se bude jednat o závadu mechanickou//rupla určitě hřídel jako už jednomu členovi zde na klubu.

Mám dotaz dá se v rámci EU stěžovat na ofic dealera v Itálii kde mi auto prodal?? On ten špinavec to auto prodával jako nové,pak jej bral do protiúčtu a mě jej prodal...akorát mi sfalšoval servisku a stočil tacho o 70 tisíc km. :evil: Mám důkaž že inzeroval auto s 89 tisíci km...Přitom dnes jsme u dealera v ČR zjistili že poslední servis u konce zaruky byl v roce 2009 116560km já mám v roce 2011- 90545km!!! V Itálii i jako v celém civilizovaném světě je to trestné!! Už jsem volal známému do Ital/ bývalý carabinier řeší co se dá dělat. Myslím že by se to mateřské firmě nelíbilo co dělá jeden z jejich dealerů?? Nebo se mýlím... nezáleží jim na image firmy?? Přemýšlím kde si postěžovat na toho prodejce v Itálii?
Sono sempre moderato critico!!
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“