Hyundai coupe ke koupě

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Stanley »

Jako je fakt, že ten 2.0 je tak dobrý na první a druhý stupeň a pak už to není vůbec žádná sláva... 2.0l ve fiatu má stejný výkon a krouťák co coupé gk ale má zas o 100kg nižší váhu ale pořád se to nedá prostě srovnat s 2.7l, ten 70nm+ krouťák a 30hp prostě znát v autě je a to má 2.7l jen o 50kg víc než 2.0l
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Hardcam-nic jiného než bla bla bla výmluvy,jsem od tebe nečekal. :D
V Mimoni jsi nikdy proti Coupe GK nemohl jezdit,protože tam jiné než moje nebylo(když jsi tam byl ty) a jak jsem psal,nikdy jsi proti mě jet nechtěl:wink: (jestli se mýlím,tak napiš proti komu jsi jezdil).RD nepočítám,je to jiné auto a zůstávali vždy za GK.
Nechápu také tvůj odkaz na tech.data,z nějakého bazaru.Asi jsi k tomu zapoměl dodat pro porovnání tech.data tvé i30 2,0CVVT :D ,přímo z :hyu: -zrychlení za 10,6s 8)
http://www.hyundai.cz/data/files/pdf/te ... 0-2007.pdf

Pružné zrychlení je stejně důležité,jako zrychlení z 0-xkm.Ty jezdíš jen po hlavních silnicích :?: Chceš přejet křižovatku z vedlejší přes hlavní na vedlejší-tam není důležité zrychlení z 0km v dnešní hustotě provozu?Nebo jestli jsi nikdy neviděl stopku u výjezdu z benzinek :roll: -tak ti je klidně nafotím :mrgreen: -jednu mám u benzinky doslova pár m od baráku-výjezd se stopkou přímo na hlavní silnici mimo obec(takže ta auta mezi která najíždíš,si to frčí PŘEDPISOVĚ 90km/h ..........atd.atd.Tak že zase tvé bla bla bla žvejky o tom,že zrychlení není pro běžný provoz vůbec důležité,jsou hovadina z úst začátečníka. :roll:
Zrychlení z 0-90km/h je sakra důležité pro bezpečnost řidiče i ostatních na silnici :!:
Stanley-co říct-než spousty keců tady,stačí dojet na sraz v Roudné(pro Hardcama dráhu předem zametu,osuším,nechám udělat nový povrch,rovnou čáru aby věděl kudy jet a nechám zastavit provoz v celém okrese... :mrgreen: )a vyzkoušet v praxi.Jestli jsi správně četl,tak jsem psal,že počáteční zrychlení 2,0l bez CVVT :D je lepší než 2,7V6 a ujede ti.Ale krouťák a nějaký ten koník navíc(kontra váha),nejspíš po +-300m 2,0l dojede/předjede.V Roudné není km trať,takže jsme to dál nezkoušeli,než na 1/4 míle. :wink:
Když jsme aktuálně u srazu v Roudné-před minulým srazem na tomto místě(před 3 roky),jsme měli tady podobnou,ale korektní diskusi s Dantasíkem(skvělý chlap :!: ) na výkony benzín/nafta.Potom byl sraz v Roudné.Několikrát jsme na dráhu postavili vedle sebe moje GK :tus: a Dantasíkovu upravenou Sonátu(měla 125kW-údaj Dantasík,úpravce možno ověřit u něho).
Výsledek-vždy jsem o několik délek auta na sprintech zvítězil a i pozdější jízdy proti radaru byly s vyšší dosaženou rychlostí u GK :tus: .Jen tak mimochodem pro CVVT Hardcama-Víťa a jeho CVVT 2,0l :tus: ,který s námi také jezdil,dojížděl vždy ještě za Dantasíkovou čiplou Sonátou,když já jsem už byl v cíli z auta venku. 8-[
Můj Tiburon je sériovka bez čipů,úprav výfuků,karbonových folií .......(jen z tovární serie "WhiteTiburon"(i když je červený :D )z let 2002-2003, 480ks ,jak jsem zjistil po hledání právě až v roce 2008,po srazu v Roudné-to už mě také ty výkony/rozdíly vrtaly hlavou 8-[ -ale to je na další diskusi a nějaké další dohadování na 10 stránek mám u .... :-$ :D )
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Stanley »

serie proti serii http://www.youtube.com/watch?v=CGksVKmC ... ideo_title od 7:00
větší motor, logicky to lépe i pojede
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Hardcam »

Proste jsi nejlepsi ridic s nejlepsim autem, co vic dodat =D>
vzdavam se, sprint jsem predem prohral minimalne, ale minimalne o 5 delek. A fakt me to nemrzi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Stanley »

Hardcam: snad to s tím řidičem nebylo na mě :D :(
Borek: jinak ten názor sis mohl vytvořit díky tomu, žes třeba jel proti podobné slátanině jako jsem měl tehdy já a taky jsem to tehdy zkoušl proti Tringimu (model 2007)... to jsem se potil ty vole abych ho vůbec nějak předjel... Vrak samozřejmě nepojede dobře.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Hardcam »

Stan: ne, na tebe to nebylo...:)
dobrou noc
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Stanley-ty nečteš???Nepíšu tady o jednorázovém sprintu 2 :!: aut někde na youtube :roll: .Tam může zrovna stát nějaká slepená plečka(jak čtu máš osobní zkušenost :D ).
Kdybys jezdil na srazy(celorepublikové),i když jsi tu krátce a nevíš jak to tam chodí-třeba na Mimoňských srazech se jezdilo 3 dny všechny auta na dráze 2400m.Těch vzájemných jízd i GK byly desítky.
Třeba v Roudné je dráha užší a krátká,tak se jezdilo v sobotu 3-4 auta najednou-NĚKOLIK jízd.Další spousta jízd,postupně všech aut proti radaru.....Slalomová dráha...Těch RD,Lanter,Elanter...GK tam je víc.Když se zeptáš třeba Rastyho s GK :tus: ,kolik desítek km jsme nasprintovali třeba v Mimoni... :D
Přijeď a nemudruj. :D Uvidíš v praxi a je jedno,jak to tobě nebo mě bude jezdit,o kolik m vyhraje 2,0 bez CVVT :D nebo 2,7V6-jde o zábavu a předejdeme tím dalším trapným diskusím připos...ho teoretika Hardcama. :mrgreen:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
fotula
*
Příspěvky: 37
Registrován: 07 pro 2010, 15:28
Bydliště: Františkovy lázně (Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od fotula »

Ahoj,
ale kluci nehadejte se..... holt moje 2,7 v serii rozkouše všechny dvoulitry na kovový prach. :D:D Neblazněte.
Taky určitě při těch sprintech záleží na řidiči jak asi má rád svojí spojku. Asi bude rozdíl vytočit to tak nejak ke čtyřem tisícům, pustit spojku a pak po omezovač nebo to vytočit na omezovač a pustit. Toť můj skromný názor:D a ted s novou spojkou a setrvákem :roll: to je hnedka jiný kafe.
Hyundai Coupe V6 2003
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Hardcam »

Tak me musis svest znovu :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Stanley »

Borek: tak mě už to je pomalu jedno, já se budu nahánět s 350Z, M3, 911 apod. :)
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od laxo18 »

ako kukam mas tam alpine supercharger :) predpokladam ze si kupoval z USA ? mna toto vzdy lakalo na to auto ten piskot stoji za to :D
http://www.youtube.com/watch?v=jyfgh8wCIQ0
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Borek »

Stanley píše:Borek: tak mě už to je pomalu jedno, já se budu nahánět s 350Z, M3, 911 apod. :)
Neříkej hop,když jsi ještě....nepředjel Trabanta. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od rade622 »

Někde by tady měly být i fotky z radaru z poslední Roudné.
Nebo jsou u mě na stránce - http://www.horkaradek.cz/stranky/moje/r ... dna08.html
Radar nekecá.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od Hardcam »

Samo, ze nekeca:
Borek 146kmh
David (Hujer) 155kmh
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe ke koupě

Příspěvek od rade622 »

Ale Borek to píše -Na rychlostech proti radaru dosahovala V6 vyšší rychlost, jestli jde o tu upravenou Hujerovu.
Jinak tam nebyla auta, které by měly větší maximálku při radaru. Hujer, Borek, Dantasík+ synek s lantrou, Víťa, no a pak sonaty.
Já v tom nevidím rozpor. Ale vyzývám vás, přijeďte příští týden, možná budu mít radar s barevnou kamerou ( ne, že by to byla nějaká výhra)
a můžete si to rozdat.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“