zaseknutý zámok

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mysticdrago
**
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2010, 13:51
Bydliště: Nemšová

zaseknutý zámok

Příspěvek od mysticdrago »

Na dverách spolujazdca sa mi zasekol pri otváraní zámok. Máte niekto predstavu ako to otvorit ked nemozem dvererozobrat ked ze nejdú otvorit?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od Stanley »

To ani na tvrdo zevnitř to nejde otevřít? Tak jestli nejde rozebrat tapecír nejdřív odšroubuj zevnitř tu kliku s madlem apod. Tam zkus něco pokoumat, potahat.. třeba to povolí.
Uživatelský avatar
mysticdrago
**
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2010, 13:51
Bydliště: Nemšová

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od mysticdrago »

to som spravil ako prve, nejde to nieje to ani tiahlom proste ako keby sa v zámku zalomila tá západka. Dokonca sme skúsali aj zlodejskú metodu :) a povolit to pevnym drotom zahnutym ale proste je to zaseknute bojim sa ze budem musiet rozvrtat z vnutra dvere.... btw stenley ty si na ebay ako doma da sa tam najst vnutorna dverna vypln?
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od Stanley »

Tapecír? To nejlépe na vrakáči nebo v polsku.. Moc se to nejspíš neoplatí posílat. Jedině ten tapec zkusit sundat zevnitř ale to se budeš muset dostat nějak přes palubku (sundat kastlík a zkusit ten poklop na boku shodit jestli to půjde). Nevím jak bych to řešil já, teď mě nic moc nenapadá :-k
Uživatelský avatar
Johny-noname
**
Příspěvky: 137
Registrován: 29 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od Johny-noname »

Tak tohle je hodně hustej problém ... fakt nezávidim ... až to nějak vyřešíš, tak sem dej určitě TIP :)
Hyundai Coupe 2.0 FX (2G), facelift
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od Stanley »

Já se zítra podívám na ten mechanismus jak to tam přesně je a zkusím ti nějak poradit..
Uživatelský avatar
mysticdrago
**
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2010, 13:51
Bydliště: Nemšová

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od mysticdrago »

zatial som uz rozobral pol auta aby som sa dostal k tým trom srobikom ktore su pri klučke musel som zhodit ten zadny tapacir na boku, ale aby som zhodil ten tak som musel vybrat zadne sedacky aj s opierkou a este odmontovat tu gulatinu dole co drzi pás. Ale asi aj keby rozoberiem palubovku aby som sa dostal k tym druhym trom srobom tak ten tapacir asi nezhodim lebo ho drzi prah dverí a prah nemozem zhodit lebo je tesne nad nim ten tapacir je to do seba zafalcovane .....


btw v polsku som nasiel ten tapacir ale mali iba stranu od vodica ://///// ja potrebujem spolujazdca....

posledne riešenie bude rozrezať to z vnutra niekde priemym rezom potom to zlepit do hromady spat a dat nanovo otapacírovať (inak uz som premyslal nad cierno šedym semišom :) ).... len že všetko kuxva stojí prachy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: a to som zvedavy čo budestát ten zámok new
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od Borek »

Tak rozeber dveře u řidiče,ať vidíš,kde jsou táhla zámku(jak to funguje).A potom bych podle toho zkusil ještě jednou ten zahnutý drát. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od MICHAL77 »

Zdravím :hyu: :tus: , koukám že se také povedlo... Toto se mi stalo už dvakrát, jednou LP dveře u renaultu 19 a po měsíci lezení přes pravou stranu mě to přestalo bavit a pustil jsem se do toho. Podařilo se mi sundat tapec s menším nalomením vpředu u přístrojovky a dveře jen jakoby malinko poodevřít, sundat těsnící gumu a pak plátkem pilky (padlo jich víc jak deset) uřezat tou mezerou protikus zámku. Po odevření dveří a sundání zámku jsem zjistil že v něm rupnul čep a proto se neodevřel.
Podruhé na novější R19 Jsem na to šel již jinak, vyhodil jsem sedačku, odčalounil B sloupek, sundal pás a flexou jsem zevnitř sloupku odříznul matky protikusu zámku a bylo to do hodiny hotové.....
.........
Uživatelský avatar
mysticdrago
**
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2010, 13:51
Bydliště: Nemšová

Re: zaseknutý zámok

Příspěvek od mysticdrago »

zdar hosi. Taksa to podarilo otvorit bez rezania a podobnych vecí. Ten motorcek v nutry bol uplne hrdzavý. ak chcete mozem hodit fotos :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“