schanim santu

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
STR88
*
Příspěvky: 67
Registrován: 19 dub 2010, 14:11
Bydliště: Praha

schanim santu

Příspěvek od STR88 »

zdravim vsechny, ohlizim se po santovi a zajima mne vas nazor co o tehle autech myslite http://autosoft.cz/soubory_autosoft/det ... aru=citydc http://www.elacar.cz/detail_1.php?id=77&foto=1 zbiram info. a za kazdy nazor budu vdecny u tohodle auta nic nechci uspechat. :-k
Reklama
 

Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: schanim santu

Příspěvek od Spajky007 »

podle mě zaleží na stěstí při koupi auto může vipadat sebe líp a může schovávát zradu
mě osobně se líbí ten černej Santa taky mam černáho v automatu ale benzína a zatím velká spokojenost . :hyu:

a že je to korejský to nevadí hlavně že se stim pěkně jezdí ne ?
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Uživatelský avatar
DusanCZ
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 zář 2009, 08:31
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele:

Re: schanim santu

Příspěvek od DusanCZ »

STR88 píše:zdravim vsechny, ohlizim se po santovi a zajima mne vas nazor co o tehle autech myslite http://autosoft.cz/soubory_autosoft/det ... aru=citydc http://www.elacar.cz/detail_1.php?id=77&foto=1 zbiram info. a za kazdy nazor budu vdecny u tohodle auta nic nechci uspechat. :-k
no precti si poslednich par temat, tri z toho jsou z oblasti nejake poruchy ci schaneni automatu. Takze za me jedine manual.
Santa Fe 2,2 CRDI 114KW 4X4 MR 2009 EXECUTIVE
Sleek Silver/černá kůže
Uživatelský avatar
Bed@
**
Příspěvky: 241
Registrován: 03 dub 2011, 21:49
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: schanim santu

Příspěvek od Bed@ »

V Cechach bych nic nekoupil, hlavne ty dovezeny [-X Celkem jsem si proveroval asi 9 aut (Sorenta a Santa Fe) a nakonec jsem si ho dovezl sam z Nemecka, protoze na vsech v Cechach prodavanych jsem nasel nejaky problem, ci se mi nelibilo jednani prodejce (bazarnika). Nerikam, ze to z nemec bylo bezvadne, menil jsem hned silentbloky a musel nechat opravit klimu, ale slevu, kterou jsem v Nemecku uhadal, tak ta mi to zaplatila 8)

Kdyz uz chces nakupovat v Cechach, tak hledej auta ceskyho puvodu a nebo se dohodni v autorizovanem servisu, aby ti dali vedet, az tam nekdo prijde dat starsi leasingovy vuz na protiucet, ze bude chtit do firmy novy (treba iX55). Firemni auta jsou vetsinou servisovany v orig. servisu a pokavad to bude auto nejakyho sefa, tak by snad mohlo byt i v pohode, kdyz bude mit jen jednoho ridice.

K jednomu z tech prodejcu jsem ti poslal neco do SZ :-$

Sorento 2.2CRDi TOP 4x4 (2021)
Sportage 1.6T-GDi GT line 4x4 (2017)

Stinger 3.3 V6 T-GDi (2017)


Prodáno:
Santa Fe 2.2CRDi GLS 4x4 (2008)
Sorento 2.2CRDi Premium 4x4 (2013)
Sorento 2.2CRDi (2010)
Santa Fe 2.2CRDi (2007)
cee'd 1.6CRDi (2007)
Uživatelský avatar
Giovany1971
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2011, 06:23
Bydliště: Vsetín

Re: schanim santu

Příspěvek od Giovany1971 »

Bed@ píše:V Cechach bych nic nekoupil, hlavne ty dovezeny [-X Celkem jsem si proveroval asi 9 aut (Sorenta a Santa Fe) a nakonec jsem si ho dovezl sam z Nemecka, protoze na vsech v Cechach prodavanych jsem nasel nejaky problem, ci se mi nelibilo jednani prodejce (bazarnika). Nerikam, ze to z nemec bylo bezvadne, menil jsem hned silentbloky a musel nechat opravit klimu, ale slevu, kterou jsem v Nemecku uhadal, tak ta mi to zaplatila 8)

Kdyz uz chces nakupovat v Cechach, tak hledej auta ceskyho puvodu a nebo se dohodni v autorizovanem servisu, aby ti dali vedet, az tam nekdo prijde dat starsi leasingovy vuz na protiucet, ze bude chtit do firmy novy (treba iX55). Firemni auta jsou vetsinou servisovany v orig. servisu a pokavad to bude auto nejakyho sefa, tak by snad mohlo byt i v pohode, kdyz bude mit jen jednoho ridice.

K jednomu z tech prodejcu jsem ti poslal neco do SZ :-$
To souhlas bazarnicí zde v ČR jsou vesměs podvodníci, ideální je dovezt auto z venku,ale i mně který jsem koupil protiůčet v autorizáku , serviska naj 89 tis ..se stala tahle přihoda s automatem.. Pro jistototu jsem zjistil podle jměna a adresy tel na majitele našeho santy v Itálii a ptal jsem se ho na auto a km.. On snim za dobu co ho měl neměl žádný problém.Holt já měl smůlu, ale jdu na diagn do autorizáku... poněvač ty různé diagn od servisáku každá píše něco jiného a než platit jednou tam a potom tam tak je lepší zajet zrovna tam.
Sono sempre moderato critico!!
Uživatelský avatar
STR88
*
Příspěvky: 67
Registrován: 19 dub 2010, 14:11
Bydliště: Praha

Re: schanim santu

Příspěvek od STR88 »

Nazdar, vy tady sice pisete, ze je lepsi si dovest auto z ciziny, jenze kdyz sem koukal na mobi.de ajim podobny stranky, tak nic lepsiho jsem nevidel ani cenove ani kvalitou. treba koukam na spatne stranky. ma nekdo stranky ktere by doporucil, rad se kouknu. A jaky mate nazor na AAA,ESA?
Uživatelský avatar
Bed@
**
Příspěvky: 241
Registrován: 03 dub 2011, 21:49
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: schanim santu

Příspěvek od Bed@ »

Ojete auto se mi povedlo vybrat asi az po 4 mesicich hledani a proverovani vsech ruznych nabidek :idea: Jinak i v Nemecku uz si to chce dat pozor na podvodniky, hlavne je-li prodejce jineho puvodu, nez nemec (arab, rusak apod.) Sve auto jsem kupoval u autorizovaneho prodejce jine znacky, ktery mel asi tri showroomy a todle mu tam hadam dal nekdo na protiucet. Uhadal jsem slevu 1000Euro a jeste mi tam udelali zadara praci v hodnote 700Euro (vymena kotoucu, vymena kondenzatoru klimatizace, ...), aby prodali vuz v dobrem stavu 8)

Sorento 2.2CRDi TOP 4x4 (2021)
Sportage 1.6T-GDi GT line 4x4 (2017)

Stinger 3.3 V6 T-GDi (2017)


Prodáno:
Santa Fe 2.2CRDi GLS 4x4 (2008)
Sorento 2.2CRDi Premium 4x4 (2013)
Sorento 2.2CRDi (2010)
Santa Fe 2.2CRDi (2007)
cee'd 1.6CRDi (2007)
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: schanim santu

Příspěvek od Spajky007 »

super káru múžeš koupit v ESA i AAA ale záleží kdo to tam prodá v jekém stavu v AAA jsme už koupil několik aut a zatim v žádnym nebil problém asi štěstí při výběru muj santa je taky z AAA
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Uživatelský avatar
Spajky007
**
Příspěvky: 347
Registrován: 13 úno 2011, 12:36
Bydliště: Praha 9 Vinoř

Re: schanim santu

Příspěvek od Spajky007 »

super káru múžeš koupit v ESA i AAA ale záleží kdo to tam prodá v jekém stavu v AAA jsme už koupil několik aut a zatim v žádnym nebil problém asi štěstí při výběru muj santa je taky z AAA
Hyundai Galloper II 2,5 TDI 4x4 rv.99 186.000 km spotř. 12L/100km prodáno
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 4x4 rv. 06 automat 64.000 km spotř. 9,9-14,5L/100km dle nálady -- a je prodaná
Octavia II Combi 4x4 1,9TDI a další auta
Uživatelský avatar
DusanCZ
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 zář 2009, 08:31
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele:

Re: schanim santu

Příspěvek od DusanCZ »

STR88 píše:zdravim vsechny, ohlizim se po santovi a zajima mne vas nazor co o tehle autech myslite http://autosoft.cz/soubory_autosoft/det ... aru=citydc http://www.elacar.cz/detail_1.php?id=77&foto=1 zbiram info. a za kazdy nazor budu vdecny u tohodle auta nic nechci uspechat. :-k
do kolika penez schanis toho Santu, odkazy na iinzeraty jsou uz out
treba tohle neni k zahozeni
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2
Santa Fe 2,2 CRDI 114KW 4X4 MR 2009 EXECUTIVE
Sleek Silver/černá kůže
potvurka
*
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2009, 21:05

Re: schanim santu

Příspěvek od potvurka »

ahoj nechám ti meho santu je kupovanej v čr ted asi 122tis km černá met max včetně rámu a jinejch alu kol ale možno i s origo kolama ,, černá kuže , automat i tiptronic ,vyhřejvané čelní sklo , autoklima , rám ze předu boku a zadu a černé folie ... prostě krasavec ale bude až tak do měsíce ještě bych s nim rád jel na dovču a foto jsem nějaké ted pořídil tak se kdyžtak mužeš juknout http://www.ulozto.cz/9485981/santa-rar
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“