GPS Navigace

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
George
*
Příspěvky: 37
Registrován: 24 pro 2008, 22:16

GPS Navigace

Příspěvek od George »

Zdravím přátelé,
možná sem tohle téma moc nepatří, ale přesto bych chtěl poradit ohledně navigace do auta. Rodina mi ji cce koupit jako dárek k vánocům a já je zabrzdil, že napřed
zjistím, alespoň jaký typ nebo jaká značka je dobrá. Pokud máte někdo zkušenosti a můžete se podělit.
Je toho teď před vánocemi všude hodně a nerad bych si nechal koupit "šid".

Díky. Hezké Vánoce všem.
MATRIX 1,6I ACTIVE 2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS Navigace

Příspěvek od Uzi77 »

MŮJ NÁZOR MOJE ZKUSENOST
Mám starsí model TOMTOM one new 3,5 roku
tomtom je jedna z nejlepsích navigací co se týče přehlednosti menu a velikosti tlačítek na dotykovym displeji takze i kdyz se to nema tak jde s navigací docela pohodlne pracovat za jízdy
Tom tom ma velikou podporu na netu /mapy aplikaceatd/ protoze je jeden z prvních kterí zacali vyrábet navigace.
muj bratr po mem doporuceni si koupil toma taky a to 750-ku spokojenost obrovska uz jeden a trictvrte roku
Proto sme se rozhodli ze koupime navigaci i rodicum a to TT Start 2 prakticky to same jak mam ja.
Dalsi vec je ze mas uplne nejnovejsi mapu kterou stahnes gratis do 30 dnu od prvniho zapnuti navi. takze kupuj pouze zabalenou v celofanu kdyby neco :mrgreen:
Jinak ja mam jak uz sem psal navigaci mam 3,5 roku mapu stahuju z netu to same system do navi. takze sem uplne aktualni kazdej 1/4 rok nyni mapa EUROPE CENTRAL 860.3101 takze navadení jizdnima pruhama, iq routers, map share prakticky to nejdulezitejsi na pohodli pri navigovani.
VŠE NAJDES NA NETU JAK TO DOSTAT DO NAVI A TAK. SAMO ZE ZADARA, ALE NELEGALNE :D

Dost reklam!! :lol:

MUSIS VEDET ZE KAZDA NAVIGACE KAZDE ZNACKY TE DOVEDE VZDY DO CÍLE
rozmysli se co jeste cekas od navigace jestli pouze navigovani nebo jeste neco jineho , FM transmiter, hands free, RDS TMC, prehravace videa, fotek hudby, fotak, televizi, atd atd. to vsechno se da koupit v jedne navigaci neni problem je to jen o cene a znacce
to co mam ja v navigaci by podle me mel byt standard + teda jeste RDS TMC kvuli dopravnimu infu.
Nejlepsi je jít do nejakyho obchodu (ELKTROWORLD) kde si navigaci osahas vyzkousis si ovladani zeptas se na aktualizace map to je dulezity.

Hodne stesti pri vyberu a pak napis schvalne pro co si se rozhodl a proc
dik
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
George
*
Příspěvky: 37
Registrován: 24 pro 2008, 22:16

Re: GPS Navigace

Příspěvek od George »

Zdravím,

takže jsem dostal (aniž bych nějak ovlivňoval rodinu) pod stromek GPS navigaci TOMTOM GO 750 IQ Traffic Europe RDS/TMC.
Zatím jsem ji ještě neinstaloval a ani si sní pořádně nepohrál, protože jsem jak napotvoru po svátkách onemocněl (angína. chřipka, kašel ...)
Navigace vypadá velice hezky a snad bude i dobře sloužit.
Zkušenosti popíši někdy později, až budu zdráv.
MATRIX 1,6I ACTIVE 2008
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: GPS Navigace

Příspěvek od kuschall »

Když je tu řeč o navigaci sem si myslel že první byla Garmin kterou používali i vojáci ale to je jedno
Jenom se chci zeptat má někdo skušenosti a to dá se místo displeje GPS přehrávat mapu třeba na malém počítači, nebo dá se současně sGPS aby to šlo na větší obrazovku naž je GPS. Nevím řek sem to srozumitelně chci GPS asi tak třikrát s větší obrazovkou je něco takového, dík za připomínky
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: GPS Navigace

Příspěvek od oltcitak »

Moznosti niekolko,bud ma zariadenie vystup na externy monitor(da sa zratat na jednej ruke mozno)alebo pouzit nejaky emulator a prevadzkovat to na normalnom PC,ovladat mysou,alebo mat dotykovy displej na PC(tabletova verzia) vsetko zalezi,aky program chces pouzivat,u Garmina neviem o nicom,ale na.iGO existuje aj vo verzii pre PC. Na Androide uz bezia skoro vsetky navigacie,ma rozlisenie az 800x480 a displeje az 8",to je dostatocne aj pre nas slepych =D> akuarta ja napriklad pouzivam iGO8 a OziCE a tie nejdu na Androide zatial a tak ani nemam dovod menit masinu,i ked by som uz potreboval(mam len 3,6" obrazovku 640x480) asi budem musiet len nejaku cinu kupit s aspon 7" displejom a rozliseni 800x600 bodov s VinCE a tam pojde aj IGO aj Ozi.
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: GPS Navigace

Příspěvek od kuschall »

Hele olcite mám garmina, nechci žádnej počítač na to není místo i když sem to už viděl pokud by to šlo potřebuju přenést obraz z gps na větší obrazovku (už málo vidím) - vklad malinkej co se v tom dá udělat
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: GPS Navigace

Příspěvek od oltcitak »

z garmina to nedostanes,musis zmenit stroj na WinCE,spustit na tom emulator garminackej navigacie(ked nechces menit zvyklosti) a vlastne pojdes na Garmin programe na inom stroji. Da sa to,ale nerobil som to,tak podrobnosti neviem... ale najst sa to da.... :oops:
PS zdes dedusko posmotri http://www.garmin.sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=260
PS2 no dobre,tu mas navod: http://www.cesarica.net/sk/t3463/najbol ... mobile-xt/
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS Navigace

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

Ahoj chtel bych nakou levnejsi navigaci , nepotrebuju nic narocnyho , jenom aby me to dostalo na misto urceni. Z 99,9% procent ji budu vyuzivat po cechach , hlavne praha , protoze se tam ted stehuju a bez ni bych tam asi casto zabloudil. Mam okoukly tohle a chtel bych jestli by ste mi ji doporucili , nebo radsi nakou jinou za tyhle penize , ne drazsi

Kód: Vybrat vše

http://www.electroworld.cz/product/telefony-a-navigace/gps-navigace/MIO480EU/mio-spirit-480-eu
a ESTE BY ME ZAJIMALO , JESTLI TO BUDE UMET MLUVIT CESKY A CESKA AMPA TAM BUDE TAKY NE?
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS Navigace

Příspěvek od David PLEVA »

kuschall píše:Hele olcite mám garmina, nechci žádnej počítač na to není místo i když sem to už viděl pokud by to šlo potřebuju přenést obraz z gps na větší obrazovku (už málo vidím) - vklad malinkej co se v tom dá udělat
Dají se sehnat OEM čínské navigace, do kterých si pak nahraješ libovolný navigační soft pracující na WIN CE a mají úhlopříčku 7 palců. Mrkni na aukro.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: GPS Navigace

Příspěvek od kuschall »

Tak tuhle navigaci 7" mám i já
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“