..-Zrychlení-Akcelerace-..

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: ..-Zrychlení-Akcelerace-..

Příspěvek od Tomson-tr »

Yurii píše:Zkoušel, vyšlo mi u Modráka 9,7 ale myslím si že to půjde i rychleji... mám teď trochu problémy s bohatostí směsi v nízkých otá
čkách :(
No tak mi vysvetli kde mam ja chybu ked ja mam najlepsi time okolo 10,9 :( ale to bude asi tym turbom...
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ..-Zrychlení-Akcelerace-..

Příspěvek od black_sheep »

hosi to bude tim ze scoupata maj pres 15 let a oproti moji obycejny atmosfere to ma preplnovani. to se zakonite musi podelat, kor kdyz to bylo prvni turbo v historii hyundaie :-) prekvapuje me ze ani yurii po GO nedava naky solidni casy.

yurii: moje zadni brzdy co byli toho casu na coupe uz lezej na smetisti kompletne. a ty novy co tam ted jsou jsou sice taky nic moc oproti bubnum ale je to jiny zradlo :mrgreen: tahle etudka jim urcite moc neprospela ale vsecko zapomenuto :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: ..-Zrychlení-Akcelerace-..

Příspěvek od Tomson-tr »

Dnes som v rychlosti lebo som nemal cas skusal zrychlenie a takto to dopadlo....pri 100-ke som uz musel brzdit lebo uz bola zakruta ....

http://www.youtube.com/watch?v=viWYAxnDVg0
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
HagenCZ
*
Příspěvky: 75
Registrován: 09 led 2010, 13:45
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: ..-Zrychlení-Akcelerace-..

Příspěvek od HagenCZ »

black_sheep píše:mám někde starý video LSka - myslím kolem 10,5-11 to bylo.

potom jsem udelal na coupé 8,6 ale na videu to asi nemám - nevím, podívám se jestli chcete!
LSo za 10s ? :D tak v tom pripade se z meho uz par koni rozutikalo, ja nameril 13 s :/
Hyundai S-coupe LS r.v.94, černá - Na prodej

Bude: Tuscani Elisa 2.7 V6
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: ..-Zrychlení-Akcelerace-..

Příspěvek od black_sheep »

kdybys to dočetl tak by ses dozvěděl, že jsem si to popletl :mrgreen: bylo to spíš 11-11,5 :P nebyl to ale záznam rekordního času, ten se nějak ztratil po letech :( možná 10,5 jsem zajel ale ruku do ohně za to nedám a video taky není.

toho času jsem se scoupe jezdil na srazech sprinty s jinejma scoupe a nikdy mi žádné neujelo a dokonce se mě ani nepřiblížilo. moje prostě jelo jak z praku :mrgreen: (na mnoho let starou 1.5 se kterou jsem uměl jezdit i za 5 litrů) recept na to bylo udržovat motor v top kondici, se seriovými prvky vč. sání apod. a používat značkové oleje a paliva.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: ..-Zrychlení-Akcelerace-..

Příspěvek od Tomson-tr »

:shock: :shock: tu udavaju zrychlenie z 0-100 za 7,4 to kde na to prisli?

http://www.carfolio.com/specifications/ ... ?car=34276

A este ja ze to ma turbo T3
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“